Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

ja bardzo chętnie, no w sumie to masz racje, luby troche nadgania, mam nadzieje ze to już ten czas kiedy wszystko miedzy nami wraca do normy:) ale nie zagladałam za duzo bo miałam troche w domu porzadków do zrobienia a szczerze mówiąc to leniuszek troche jestem i jak mi sie nazbierało to ho ho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Was ze tak po trochu dopisuje ale nie przeczytałam wszystkiego o czym pisaliście:) lukas 83, ja mam taki mój ulubiony regionalny przysmak:) ketchup Włocławski. nie wiem czy teraz można go już dostać w hipermarketach ale pare lat temu to kuzynka kupowała u nas zapas zeby mieć u siebie. jest pyszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
tu sie znajda co najwyzej samotni i buszujacy na kafe... o pieknych zapomnij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
brak kompleksow jeszcze o niczym nie swiadczy. mozna byc pasztetem i sie tym kompletnie nie przejmowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takatamona, nie no bez przesady:) pasztetem nie jestem napewno, wage mam w normie, wzrost też, inne parametry też, pozatym jestem zadbana:) wady też mam, ale to już moja sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
ja tam mam same wady ale sie nie przejmuje bo mam inne problemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że dzisiaj nikt nie ma czasu tu zajrzeć... a ja się strasznie nudzę, ale co, wolno mi, od jutra praca 10 godzin dziennie hehe więc dzisiaj się lenie troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) środa, dwa dni do weekendu, godzina 21:30 a ja ledwo patrzę na oczy, taki jestem zmęczony, i tym samym śpiący, jak ja wytrzymam to wesele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
Hej robaczki dojechałam do domu :( umarłam i bynajmniej nie jestem w niebie zrobicie zrzutkę na wieniec ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszku, gratulacje znalezienia pracy :) szybko poszło :P teraz może być tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
Cześć Lukas :) fajnie, że tak odliczasz bo ja w tym tygodniu troche pogubiona jestem i dzisiaj okazało się, że też mam na co czekać bo w piątek jadę na fajne spotkanie z ludźmi których dawno nie widziałam a bardzo ich lubie - niestety żadnych okazji do zakochania się nie będzie niestety hehehe :) Po kolei: Ptaszku GRATULACJE koniecznie trzeba to opić hehe może w piątek ?? bo ja w sobotę nie mogę - widzisz jak to jest ?? jeszcze przed chwilą marudziłaś i marudziłaś a tu patrz jaka operatywność haha sekund pięć i jest praca i to jaka zarabianie połączone z przyjemnością, bo jedzenie to przyjemność przecież haha jakby co to ja poproszę o przepis na jakąś fajną pizzę i cieszę się, że twój mężczyzna poszedł po rozum do głowy haha Viviatko :) biedaczku ty współczuję ci towarzystwa ale sama chciałaś być piękna heheh i to jest właśnie frycowe które przyszło ci zapłacić co się stało, że dostałaś pełną narkozę ?? Ja zastanawiam się coraz poważniej nad powiekami musimy kiedyś o tym pogadać Kiedy wracasz i co robiłaś ?? przyznaj się babolu wstrętny tajemniczy:) :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
Lukas ty się musisz wyspać kurcze - nie możesz taki pognieciony po 10 godzinnym dniu pracy lecieć na wesele :):) a jak będą jakieś fajne laski ?? normalnie sio do łóżka haha :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
jak dzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieńców nie będziemy kupować :P rzeczywiście muszę się wyspać, może pomyślę na urlopem na piątek? ja osobiście to chyba wolałbym mieć narkozę niż jakieś znieczulenie miejscowe ;) u mnie dzień jak wczoraj, pracai praca, ale tak jak napisałem, z dnia na dzień coraz bardziej zmęczony jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
a na kolacyjkę pewnie jajeczko z majonezem hę ?? w życiu ci nie wybaczę wczorajszej kolacji hahha język mi do ... uciekł i ledwo do domu dojechałam haha tak mi się ręce z głodu trzęsły, że nie mogłam trafić kluczem do dziurki haha :) a wolny piątek koniecznie sobie zrób - :) wyśpij się zrób sobie maseczkę - a co faceci nie mogą ?? , musisz być w formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat dziś bez jajeczka i majonezu, za to z jakimś dobrym pasztecikem :) a skąd ja miałem wiedzieć że tak reagujesz na połączenie jajek i majonezu ;) :P hahaha, z tym kluczem to też Ci się udało, gdyby to napisał facet, że nie może trafić kluczem do dziurki, to mogło by być podejrzane ;) haha rzeczywiście muszę zastanowić się na tym wolnym piątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj ktoś tu ma kosmate myśli hahah :) no nie spodziewałam się - nasz dżentelmen topikowy ?? no no no i bardzo dobrze - i w takim nastroju masz jechać na to wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseczka dla faceta, raczej nie :P z moją cerą musiałbym kiedyś tak bez okazji kiedyś spróbować, tak żeby na drugi dzień nie mieć rzadnych imprez, jeszcze by mi coś na czole wyskoczyło ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
maseczka ma pomagać a nie powodować uszkodzenia hehe :) jesteś alergikiem ?, kup sobie jakąś mocno nawilżającą - jak babka w drogerii będzie dziwnie patrzeć - to powiedz, że to dla dziewczyny haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
o tej porze orty. to norma trzeba się przestać przejmować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, alergik :( nawet nie pytaj na co jestem uczulony, łatwiej będzie napisać na co nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj wspołczuje ja też jestem uczulona na parę rzeczy ale po prostu biorę leki wtedy kiedy muszę i tyle :) a próowałeś się odczulać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o temat alergii, to mam go w "małym paluszku" leczę się od drugiego roku życia, kilka razy byłem w szpitalu, kilka w sanatorium, odczulamy byłem 3, albo 4 razy, w tym temacie jestem weteranem, to ja powiniennem doradzać innym ;) na szczęście te burzliwe przeżycia mam już za sobą, teraz jest dużo lepiej :) kiedyś napiszę o tym więcej, teraz idę wziąć prysznic, wpadnę tu na chwilę przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
prysznic ??? zapomniałam heheh ok :) to ja też ide viviatko :) ptaszku :) gdzie wy jesteście kurna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszek był, ale się zmył ;) pewnie chce być wypoczęta przed jutrzejszym dniem, no chyba że przyszedł do niej facet, to już nie będzie taka wypoczęta :P viviatka pewnie tłumaczy koleżance gdzie leży gdańsk, albo warszawa ;) kierowniczko tego topicu, oficjalnie Ci współczuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamżycienadżycie
hahaha - i jeszcze raz hahahah :) Lukas jesteś świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamżycienadżycie
ja bardzo chętnie też jest niezła heheheh :P dobranoc baranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×