Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość ckicia
uuu izunia jaka cięta riposta :D no daj namiar na żonkosia, nie bądź taka, przecież go nie uwiodę, bo i tak ty jesteś w tym najlepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
dobranoc :) tym naiwnym też życzę dobrej nocy :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
a co, na niego też masz chętke? :D :D :D pozdrów swojego żonkosia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups,kicia dzęki. Smiech do łeż. Iza czemu nie możemy zajmować się cudzym facetem. Tobie wolno, a nam nie???? Powoli pzreistaczasz się w zaborczą żonę. Znika przyjemna kochanka. "chcę być fair wobec jego żony ..." to powinno być mottem kochanków. Suuper. Zastanawia mnie ,że to "fer wobec żony" to wyrzuty sumnienia i to Twoje a nie "Twojego" faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acc24: jezeli masz swojego faceta, to po co ci zajmowac sie cudzym facetem? W nikogo sie nie przeistaczam. "Chcę byc fair wobec jego zony" to jest zdanie, ktorego nigdy nie napisalam. Jakbys czytala uwaznie, to bys znala odpowiedz na swoje ostatnie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No niestety ale
Iza kobieto daj sobie już spokój z tymi tłumaczeniami,nie widzisz że wszyscy się z ciebie śmieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No niestety ale
Masochistka jesteś czy co że lubisz jak się z ciebie nabijają?trzeba było nie zakładać tematu tylko zostawić dla siebie swoje życiowe poczynania i sama decydować co zrobisz,ale wiem że i tak dobrze na tym nie wyjdziesz,taki los kochanek,faceci zmieniają je szybciej niż żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ale: mozliwe ze zle zrobilam, ze tu napisalam, bo widze, ze tu same sfrustrowane kretynki pisza. Zapytalam tylko o prosta sprawe. Ja sie mezczyznami potrafie zajmowac, uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczulona na głupotę ludzką
,,No niestety ale: mozliwe ze zle zrobilam, ze tu napisalam, bo widze, ze tu same sfrustrowane kretynki pisza.'' Z autorką na czele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabiVera
ROZSZYFROWAŁAM AUTORA !!! To jest ten słynny frustrat pseudofacet - karolek = mariner = i wiele innych podrób. Ja mam DAR od urodzenia ;-) taki mam po prostu talent jak INTUICJA. Ciota nas nabrała na temat. Nudzi mu się. Ale nie szkodzi przynajmniej poznałam fajne dziewczyny, jak np. ...ups, czy ckici, które władają ciętą ripostą. "Ja znam wiele szczesliwych "drugich" malzenstw. Maja dzieci, normalnie ulozyli sobie zycie. Ale oczywiscie z tylu zawsze beda ujadac "moralizatorki". No coz, ich problem" - to typowe wypowiedzi tego chłopka-roztropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze nie posiadasz chodów u moderatora i temat do rana nie zostanie skasowany, tak aby koleżanki mogły poczytać jak sie nabiłyśmy w bambuko na to Twoje karolkowe prowo. Pozdrawiam Poznań więc i Ciebie staruszku, który już nie może, chyba ze tylko elokwentnie :-) się rozpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko tylko po to aby pogadać sobie z kobietkami. Bo z Ciebie to zwykły EROTOMAN-Gawędziarz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinieneś się też przyznać do loginu : Niebieska porzeczka, no i oczywiście dzisiaj nie zabierającego głos jako : zawsze szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GabiVera wybacz ale sprowadzilas rozmowe do dosyc smiesznego poziomu, myslalam, ze masz troche wiecej lat. Tymczasem dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc karolku........... idę kochać się ze swoim facetem, a Ty tylko możesz " zatopić się " ;-) w literaturze erotycznej. Ciiaooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluanaaa
Sam fakt, że ciągniesz temat i sie tłumaczysz, daje wiele do myślenia... Nawiasem odetchnęłam z ulgą, ze to jednak prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci to psy
;) Leca w czasie rui na suki, ale zawsze wracaja do swojej PANI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluanaaa
Dobre zdanie. Moje uszanowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz izza wkurwilas
Dominika :-o Sucz z ciebie i tyle. A Dominik ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrrr
[zgłoś do usunięcia] dominik1000 Zrozum ty k**wo ze facet nie odejdzie od żony ty jesteś tylko młodym ciałęm do poruchania. Prezz cale życie każdy cie tylko pie**olił bo od tego jesteś. mlodym? raczej innym ;) Co do reszty zgadzam sie z Dominikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypilam sok z cytryny
halo 27 to nie mlode?:) a co do naszej suczy, to typowo pomiatam takimi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×