Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
morza szum

Jakie marki samochodów uważacie za najmniej awaryjne?

Polecane posty

Gość Łowca B
Im nowsze, tym gorsze :( Są ekologiczne i biodegradalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{aha Toyota :D :D :D dziwne, że co drugi samochód który stoi popsuty na awaryjnych to własnie toyota :D :D}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
toyota,honda,nissan.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myth
Ja myśle ze w miare jest jeszcze Audi (po za silnikiem 2.0 tdi) i Lexus no i infinity mało słyszy żeby te auta zawodziły no ale też trzeba wziąść pod uwage że sa drogie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraywwaryw82
honda, nissan, mustang najgorsze: francuskie (oprocz paru ctroenaow), toyoty, fiaty, mazdy, skody, oplee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o nowe samochody chodzi to juz raczej sa robione tak by wytrzymaly bez szwanku na calej gwarancji no a potem.... zarabiaja na serwisie. Dobra opinie maja przodowo beemki, mercedesy i audi ale japonskie tez sie ciesza dobra opinia, Toyota, Honda, Mazda. Do francuskich, wloskich itp nie mam przekonania jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektore stare mercedesy i beemki ciesza sie opinia samochodow nie do zajechania. Wyjada spokojnie 600000km na taxi. ja slyszalam takie opinie nawet o w210 tylko rdza sie z nimi lubi mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie tylko i wyłącznie
VOLVO i to obojętnie jaki rocznik ...mocne ,mało zawodne i porządne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy Opla astre 1 z 2000 roku i to najlepsze auto po słońcem:) wszystko mechaniczne. Nigdy nie był walnięty( wujek go ma z salonu i nam sprzedał takze wiemy co z nim było.) Wszystko mechaniczne prawie zero elektroniki nawet klimy nie ma ( z resztą niepotrzebna jest nam) mamy gaz i wszystko super działa. Teraz nie wiem jak ople stoją ....przyznam ze jak bedziemy zmieniac to chyba tez na opla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvvcx
kazdy nowy samochod jest złomem .. Teraz robi sie samochody po to by sie psuly po gwarancji .. Zatem nie ma najlepszej marki.. Stare samochody sa lepsze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollo
czasy bezawaryjnych samochodów skończyły się wraz z erą elektroniki, pogoni za kolejnymi normami Euro i masową produkcją w różnych częściach świata różnych komponentów; przynajmniej jeśli mówimy o markach popularnych, w zasięgu przeciętnego człowieka. Dziś już nie ma marek niemieckich, francuskich, japońskich itd. Tak naprawdę tylko historia i zarządy marek mają związek z konkretnym krajem, cała reszta to mieszanka komponentów z różnych zakątków świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana Kąda, co ty ku­rwa pier­dolisz za brednie?? Raport awaryjności TUV 2011 Auta 2 - 3 lat 1 Toyota Prius 2 Porsche 911 3 Toyota Auris 4 Mazda 2 5 Smart Fortwo Auta 4 - 5 lat 1 Porsche Boxster/Cayman 2 Toyota Corolla Verso 3 Porsche 911 4 Porsche Cayenne 5 Toyota Avensis Auta 6 - 7 lat 1 Porsche 911 2 Porsche Boxster 3 Hondy Jazz 4 Subaru Forester 5 Toyota Avensis 6 Toyota RAV4 Auta 8 - 9 lat 1 Porsche 911 2 Porsche Boxster 3 Toyota RAV4 4 Toyota Yaris 5 Mercedes SLK Auta 10 - 11 lat 1 Porsche 911 2 Toyota RAV4 3 Porsche Boxster 4 Toyota Yaris 5 Toyota Corolla i przestań się wydurniać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvvcx
Citroen C5 III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollo
Alfa 159 :classic_cool: choć może trochę zabraknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollo
chyba coś koło 120k minimum, ale może z upustem mniej :) zresztą i tak kupiłbym 3-letnią i jeszcze by mi na Malediwy zostało 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollo
aaa, i ostatnio, bodajże w Autonomii mówili, że 159 w raporcie TUV wypadła lepiej niż BMW 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!
BMW 5....drogie w utrzymaniu nom i pali 10 litrów po miescie.Ale jak sie o nie dba...nic nie trzeba wymieniac no i jezdzi sie mega luksusowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollo
mam nadzieję, że tego Citroena numero 9 wprowadzą do sprzedaży bez większych zmian (oszpeceń), a znając Citroenową utratę wartości to za 5-6 lat mógłbym takiego mieć ;) Ech marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×