Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agmarie

mechanik samochodowy

Polecane posty

Gość RadekLA
W przypadku Hondy i serwisu w Warszawie to wyłącznie mogę polecić Ci HondaPlaza. Dbają odpowiednio o klienta i nie musisz obawiać się pozostawienia auta u nich. Zawsze naprawa zrobiona odpowiednio (z przebiegu mogłem zobaczyć fotorelację). Części oryginalne na miejscu, a do tego terminów trzymają się kurczowo. Nie jestem za polecaniem, bo nigdy nie wiadomo. Jednak u nich mogę zrobić wyjątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy, u jakiego przyszło mi być to ten z Lublina www.auto-perfekt.com.pl . Zdecydowanie będę u niego częściej, jak zajdzie taka potrzeba bo nie zdziera kasy jak inni a w dodatku jest bardzo rzetelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka trafiła ostatnio na takiego, który jej powymieniał części, radia swojego nie poznała, nawet sprzęgło!!dziewczyny uważajcie, oni często chcą naciągnąć kobiety, polegajcie tylko i wyłącznie na sprawdzonych opiniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej jeżdżę do serwisu www.l-service.pl w Nowogardzie. Bardzo miła atmosfera, przystępne ceny i terminowe naprawy to ich główne atuty. Sama nie znam się na naprawach samochodu więc potrzebuję kogoś rzetelnego i uczciwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietawbiegu
Karina000 łatwo mówić, ale skąd wiem, ze opinia nie jest napisana gdzieś w internecie przez samego właściciela? Ale fakt, kobiety mają pod tym względem trudniej. Ja ostatnio byłam u mechanika przed przeglądem to się czułam jakbym była blondynką (bez obrazy), tak mi tłumaczyli podstawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od bardzo dawna korzystam z usług http://www.kros-stacjakontroli.pl/ - nigdy mnie nie zawiedli, a powiem nawet, że czasami miło mnie zaskakują - wskazują problemy techniczne o ktorych nawet bym nie pomyslala :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź www.twojmechanik.com. To jest Auto Serwis Wadowicka z Krakowa. Zrobią Ci wszystko na tip-top, nie będziesz się miał do czego przyczepić. Do tego przyzwoite ceny, szybko uwijają się z robotą i dają gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z przedmówcą, w krakowie zdecydowanie najlepszy auto serwis wadowicka. Jeżdżę tam od kiedy pamiętam i nigdy nie było żadnych zgrzytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regenerowałem po taniości rozrząd przy Szklarskiej 13. Auto Serwis moim zdaniem profesjonalny prowadzony i na pewno ich duża zaleta to całodobowa dostępność. Raz też korzystałem z holowania. Bardzo szybko dojechali. Zostawiam ci kontakt telefoniczny do mojego mechanika 690948483.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znoszę jeździć do warsztatów ;/ mam złe doświadczenia, za każdy razem traktują mnie, jakbym nie wiedziała co to hamulec - nie przesadzam. Sama z siebie nie napisze przepisu na znalezienie dobrego mechanika, bo jeszcze mi się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambojad
Szkoda ze takie dosiwadczenia :// trzeba sie kierowac opiniai w internecie eby nie miec niemilych niespodzianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy sugerować się opiniami innych. Mieszkam w Katowicach i wielu moich znajomych poleciło mi http://pacarservis.pl/ - odrazu poczułam, że mam do czynienia z profesjonalistami. Mój samochód kilka razy został wyciągnięty z niezłych tarapatów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety niedawno musiałam sama wybrać się do mechanika. Jakoś mi się trafiło i dostałam się do świetnego warsztatu samochodowego u mnie w Toruniu - http://celmer.torun.pl/. Panowie mi pomogli i byli naprawdę wyrozumiali na moją motoryzacyjną niewiedzę. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magda
Jak mechanik to tylko sprawdzony, bo warsztaty to jedna wielka niewiadoma. Zawsze Cię zrobią na szaro :-( Ja korzystalam niedawno z wyszukiwarki warszatów. Można poczytać opinie innych i to jest moim zdaniem plus. To bylo mi.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajna jest, fajnie tez ze gratyfikują oceniających, jest konkurs, wiec na pewno z czasem beda mieli jeszcze wiecej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobom z trójmiasta z przyjemnością mogę polecić http://www.szwarcgruba.gda.pl/ , którzy okazali się niezwykłymi profesjonalistami. Nie raz wyratowali mój samochód z opresji, sytuacji które na mój gust okazywały się beznadziejne. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek121
jeżeli potrzebujesz porządnego serwisu w przypadku auta produkcji Hondy to zdecydowanie w stolicy polecam HondaPlaza. To serwis, który utrzymuje najwyższy standard jeżeli chodzi o wykonanie, terminowość oraz kontakt z obsługą i mechanikami. Serwis wykonują zawsze według zaleceń, a cały proces naprawy jeest monitorowany od początku do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Żubr
Tak na mi.eu jest teraz dodatkowo fajny konkurs. Można wygrac roczny serwis za darmo, więc warto zerknac na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ziom
Zdarzyło mi się kilka razy korzystać z tej wyszukiwarki (chyba ze 3 razy) i sie spisała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katanabol Piotr
Ja polecam mechaników z sieciówki http://www.blswyszomirski.pl znają się na rzeczy. Ja musiałem naprawić swoją hondę i dwa dni i miałem zrobiony samochód. Też nie policzyli drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w chłodni urządzenia montowali ludzie z Awax i tak samo oni nam prowadzą teraz serwis. Dobry kontakt jest z nimi, zawsze jak potrzebuję się skonsultować czy po prostu zamówić wizytę to nie ma z tym problemów, szybko reagują na zgłoszenia. Na stronie www.awax.net.pl jest do nich dokładny kontakt i szczegóły obsługi. Generalnie mają szeroki zakres napraw, nie ograniczają się tylko do dużych systemów, ale też naprawiają proste małe urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu dla moich sklepów serwis prowadzi Awax (ich stronka - www.awax.net.pl ). Zajmują się zarówno chłodniami, jak i klimatyzacją, także jest dość wszechstronnie. Wiem, że też są w stanie wykonać naprawy jeśli chodzi o klimę w samochodach, ale akurat z tego typu obsługi jeszcze mi się nie zdarzyło korzystać. Szybki kontakt, uczciwe warunki cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina000
braliscie udzial w tym konkursie na mi.eu? Ci, co korzystali, wiadomo.. jakieś szanse na wygrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Stella
Co to za konkurs? Co można wygrać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno jest znaleźć mechaników godnych zaufania. Mi się udało znaleźć ich w www.maxautoserwis.com w Gdańsku. Mają dobrych mechaników, którzy dbają o klienta i wykonują swoją pracę należycie. Polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zezol
Ja jestem z Wawy. Mam tu swojego sprawdzonego mechanika, ale na Motointegratorze też zdarzyło mi sie szukać i sie udało znaleźć dobry warsztat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość BartekW
Motointegrator dla mnie najprostsza i najfajniejsza w obsłudze wyszukiwarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Piotrek
Ja zawsze polegałem na opinii znajomych. Jak ktoś był zadowolony i polecił fachowca to wiedziałam, ze można go tez wypróbować. Najgorzej brać kogos w ciemno. O to chyba najłatwiej jak jesteśmy poza miejscem zamieszkania. Gdzieś na wakacjach... Wtedy taka wyszukiwarka ze sprawdzonymi opiniami ludzi naprawde ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hydron
Najlepsza wyszukiwarka to mi.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×