Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nana:)

Ale nudy......

Polecane posty

Podobno ok. 1000$. :D Jest też wersja dla mężczyzn, gdybyś był zainteresowany. :classic_cool: http://sybian.com/aff/venusindex.html Widzę autorko, że bardzo Cię ubodła moja uwaga. Zacznij od stawiania spacji po znakach przestankowych, a potem popracuj nad rekcją czasowników i deklinacją. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowych wrazen nie szukam szczegolnie ze sprzetem elektronicznym :P 1k $ to sporo czy napewno warto Perw ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnąć Cię? 😠 Na pewno. Nie wiem czy warto. Wpadłam na pomysł, żeby najpierw znaleźć kogoś kto posiada i poprosić o możliwość wypróbowania. :classic_cool: Ale nikogo jeszcze nie znazłam. 😭 W sumie to mogłabym kupić i urządzić wypożyczalnię. :classic_cool: Tylko jak to dezynfekować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perw -> wystarczy tą cześć co wchodzi do cipki zanurzyć w wrzątku lub silnym alkoholu i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tę część. Kwestia warta przemyślenia. :p A teraz idę na kolację. Nudźcie się dobrze! 🖐️ Mephi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan A jak będziesz mi kibicował to może to przemyślę.Jak będę miała dużą publikę to moze być fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no popatrz a ja juz byłam gotowa się zabawić a bez prawdziwych kibiców nie bawię się w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana -> no wiesz jakby miało się nie odbyć tylko z tego powodu to lepiej żeby się odbyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myślałam że tego bys nie chciał przegapić,ale ja się nie dziwię wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz za co przepraszać :) jeśli chodzi o pracę to ok jeśli o sferę uczuciowo seksualna to bez zmian :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×