Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pokomokopoko

Jakie buty do sukni ślubnej

Polecane posty

Gość pokomokopoko

Spotkałam się z opinią, że nie wypada założyć do sukni ślubnej sandałów. Ale co zrobić, skoro moja suknia jest zwiewna i delikatna, a czółenka wyglądałyby po prostu ciężko do takiej sukienki? Jeśli ślub jest latem, to czy naprawdę nie wypada założyć eleganckich sandałków? :) Jakie buty wybrałyście do swoich sukien? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubna
Ja bede miec klasyczne pantofle, ale IMO sandaly tez sa OK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
nie wiem dlaczego patrzysz na zdanie i opinie innych, przeciez to twoj slub;-) jak najbardziej delikatne sandałki sa wskazane;-) ja na poczatku do pierwszego modelu sukni ktory mi sie podobal planowalam tylko i wylacznie sandałki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokomokopoko
taka jedna z wrzesnia Wiadomo, że mój ślub i mam się czuć dobrze w tym co będę mieć na sobie, ale też nie chcę żeby osoby starsze o konserwatywnych poglądach patrzyły na mnie wrogo bo ośmieliłam się z odkrytymi stopami przystąpić do ślubu :D Na jakie buty się w końcu zdecydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokomokopoko
Bardzo ładne! Też myślałam o takich, ale obawiam się, że do sukienki w greckim stylu nie będą pasować :/ Świetny pomysł, żeby buty przefarbować po ślubie na inny kolor. Też tak zrobię z moimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokomokopoko
Dziewczyny, pochwalcie się jakie buty wybrałyście do swoich sukien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titata
Ja zakupiłam już po taniości klasyczne białe czułenka lekko wykrojone z boku ale zakryte, palce i pietka również, takie tam zwykłe pantofelki. Średni obcas, ale martwię się... Wesele mam w sierpniu. Sukienka w kształcie litery A. Teraz sie zastanawiam, przymiarka w czerwcu musze juz miec buty i nie wiem czy sie nie pospieszyłam... Moze powinnam miec eleganckie z odkrytymi butami? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balus.
ja mam slub w sierpniu i kupilam sobie sandalki i nie interesuje mnie to czy sie to komus podoba czy nie. najwazniejsze jak dla mnie jest to zebym to Ja sie dobrze czula. wiec drogie kobitki kierujcie sie tym co dla was dobre i wygodne. a nie dla staroswieckich oczu i osob wierzacych w zabobony. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad wiesz
Nawet nie słyszałam,że jakiś przesad jest;-) latem półbuty rzeczywiście niebardzo... No,ale tak troche niefajnie sandały i pończochy... Ja na 'wejście' miałam pólbuty,zadziwiająco wygodne,bo na paski (mam płaskie podbicie więc u mnie półbuty odpadają,chyba że właśnie z paskiem w kostce),potem sandały sprzed 3 sezonów;-), a po północy już balerinki. Z resztą- ja to roztrzepana jestem-wyobraźcie sobie,że nawet rękawiczki zgubiłam;-). Wasza sprawa,wasz dzień,żadna ciotka-dewotka nie ma prawa krytykować co wypada a co nie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja rok temu miałam
do ślubu sandałki,miałam bardzo zwiewną i lekką suknię i pełne buty nie pasowały.Nie interesowało mnie co kto powie.Koleżanka miała do ślubu czerwone sandałki , bukiet z czerwonych kwiatów i krwistoczerwone paznokcie, wyglądała super.Nie patrz na opinie, zrób tak aby wszystko, pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwisa lata i powiewa mi to
a kto powiedział żeby do sandał wkładać pończochy? Bez pończoch też można do ślubu iść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrej cenie zamówiłam buty ze sklepu online – http://butyslubne.com.pl/ Miła obsługa, szybka dostawa, nie można się do niczego przyczepić. A sam but – fajna satyna, niski obcas, duża wygoda podczas tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×