Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

Gość ja bardzo chętnie
coś dzisiaj posmęcę hehe a ty czego słuchasz ? bo ja wszystkigo oprócz heavy metalu i panc rocka generalnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ja też bym wyskoczyła hahaa ale w duchu bo nawet palcami już nie mam siły ruszać haha a raz dwa trzy to mija lokalna kapela byłam na koncercie i na pewno pojadę znowu - koncert to koncert tego nie da się opisać, to po prostu zostaje w człowieku na całe życie staram się jeździć jak coś ciekawego dzieje się w okolicy - z tym, że trzeba przyznać, że nasi artyści się cenią i gdybym chciała na każdy koncert zabrać moje laski to by było kiepsko haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
tak najostatniej to byłam w takim klimatycznym klubie "piekarnia cichej kobiety " hehe na koncercie "dziewczyn" było fantasycznie dziewczyny mają potencjał a klub to prawie nie zmieniona piekarnia z oblazłym tynkiem , wielkimi piecami i generalnie wygląda kapitalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę przyznać że nie mam ulubionego gatunku muzycznego, czasami posłucham muzyki elektronicznej, czasami starego polskiego rocka, ostatnio w pracy często słuchamy disco lat 60 i 70 :D aż się pracować nie chce, lubię wszystko co mi wpadnie w ucho :) oprócz operetki, muzyki poważnej i hevy metalu słucham praktycznie wszystkiego, no i jeszcze techno też mi nie podchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
to dobrze, że nic ci nie jest - już myślałam, że jakiś uraz po weselu haha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj ja też nie słucham ari operowych czy operetkowych w domu - chociaż to co wyprawia mój sąsiad w łazience tak by się chyba kwalifikowało haha - czasami jeżdże po prostu do poznania do teatru muzycznego jeśli uda mi się zorganizować czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
i jak zwykle powtaża się scenariusz - ja i piwo = słowotok hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
i orty haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
dobra zamykam się już :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mnie cieszy ten słowotok :) lubię czytać, słuchać, więc jak chcesz to pisz śmiało o wszystkim i o niczym :) ja może podłapę jakiś temat i się dołączę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
te cwaniak hahah ty podobno nie jesteś z Warszawy hehe patrzcie państwo - czytał sobie będzie haha dawaj jakiegoś linka do tego czego słuchasz zrobimy sobie składanke przebojów haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, pytanie, jak już wspomniałem jutro jadę do rodziny na spóźnione przyjęcie pierwszo komunijne, ile teraz się daje pieniążków z takiej okazji? bo muszę przyznać że nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
nie mam zielonego pojęcia - serio -ja jestem na etapie 18-tek - ale myślę, że nie poto nalegają żebyś przyjechał, żebyś miał się stresować prezentem - po prostu daj tyle ile uważasz czytaj: na ile cię stać przynajmniej ja to tak zawsze traktuje w tę i w tamtą stronę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
no tak piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
Tajemny akord kiedyś brzmiał Pan cieszył się gdy Dawid grał Ale muzyki dziś tak nikt nie czuje Kwarta i kwinta tak to szło raz wyżej w dur raz niżej w moll Nieszczęsny król ułożył Alleluja Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja Na wiarę nic nie chciałeś brać Lecz sprawił to księżyca blask Że piękno jej na zawsze Cię podbiło Kuchenne krzesło tronem Twym Ostrzygła Cię, już nie masz sił I z gardła Ci wydarła Alleluja Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja Kochanie, byłem już tu wcześniej Znam ten pokój, stąpałem po tej podłodze Zwykłem żyć samotnie, zanim cię poznałem Widziałem twą flagę na marmurowym łuku Miłość nie jest zwycięskim pochodem To zimne i zawodzące Alleluja... Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja, Był czas, gdy pozwalałaś, bym wiedział O co tak naprawdę chodzi Lecz teraz nigdy mi tego nie pokazujesz, prawda? I pamiętam, jak wprowadziłem się do ciebie I święta gołębica wprowadziła się też I każdy oddech, który zaczerpnęliśmy, był Alleluja Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja Może ponad tym wszystkim jest Bóg Lecz wszystko, czego nauczyła mnie miłość, To jak strzelić do kogoś, kto zwrócił się przeciw tobie To nie jest płacz, który możesz usłyszeć nocą To nie jest ktoś, kto ujrzał światło To zimne i zawodzące Alleluja Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja Dlaczego mi zarzucasz wciąż Że nadaremno wzywam Go Ja przecież nawet nie znam Go z imienia Jest w każdym słowie światła błysk Nieważne, czy usłyszysz dziś Najświętsze, czy nieczyste Alleluja Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja Tak się starałem, ale cóż Dotykam tylko, zamiast czuć Lecz mówię prawdę, nie chcę was oszukać I chociaż wszystko poszło źle Przed Panem Pieśni stawię się Na ustach mając tylko Alleluja Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałem tego, ale wykonanie świetne :) dodaję do ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ta jasne hahha piosenka to słowa i muzyka - nie lubie nie wiedzieć o czym śpiewa wykonawca - zawsze sobie tłumacze inaczej nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
Leosia to ja kocham to teraz to http://www.youtube.com/watch?v=NW7oNpzBSGc&feature=relmfu Widziałem cię dziś rano Poruszałaś się tak szybko Wygląda na to, że nie potrafię Uporać się z przeszłością Bardzo tęsknię za tobą Dookoła nie ma nikogo A my nadal kochamy się ze sobą W moim tajemnym życiu Maskuję gniew uśmiechem Oszukuję i kłamię Robię wszystko co trzeba Żeby dać sobie radę I wiem, co jest złe Ale wiem, co jest dobre I oddałbym głowę za prawdę W moim tajemnym życiu Trzymaj się, mój bracie Trzymaj się mocno, siostro Nareszcie dostałem rozkazy I będę maszerował w dzień Będę maszerował w noc Aż przekroczę granice Mojego tajemnego życia Rzut oka na gazetę Sprawia, że chce ci się płakać Nikogo nie obchodzi Czy ktoś umrze, czy nie A ten kto rozdaje karty chce, żebyś myślał Że wszystko jest czarne albo białe Dzięki Bogu to nie takie proste W moim tajemnym życiu Przygryzam wargę I kupuję, co mi każą: Od najnowszego przeboju Po pradawne mądrości Ale zawsze jestem sam A serce mam jak z lodu I jest tłoczno i zimno W moim tajemnym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moje klimaty, chociaż wpada w ucho, fajny pomysł z językiem migowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
no dobra hehe żartowałam hahha http://www.youtube.com/watch?v=hlCunQEO95g&feature=related Chciałem żebyś wiedziała, że kocham kiedy się śmiejesz Pragnę Cię przytulić mocno i zabrać Twój ból Trzymam Twoje zdjęcie, wiem że dobrze na mnie działa Pragnę Cię przytulić mocno i zabrać Twój ból Ponieważ jestem załamany kiedy jestem samotny I nie czuję się dobrze kiedy odchodzisz Odeszłaś, nie poczujesz mnie tutaj, już nie Najgorsze już za nami i możemy znowu odetchnąć Pragnę przytulić Cię mocno, Ty koisz mój ból Zostało tyle do nauczenia się, ale nikt nie został by walczyć Pragnę Cię przytulić mocno i zabrać Twój ból Bo jestem załamany kiedy mam się otworzyć i nie czuję się wystarczająco silny, Bo jestem załamany kiedy jestem samotny i nie czuję się dobrze kiedy odchodzisz Bo jestem załamany kiedy mam się otworzyć i nie czuję się wystarczająco silny, Bo jestem załamany kiedy jestem samotny i nie czuję się dobrze kiedy odchodzisz Bo jestem załamany kiedy jestem samotny i nie czuję się dobrze kiedy odchodzisz Odeszłaś, nie poczujesz mnie tutaj, już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ale nastaw głośniki na maksa przy tym kawałku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
Lady I just feel like I won't get you Out of my mind I feel love For the first time And I know that it's true I can tell by the look in your eye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ja też to lubie - świetnie się przy tym tańczy hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×