Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość znaczy
pasozytem jestes jak zona smieciucha .Kurcze i co on sie wprowadzi i utrzymywal cie bedzie ? Taki sposnoring .Tylko teraz zmiana plci ? Jezeli nawet to prowo (mysle ze tak ),to uwiedzcie ze istnieja takie dziewczyny . Naprawde istnieja .Wierza ,ze smieciuch nie sypia z zona ( tak jej powiedzialal ) Wierza ze sposoring (z kobieta/mezczyzna )to tylko uklad Ze kochanka jest niewinna bo nic zonie smieciucha nieprzyrzekala . Pocieszajace ,ze nadal wielu z Nas ma tkzw kregoslup moralny . I nieakceptuje takich postaw "Ja chce byc szczesliwa nawet kosztem innych" .Naprawde pocieszajace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy
uwierzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzunia izzunia pozdrowić od
no pozdrowić czy nie bo się zastanawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy tak sie sklada ze ja pracowalam, mam teraz po prostu chwilowa przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy
a wracajac do meritum . izza ty z zona kochanka nic nie masz robic ( no chyba ze zaprzeszle czsy odezwaly sie w tobie ) Dwie dorosle osoby rostaja sie .Twoja rola to tylko czekac .Na decyzje smieciucha .Nie jestes strona w ich konflikcie .I tak jak nic ci do zachowan zony ,nic do mieszkania smieciucha ,tak nic co oni robia miedzy soba nie powinno byc przedmiotem twoich zainteresowan To juz poniewaz uznalam ze to prowo to tylko slowo na wtorek dla kochanek Sprawy maz zona ,rozwiazuja maz i zona a nie kochanka .I odwrotnie sprawy kochanka ,facet nie rozwiazuje zona faceta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzunia izzunia pozdrowić od
to jednak pozdrowie pazerna zdzirko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy
I kochane kochanki radze wygooglowac "fazy zachowan po zdradzie "Tam sie dowiecie dlaczego i jak potrafia sie zachowac zony/mezowie zdradzani .Dowiecie sie ze agresywne zmienne zchowanie zdradzonych patnerow to zupelnie normalne reakcje .A nie brak godnosci ,honoru .Tylko trzeba czytac .I chciec zrozumiec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
Izza27/ chcesz wiedzieć skąd wiem, że jesteś karolkiem,zawsze szczerym,marinerem,itd itd... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy: generalnie masz racje, ale czasem jakas perswazja w stosunku do zony czy proba ponaglenia meza moze jednak pomoc uwazam podjac decyzje. Bo to nie jest tak, ze to sa jakies dwa pola, ze na jednym sa oni, a na drugim my. To jest jedno pole na ktorym sa 3 osoby i rzecz toczy sie pomiedzy tymi 3 osobami. Co do twojego drugiego wpisu, to mozliwe, ze jest tak jak piszesz, ale sa pewne granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldona: aha i zdajesz sobie sprawe, ze jak tego nie udowodnisz to wyjdziesz na paranoiczke i klamczuche? Rzucic cos jest latwo, ale jak widac udowodnic juz trudniej. Ale taki urok forow internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy
A tak juz bardziej na wesolo :) Temat dobry .Duzo smiechu ( nawet jezeli to sterowane ,niewazne .Monitor dzisiaj zmywalam chusteczkami :)A smiech to zdrowie :) Ile z nas poszlo spac w dobrym humorze ? Duzoooo:)Ile obudzilo sie w dobrym humorze duuuzo :) Pociagnijmy to .Pomiedzy prowokacjami ,wyzywaniami ,mozna duzo sie wiecej sie dowiedziec ,niz z poradnikow .Toz to zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
- używasz tych samych sformułowań, określeń, słów, piszesz również interpunkcyjnie tak samo, ten sam tok wyciągania wniosków, rzeczowość w relacjach damsko-męskich. Wrogość do kobiet mądrzejszych od siebie, nazywasz je często moralizatorkami. Język mowy nieco staroświecki , tu niewypał jako Izza totalny, ona ma niby mieć 27 lat ? Wiesz, ja jestem na forum od 3 lat, i Twoje wpisy są tak charakterystyczne, że ja przy moim " nosie" i intuicji zawsze strzelam w 10 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy
Nie iza sa dwa pola .Na jednym jestes ty i on .Na drugim ona i on .Ty dopiero swoje pole z nim bedziesz miala jak ty z nim bedziesz . Teraz nie wtracaj sie .Niech sami sobie poukladaja zycie .Nic ci do tego .Kasa nie twoja ,mieszkanie nie twoje ,facet tez "nie twoj " Nie pomagaj nie przeszkadzaj .Jezeli sie dogadaja to znaczy ze nie kochal cie .Takie zycie .Ktos wygrywa ,ktos przegrywa ..W takim wypadku ty bez histerii zachowaj sie :) Zwlaszcza ze bylas swiadoma dzialan a wiec i porazek z tym zwiazanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc ludzi uzywa podobnej interpunkcji, slow czy argumentow, wiec jesli tylko na tej podstawie wnioskujesz, ze jestem jakims karolkiem, kasica kochanica czy kims tam jeszcze to gratuluje zdolnosci analitycznych i poczucia humoru. Serio osmieszasz sie w tej chwili. Mowisz, ze jestes tu 3 lata. Chyba za duzo tu rzeczywiscie czasu spedzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam wrogiego podejscia do kobiet madrzejszych ode mnie, a wrecz przeciwnie z jedna z nielicznych madrych tu kobiet, niejaka Alium, staralam sie prowadzic bardzo rzeczowa dyskusje. Moralizatorkami za to nazywalam kobiety ktore rzucaly obelgami i grozily mi pobiciem, ale ich nie uwazam za madrzejsze od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki jezyk staroswiecki? :D tym mnie typowo rozbilas:) Prosze szybciutko o wyjasnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
