Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basiiuniia23

Beverly Hills 90210

Polecane posty

Witam!!! O pewnego czasu oglądam, ajnie sobie czasem przypomnieć stare hity. Są tu osoby które ogladały lub oglądają teraz ? :) Mam jedno pytanie. W którym odcinku pogoza sie donna i david, obecnie jestem na 6 sezonie i 16 odc :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie oglądasz?
ściągnęłaś czy oglądasz online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhgfghfgdfghd
uwielbialam ten serial!!! niestety potem wyrzucili brende a to byla moja ulubiona postac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ja uwielbiam ;) a co ciekawe nie oglądałam go wcześniej w tv tylko sporadycznie a i tak go pokochałam i wkącu zaczełam oglądać od pierwszego odcinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..xyxy..
ja zylam tym serialem :) uwielbialam brende i dylana strasznie przezywalam ich rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..xyxy..
ja zylam tym serialem,uwielbialam brende i dylana,strasznie przezylam ich rozstanie,pamietam to do dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminare
Ja uwielbiałam Steava i Kelly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhghgd
kelly to suka byla i grube nogi miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brandon miał dużo dziewczyn http://www.youtube.com/watch?v=F2CVCK6dIag&feature=relmfu Brenda , pamiętam jak została oskarżona o kradzież trzech sukienek, które jej koleżanka do torby wrzuciła, czuła się zakompleksiona, zazdrościła,że Kelly ma kartę kredytową, piękne ubrania, ciągnęło ją do wielkiego świata, Stiven wesoły, dowcipny, zawsze strzelał swoimi pomysłami, Dawid fajny i sympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviennn
A lubiliście Dylana? Mnie strasznie drażniła później Andrea,na początku nawet ją trawiłam,z czasem zaczęła mnie wkurzać. Tak samo Valerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×