Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pyzy

Jak dorobić na spłatę studiów?

Polecane posty

Jak można dorabiać na studia? Nie chciałabym płacić za kasę rodziców, a nie wiem jak można sobie dorabiać, co robić żeby zarobić 2200 na semestr studiów. Sprzedawanie swojego ciała nie wchodzi oczywiście w grę. Może powiecie jak Wy dorabialiście żeby zapłacić na studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimika333
Właśnie znalazłam nowy sposób dorabiania sobie to kieszonkowego przez internet. Poczytaj: http://chomikuj.pl/Mimika333/zarabianie+przez+internet ja też w to nie wierzyłam ale to działa. Musisz tylko być cierpliwa i szukać swoich poleconych. W ten sposób za kilka tyg starań, co miesiąc będziesz zarabiać kilkadziesiąt zł nic nie robiąc;) Nie oszukujmy się, nie zbijesz na tym miliona, ale zawsze coś na codzienne wydatki. Mam nadzieję że pomogłam. Tyko pamiętaj!! nie zniechęcaj się po jednym dniu! dla mnie też na początku było to dziwne i niezrozumiałe, teraz widzę w tym szansę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierokierowniczka
rozumiem, że studiujesz zaocznie, więc spokojnie możesz w tygodniu pracować. rozkręć coś swojego! nie trzeba do tego wiele, ja sobie wymyśliłam handel chińską odzieżą. z wólki kosowskiej wezmę towar, najtanszy chyba z możliwych, powinien się rozejść raz dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara.nudziara:P
Ja klikam na reklamy i oglądam je na tej stronie i polecam ją innym osobom, to link do niej: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=590266 Nie zarobie więcej niż 100zł w ciągu miesiąca i wiem że to dla niektórych tyle co nic ale dla mnie to zawsze coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz sporo znajomych a jako studentka masz pewnie to pomysl czy chcesz zarabiać polecając cos wśród znajomych. Powiem ci że chodzi o finansowe sprawy. Na 1 darmowym koncie oszczędnościowym mozesz zarobic 70złotych. Moi znajomi chętnie zakładają, jest darmowe, wysoki procent jak na lokacie a odsetek nie tracisz. Chcesz to napisz pomogę ci. Zapiszesz sie pode mnie to z każdego bede miec tam złotówkę czy 2 wiec nie opłaca mi sie czasu za bardzo tracic no ale pamietam jak sam kombinowalem jak zarobic na studia... To byly czasy ;) jak zainteresowana to pisz: 1adgjmptw@wp.pl Mail wiesz nie prywatny bo bym pełno spamu musial kasować ale odpisze jak sprawdze czasem to konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×