Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex żona

dlaczego ex mężowie macie tak zryte banie?

Polecane posty

Gość ex żona

Chciałabym się dowiedzieć dlaczego ex mężowie to takie cepy i kretyni? Pytam tych co tak ciągle zatruwają życie,sądząc,że są mądrzy,wspaniali a zwykli kurwiarze,śmierdziele i frajerzy? Co takiego przeszkadza wam w swoich ex żonach że nie dacie spokoju tylko ciągle coś wymyślacie? jakieś bzdury i pierdoły...Sami nie umienie ułożyć sobie życia bo żadna porządna kobieta was nie chce jak się pozna a zazdrościcie ex że im się to udaje...Zostały wam tylko dziwki z pod latarni i burdele i szara,smutna samotność...to kara za wasze kurestwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brednie i tyle
Bo faceci to w 90% egoiści i skończeni kretyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brednie i tyle
Faceci w dupie aja dobro swych dzieci liczą się tylko oni i ich aktualne panie, które z reguły dzieci swych wybranków z poprzednich zwiazków nie akceptują. Taki facet czując nową, chętną do rozłożenia nóg dupę dostaje totalnego zamroczenia i tańczy tak jak mu kochanka zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex żona
Właśnie tylko tego mojego ex smiecia żadna nie chce na dłużej i na poważnie...on zyje moim życiem..7 lat od rozwodu a on ciagle coś wymysla..mam drugiego męża,jestem szczęśliwa,planujemy powiększyć rodzinę a ten smieć miesza,dziś pisał mi znów jakieś pierdoły,obraża mnie i kłamie.Mamy syna wspólnego,ma 7 latek,dobry mają kontakt i nie chcę tego psuć,dziecko nie odczuwa napięcia ale już nie wyrabiam z tym smierdzielem.Proszę go od lat by się ożenił i założył rodzinę,jestem miła,staram się być.Nawet alimentów mówię mu by nie płacił...gdzie tam...ciągle mnie wkurza.Czy on nie zdaje se sprawy że jak mnie wkurwi to będzie miał pozamiatane?czego ten głupek chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokot
Do ex zony nie mierz wszystkich jedną miarą bo nie kazdy facet jest taki jak twój ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
...Sami nie umienie ułożyć sobie życia bo żadna porządna kobieta was nie chce ........ sama dalas sobie odpowiedz. ZADNA PORZADNA KOBIETA :d :d :d Do slubu i podszas nie byl smierdzielem,leniem,kurwiarzem i frajerem.Taki status dostaje facet po rozwodzie od PORZADNEJ KOBIETY :d czyzbys popelnila mezalians glupia babo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Twojego chlopa nie bronie,bo nic o nim nie wiem,ale sposob w jakim o nim piszesz daje mi do zrozumienia ze ty jolop jestes bez klasy i szacunku do samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhlj;;lklk
kolejna księżna pani, a język jak z rynsztoka (cyt. "a zwykli k**wiarze,śmierdziele i frajerzy?" twój post więcej mówi o tobie niż o twoim ex była która nie chce alimentów taa a świstak siedzi i zawija sreberka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ex mężowie macie tak zryte banie? No jak to, dlaczego :) Żyjąc z ex żonami po prostu sfixowali. Po rozwodzie dojdą do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Dama... przybijam piatke ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
mój jest jeszcze lepszy :D ożenił się z kochanką, naklepał jej dzieciaków i ciągle szuka ze mną kontaktu nie może biedak pojąć, że dla mnie już nie istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npkpno
a po co ty z nim rozmawiasz, prosisz go o cos heh glupia jestes ustalone ma godziny widywania dziecka? sms ze ma przyjechac albo wyjechac i tyle!!! zadnych wiecej rozmowek,slodzenia, proszenia sie ignoruj go calkowicie, zachowuj sie jak urzednik z petentem rozmawiacie tylko o sprawie dziecka i o niczym wiecej jak nie umiesz postawic granic to nie placz na forach za miekka jestes az sie dziwie ze dalas rade sie rozwisc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iopiu
a dlaczego durne baby nie potrafia pojac ze facet odszedl od innej bo mial dosc jej? i ze poukladal sobie zycie i jest szczesliwy a ona nie daje zyc co chwile cos wymyslajac i gnojac go???? wszyscy jestesmy tacy sami ...debile...ludzie ludziom zgotowali taki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z prostactwem
a dlaczego durne baby nie potrafia pojac ze facet odszedl od innej bo mial dosc jej? odszedł od innej bo miał dość jej-tak całkiem gramatycznie-jak przystało na chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×