to odpowiedź coś SZYBKO ciekawego o lublinie, podobno z lubelskiego jesteś ??? udowodnij Ty że się mylimy, podaj więcej faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, ze w tym przypadku sie zwyczajnie mylisz:) ale oczywiscie masz prawo pozostac przy swoich teoriach. Kombinuj, kombinuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldona : kompromitacja totalna z twojej strony. Tak widac jak czytasz to wszystko. Nie napisalam, ze jestem z lublina, tylko ze z lubuskiego. Dziekuje, nie mam wiecej pytan. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy
mowiac izza pisze kochanko .Nadal twierdze ze to prowokacja.Nie gimgowno .Ktos sobie prace pisze ,wypuszczajac ludzi na zwierzenia .Mysle ze przy naszych pokretnych wypowiedziach promomotor ciebie obleje :)Ale kreatywnosc zawsze w cenie .Tylko ze uczciwa .MNastepnym razem zapytaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
tak tak, idź słodziuteńki poczytaj coś o woj. Lubuskim w googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
z wyższym wykształceniem niby, a nie potrafi pisać : ś,ć,ż, ą ,ę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy: nie mam pojecia o jakiej prowokacji mowisz, bo slyszalam juz, ze jestem ET, karolkiem, kasica kochanica i ze pisze tu posty za pieniadze. A pozniej okazuje sie, ze osoby ktore mi insynuuja jakies rzeczy nawet nie czytaja dokladnie moich wypowiedzi. Od ciebie dowiaduje sie, ze pisze prace magisterska. Dla twojej wiadomosci: nie pisze, a watek nie jest prowokacja. Wierz lub nie, twoja sprawa, ale ja nie bede udawac, ze nie jestem wielbladem:) Tyle. Co do meritum, to ja nadal upieram sie, ze jest jedno pole, bo nasze zycie jest wspolne. Piszesz, ze pole bede z nim miala, jak z nim bede. Ale ja juz z nim jestem i laczy nas nie tylko seks, dla twojej wiadomosci. I nie mozesz mowic, ze facet nie moj i ze to nie moja sprawa, bo ja sie zaangazowalam w to. Ale w jednym masz racje. Ktos wygrywa, ktos przegrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"znaczy" tez pisze bez ś ć ż. Moze to "karolek" ? :D Ale juz na serio kolezanko: szkoda mi klawiatury na ciebie. Pozdrawiam i zycze udanego snucia dalszych teorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
Izza27 / EUREKA !!! :-D Ty jako karolek, mariner , itd... jesteś facetem o podejrzanych poglądach tu przykład to Twój post jako mariner : "Z punktu widzenia Natury kazde tzw "zboczenie" jest rzecza normalna i wkalulowana w przekazywanie zycia pomiedzyn pokoleniami.To zycie jest najwazniejsze a rozne "dewicje" sa mechanizmem genowej mutacji ktory pozwoli w kazdych warunkach zmieniajacego sie srodowiska czy kataklizmu ,jakiejs czesci ludzkosci zaadoptowac sie i przetrwac. Homoseksuaolizm jest tez czescia tego "bozego planu". Natura jest slepa ale ma jeden cel rzekazanie zycia z pokolenie na pokolenie. Uwazam ze wasze OBURZENIE jest nieuzasadnione .Polecam poczytac ksiazki Dawkinsa .Najbardziej kompetentne wylozenie sensu i celu naszego istnienia we wszechswiecie.Z awodu biolog i z bogatym staem akademickim wiec wie o czym pisze." Ty pisząc jako Izza27 - rzeczywiście wyrwałeś faceta tej kobiecie z dwójką dzieci, bo On ten 36 letni rewident jest też tak jak Ty biseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldona34: nie chce mi sie tego nawet komentowac, ale kombinuj dalej, niech inni cie ocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
mówisz i masz :-D Ty pisząc jako Izza27 - rzeczywiście wyrwałeś faceta tej kobiecie z dwójką dzieci, bo On ten 36 letni rewident jest też tak jak Ty biseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuhnikjn
szkoda, że nie ma zdjęcia tego karolka vel matacza :D mialam na starym kompie :D dzielisz faceta z żoną, więc jak on może być twoj :D mentalnie to on jest z nią, fizycznie też :p a poki co do ciebie przychodzi na seksik, no moze czasami zabierze cie na spacer czy kolacje. to wszystko :D wmawiaj sobie dalej ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×