Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chora2202

juz nie mam sil

Polecane posty

Gość chora2202

rok temu mialam niby zapalenie przydatkow, cewki moczowej, grzybice.. 3 tyg temu znowu grzybice.. rok temu nieregularny okres.. nieraz nie mialam okolo 2 mies. potem 6 mies bylo idealnie i teraz znowu ok 1,5 tyg brak okresu i taki bol jajnikow ze plakac mi sie chce. lekarzom juz nie wierze. gdzie mam szukac pomocy? zwykle wstawanie i siadanie sprawia mi taki bol... bylam juz u 5 lekarzy i zaden porzadnych badan nie robi, tyllko usg i stwierdza zapalenie... jak zaproponowalam ze moze jakies glebsze badanie to uslyszalam ze mam sama sie leczyc... moze mam powazniejsza chorobe i o tym nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora2202
no mam faceta... ja juz nie wiem gdzie i do kogo mam isc. juz najgorsze mysli mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora2202
wiem.. leczylam clotrimazolem i on tez.. grzybice przezyje ale ten okres i bol jajnikow jest niedowytrzymania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora2202
poludniowa wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora2202
nawet nie wiem czy taki u mnie przyjmuje.. pojde we wt znowu do innego gin i zobacze. jak znowu powie infekcja to szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora2202
nie sa chetni dawac skierowan bez wiedzy co mi jest.. nie wylece mu ze chce do poznania bo znowu uslysze ze mam sama sie leczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myka 67
wszystkie wymienione przez ciebie objawy zaliczają się do grzybicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myka 67
"zapalenie przydatkow, cewki moczowej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×