Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _szczupła inaczej_

10 kg mniej! Czas na wiosenne porządki ze zbędnymi kilogramami

Polecane posty

Gość _szczupła inaczej_

Stanęłam dziś przed lustrem i po raz kolejny się załamałam. Powiedziałam sobie ''dość''! Musisz wziąć się w garść! Lato tuż, tuż..A do tego za niecałe 2 miesiące idę na ślub brata mojego narzeczonego. Nawet nie chce myśleć jak mogę wyglądać, jeśli nie wezmę się za siebie :( Mam galaretowate uda, ponadto dostrzegłam cellulit, brzuch i grube ręce..Od dziś zaczynam intensywnie ćwiczyć. Zamierzam zacząć jeździć na rowerze, raz w tygodniu basen, może siłownia i jakieś ćwiczenia fitness. Pomyślałam też o skakance, którą jakiś czas temu wrzuciłam głęboko do szafy. Kilka lekkich posiłków dziennie. Odrzucam definitywnie słodycze!! To chyba najgorsza kara, ale również największe niebezpieczeństwo dla mojego tłuszczyku. Jestem zdeterminowana, dlatego nie myślę ani na chwilę, żeby się poddać. Na pewno łatwiej było by nam kobietki podtrzymywać się razem na duchu. Czy któraś z Was również walczy z kilogramami? Ja warzę 72kg, mam 171cm wzrostu. Odwód ud 63cm, bioder 107cm, talia 75cm, biust 92cm. Wierzę w równie zdeterminowane kobietki. Postaram się pisać o efektach i planie jaki sobie obrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _szczupła inaczej_
Widzę na forum, że wiele z Was również walczy..Od dziś odrzucam całkowicie pieczywo, słodycze, śmietanę i tłuste mleko. Nie wiem jak z kawą..Będę pić tylko i wyłacznie zieloną herbatkę.. Aha a co do kawy od jakiegoś czasu pijam kawę orkiszową z cykorią, muszę powiedzieć, że jest rewelacyjna, smakuje troszkę jak zbożowa, ale na pewno o wiele zdrowsza niż normalna..Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
Witaj :) Ja zmagam się z kg od 5 dni :) też doznałam takiego szoku przed lustrem, ja stosuję dietkę niełączenia :) jest miła, bo można jeść dużo dobrych rzeczy i też ćwiczę :) Hmm. Ja zamierzam zrzucić tak z 13 kg conajmniej :) więc prawie podobnie , już mam 12 tylko na drodzę. A ile masz lat ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
A co do kawy też mi bardzo smakuje . Popijam też czasem slim coffe :) też jest pyszna ,a karmelowa.. :) Zazdroszczę Ci ! ja mam w tali 79 , obłęd ! chciałabym mieć już tylko tyle co ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
ja walcze o płaski brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×