Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katka_54321

Koroniewska w Kocham Cię Polsko - co sądzicie?

Polecane posty

Gość Mirek ze Szczecina
mam wrażenie ze jedna osoba jedzie tutaj na J.Koroniewską a może sama Rogalska wpisuje tutaj tyle negatywnych ocen na J. Koroniewską gdyby Marzenia Rogalska była taka dobra to producenci programu zostawili by M. Rogalską w programie a ze nie była aż taka dobra o tym świadczą wpisy negatywne o M. Rogalskiej na forum Kocham cię Polską, według mnie J. Koroniewska wniosła wiele świeżości do tego programu ten program ma widza bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zaaa tym
Rogalska nie ma co robić tylko siedzieć na kafe i negatywne komentarze pisac, wez Ty sie troche zastanów człowieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhfyuio
a Koroniewska pewnie pisze jako Mirek ze szczecina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sezon
Ten program jest na licencji i gdzieś tam w edycji/edycjach zagranicznych jest tak, że co sezon czy dwa wymieniają prowadzących. Więc u nas i tak długo trzymali ten sam skład. Mi tam Koroniewska nie przeszkadza, jakąs tam odmiana, chociaz do Rpgalskiej tez nic nie mialam. Ale jesli już to Zielińską mogli też wymienic bo mam jej juz przesyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokokokolokooko
Koroniewska te miny stroi...wkurza mnie jak nie wiem co.przesadza z tym swoim niby seksapilem.wiesza sie na kazdego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfxghmkg
jeszcze odbije jakiejs zonie faceta jak ta wlodarczykowa z pierwszej milosci (nie ogladam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa a wczoraj glosno mowila ze
ona wcale nie ma sexu wiec nie wie tym bardziej jak to z codziennym sexem Polakow :o. widac bylo ze ich wszystkich zatkalo go wyleciala z tym tekstem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona podobno ćpa prochy
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowo cpa
to jak zachowuje, mowi samo za siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeefiiii
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgnj
jak ona mogla znowu wygrac???to chyba jakies oszukanstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia887d
Koroniewska to super babka....zazdroscicie jej seksapilu i tyle. przeżyła zdadę i świetnie sobie radzi...tak trzymaj Joasia Wy byscie chcieli żeby miła po nim załobę cały rok...załosni Ci Polacy, zawistni... Joasia jest przykładem dla wielu osób po przejściach że nie trzeba sie poddawać, załamywać ale wręcz przeciwnie iść do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgnj
niech sobie ma ten seksapil ale nie musi sie na kazdego rzucac jakby zaraz miala z nim seks uprawiac.przesadza troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crcrcrcrcrc
Według mnie ona jest po prostu fałszywa. Zgrywa słodką idiotkę, a naprawdę to cwaniara. Ma w sobie coś odpychającego, antypatycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie o to chodzi ze
widac jakie to ma braki, klei sie i widac ze ją mala swedzi i tylko czeka na okazje. koroniewska to zodiakalny byk wiec nie ma sie co dziwic, ze jestes falszywa i odpychajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani profesor
niski poziom wiedzy, sztuczna, jej smiech i przesadna słodkość męczy. Matematyka dla niej obca. We wczorajszym odcinku nie potrafiła od 32 odjąć 25. Najpierw powiedziała 5, potem 6. Dopiero prowadzący powiedział 7...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik22
ej tam ej tam Ja juz mam dosyc Kachy-nudny,plaski leb i zazdrosne spojrzenie...Joaska jest cwana,ale zywiolowa,wesola,ladna i nieoklepana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie to ,,kit,,a koroniewska,,chyba jej woda sodowa odbila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna jest super
ładna i fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, ze Koroniewska psuje cały program :o zachowuje sie chamsko, szczególnie w stosunku do publiczności, już kilka razy zauważyłam. W ogóle ona wprowadza nerwową atmosferę i zachowuje sie tak jakby to wszystko było na serio a nie zabawa. Ogólnie jestem za tym żeby ja z tej posady wykopać. A teraz zamierzam przeczytać wpisy w temacie i sprawdzić czy inni odnieśli podobne wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
I znowu trzymała prezent w rundzie urodzinowej ze 4 pytania aż czas minął i paczka wybuchła :o Jak można nic nie wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tamm
jak tak sie spinacie oglądając to, to może znajdzcie jakis lepszy program :o Asia jest w porządku, fajna i sympatyczna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kaska kiedykolwiek
wygrala z joaska czy jeszcze nie, bo jak ogladam czasami to zawsze aska wygrywa... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka_54321
hehe kaśka wygrała chyba ze 3 razy odkąd zaczęła się edycja z aśką. Ja uważam, że wynika to bardziej z pecha Kaski niż jej niewiedzy i czasami odnoszę wrażenie, że ona ma strasznie drętwych ludzi w druzynie, stoją tacy znudzeni. Zgadzam się z opinia wyżej, że aska wprowadza bardzo nerwową atmosferę i nie mogę na nią patrzeć jak wisi dosłownie na uczestnikach podczas konkurencji "zakazane słowa" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wollna
Kocham cie Polsko z Joanna Koroniewska to totalny kicz i obluda. Koroniewska zna odpowiedzi na pytania,. Jest to wiec nierowna i nieuczciwa walka z Kasia Zielinska. Na przyklad w klamburach po narysowaniu kwadratu od razu zgadla haslo "do pustego i Salomon nie naleje", poza tym w gluchym telefonie zna dokladnie slowo w slowo tresc przekazywanego tekstu uzywa slow oraz pelnych zdan, ktorych wogole nie uzywali czlonkowie jej druzyny, czasami przekazuje cale zdania zgodne z tekstem, dokladne liczby i nazwy, ktorych nikt nie uzyl. Kalambury...Koroniewska moglaby bez rysowania hasel odgadnac je od razu, zanim ktos wogole cokoliwek narysuje. Kasia Zielinska nie moze liczyc na rowne szanse w tej grze. W finale Joaska zna dokladne % odpowiedzi na pytania zadane ankietowanym. Joaska zawsze wygra, gdyz wie ile procent mniej a ile wiecej, bo zna odpowiedzi. Sztuczny program z udzialem Koroniewskiej , kpina z widzow, miliony ogladajacyh widzi perfidne oszustwo. Koroniewska zna kogos, kto zapoznaje ja ze scenariuszem programu a przede wszystkim wszystkimi odpowiedziami na pytania. Moze tak w osttniej chwili programu zmienic pytania????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxdcfvghjk
taj jak bylo z tym Nikiforem.ale wkurza mnie ze ta Koroniewska ciagle wygrywa az mi zielinskiej szkoda,bo caly program ciezko haruje a tamta jej sprzed nosa sprzata wygrana pomimo,ze pusty leb ma ta malgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxdcfvghjk
malgosia Mostowiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćma ćme
Oglądam to bardziej z musu bo mąż to lubi -Jak dla mnie duzy plus że jest Koroniewska jakoś ten program z Nią jest do przełknięcia, natomiast Zielińska jak dla mnie to totalny pustak, a ten prowadzący wdzieczy się bardzo Niej ,czasem aż to raźi bo i punkty jej dodaje lub bardzooo naciąga odpowiedzi ,Także najbardziej lubię oglądać tą cześć w której Koroniewska wygrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylyd
ja mam nieco inne spostrzezenia,ze to wlasnie przymyka oko na Koroniewskiej potkniecia pan Kurzajewski.Razaco wrecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×