Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość ....ups
OOO :O topik zszedł totalnie na psy...... a tak było fajnie....... śmiesznie..... a teraz żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabiVera=Aldonnaa34
ups.... wiesz chyba dołożyłam do zguby swoje udziały w tym topiku, ale uwierz słonko - Izza27 to fikcja kobieca. Na jakim topiku jeszcze ciebie mogę spotkać, bo fajna z Ciebie osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dolozylas do zadnej mojej "zguby", niczego mi nie udowodnilas, a to ja cie osmieszylam i wykazalam, ze jestes paranoiczka:) Tyle w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izza27 / to podaj swój mail - to sprawdzę po IP czy piszesz z woj.Lubuskiego . Założę się z innymi na Kafee, nawet o 5 tyś, że jesteś z rejonu Poznania jak deklarował się karolek, mariner, zawsze szczery, matacz, itd, itd, itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma w sobie swojego świra . Może i ja tez z lekka , ale Ty złotko.. przechodzisz sam siebie, po co Ci to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
w sumie, to nawet nie chodzi o Izzę, ale o pewien temat, jaki zapodała tutaj, na kafeterii .... o mrzonki, w jakie wierzą niektóre kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozdwojenia jaźni / tyle podrób/, potrzeba wszech obecnej akceptacji u kobiet, które nota bene chcesz poniżać. Zostałeś skrzywdzony w dzieciństwie, może nawet nie świadomie ale jednak, masz uraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Nie mam wybranego tematu ... jeśli chcesz, to możemy jakiś temat założyć, zeby pogadać... mnie zafascynowało podejście Izzy, która całkowicie wyłączyła opcję pt. rozum i wierzy bezgranicznie innej osobie -- w tym wypadku żonatemu facetowi , co z góry zwiastuje nieszczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
i ..............zasnęły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups... ja akurat znam taki przypadek wśród moich znajomych. Dziewczyna bez pardonu rozpierdzieliła swoje małżeństwo mając dwoje dzieci dla innego faceta / średnio wartego, maż wg. mnie fajniejszy/który dla niej zostawił żonę i dwie malutkie córki. Dla mnie taka postawa to "szmata" dlatego opowiedziałam się za Jej byłym mężem, bo fajny z niego człowiek był i jest.Miała się za fajnie, i nie doceniła tego, był na jej każde pierdnięcie i wszyscy sie dziwili czy facet nie zwariował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups na jakiej podstawie twierdzisz ze wiara drugiej osobie polega na wylaczeniu rozumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, rasowa urode ma. Piekna : śliczne czarne długie włosy, zdrowe zęby, typ Greczynki i w ogóle temperament z południa, nie jeden facet mógł stracić głowę, aaalee kurde zamiast mózgu mają siano w głowie ? to przecież typ kobiety - francy za niedługo i tego wysiuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GabiVera nie bardzo wiemy co historie z twojego zycia maja wspolnego z tematem watku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izza27 / przykro mi bardzo, ale przegrałaś ten wątek. Jesteś spalona a raczej spalony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GabiVera: nie, to ty tak uwazasz:) niczego mi nie udowodnilas:) rownie dobrze to ja moge nazwac cie kochanica kasica, karolkiem, piszaca posty za pieniadze, piszaca prace magisterska oraz ET:) Aha i o stanie twojego umyslu (po 3 latach na kafeteria.pl, co sama wczesniej przyznalas) niech swiadczy podejscie do rozmow na zasadzie: "przegralas/wygralas watek". Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie przytulic do mężusia, już mnie woła, żeby wyłączać laptop. Dobranoc wszystkim do jutra. Szczególnie ups.... miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afhjgm
jestem w takiej samej sytuacjii jak ty autorko. Nie maja dzieci ale sa 20 lat po slubie. Odszedl od niej,zamieszkal ze mna i sie zaczely tel i smsy,prosby,grozby i placz. Po miesiacu sie poddal i powiedzial ze musi wrrocic do niej bo nigdy nam nie da spokoju. Ja rozumiem ze 20 lat to duzo,maja sprawy ktore musza przedyskutowac ale potem byly wyzwiska itd,wiec wrocil. W ten sam dzien powiedzial jej ze teskni za mna i nie moze beze mnie zyc. Spakowal rzeczy i wrocil do mnie,na drugi dzien ona sama przywiozla reszte,wszystko grzecznie i kulturalnie. 2 dni pozniej zaczelo sie od nowa,juz mialam dosc dzwieku jego telefonu. Na psychike mu tak weszla ze znowu sie poddal i dzis wrocil do niej,dla swietego spokoju. Wiem ze mnie kocha ale jest chyba slaby psychicznie. Happy Endu chyba nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
Izza czytam i czytam i pojąć nie mogę jak możesz być tak pustą osobą, niemoralna, zepsuta, bezwartościowa Czy dla ciebie nie ma żadnej świętości? Czy to ze on składał przysięgę innej kobiecie nie ma dla ciebie żadnego znaczenia? Nie kierujesz sie w życiu żadnymi zasadami? nie mieści mi sie w głowie jak można być takim człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z kąpieli, aby zamknąć komputer. Karolku ale nie pisz sam do siebie - te dwa ostatnie postu napisałeś aby potrzymać wątek - cóż za desperacja !!! :-D dobranoc słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
23:51 [zgłoś do usunięcia] Izza27 Ups na jakiej podstawie twierdzisz ze wiara drugiej osobie polega na wylaczeniu rozumu? Widać to ewidentnie na twoim przykładzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Gabi, słodkich snów przy mężu ja póki co nie mam jak się położyć, ale tobie życzę wszystkiego spokojnego.... na noc chociaż, czy ja wiem.... spokojnego....? /hmm... raczej wyuzdanego spokoju;) życzę/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
nie mogę pojąć, jak kobiety mogą być tak naiwne i głupie :( to straszne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ... ups... " wyuzdanego spokoju " raczej po 15 latach nie będzie hehhahahh A Ty co ratownik medyczna jesteś ? i na dyżurze, że położyc sie nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
oj tam, oj tam... no wyuzdanego :D jak go zwał .... jak lubisz po bożemu, to niech Ci będzie... przecież kajdanek nie każę ci używać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×