Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Helio33

Zmarszczki:/

Polecane posty

Gość Gonda
Zmarszczki sa naturalnym i normalnym objawem,starzenia sie organizmu,nie pomoze puder róz,kiedy geba stara juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Dlaczego smiesznie brzmi,sluz slimaka jest juz stosowany od dawna w kosmetyce,tak samo złoto nanokoloidalne,juz kiedy Madonna,wstawiła sobie w policzki złote nitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula 333
jak tu wszystko można wcisnąć a ciemna masa kupi? nie kupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ula 333,jak nie kupi ciemna masa????zobacz co sie dzieje w aptekach???,Tu to mały pryszcz,ale w aptekach ile ciemnej masy kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_ka
Wiadomo, kremy i takie tam pitu pitu nie pomogą na już powstałe zmarszczki. Zewnętrzne kosmetyki po prostu nie przenikają przez skórę na tyle głęboko, żeby coś naprawić. Jeśli chcesz, żeby efekty były widoczne możesz zdecydować się na botoks, możesz zrobić sobie zabieg laserem frakcyjnym, możesz też iść na mezoterpaię. Mnie ostatnio moja lekarka zachęciła do mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, bo to przecież nic więcej tylko odwirowana nasza własna krew Ale potem dr Brumer mi wyjaśniła, że w osoczu znajdują się czynniki wzrostu, które normalnie działają wtedy kiedy mamy np. jakąś ranę, organizm wysyła im sygnały, żeby się uaktywniły i odbudowały tkankę. Tak samo działa osocze kiedy lekarz wstrzykuje go w skórę podczas zabiegu: zaczyna odbudowywać kolagen i w ten sposób zapełniać zmarszczki. I rzeczywiście ładnie wszytsko zaczyna się regenerować, już widzę pierwsze efekty, a tak naprawdę ostateczne będą widoczne dopiero za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpiszka
Ja też uważam że botox to ostateczność. Może trzeba nawilżyć organizm od wew. i wypłukać toksyny z organizmu pijąc dużo wody. Ja np. łykam relastan activ i przyznam, że widzę po dwóch miesiącach zadawalające efekty. Z pewnością zmarszczki się spłyciły i są mniej widoczne, pewnie dlatego że skórę mam promienną i elastyczną. Po kremach przeciwzmarszczkowych nie widziałam takiego efektu. Trzeba organizm wspomóc od wew. :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetyczkaaa100
Bardzo trudno jest dobrać właściwy krem do twarzy : najważniejsze są składniki aktywne. Zdecydowanie polecam krem z wyciągiem z naturalnego kawioru Caviar Of Switzerland. Obok kawioru najważaniejszym składnikiem jest kwas hialuronowy , peptydy odmładzające skórę oraz substancje zwalczajace wolne rodniki. Preparat jest doskonały : nawilża i odmładza. Pieknie pachnie i ma fantastyczną konsystncję. Polecam gorąco wszystkim, którzy chcą szybko uzyskać efekty. Linia zawiera również doskonałe serum i krem pod oczy. Do kupienia niestety wyłącznie online w dwóch sklepach :www.doris-dorin.com www. e-cosmeceuticals.pl oraz w luksusowych SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitkala
Ja też uważam, że botox to ostateczność, lepiej już wstrzyknąć sobie kwas hialuronowy. Jak się ma 40 lat to nie przesadzajmy z tymi botoxami, obstrzykiwaniami. Spróbuj poużywać kwas hialuronowy w postaci serum, zastosować jakieś tabletki nawilżające, które ujędrnią i naprężą skórę. Mnie pomaga bardzo relastan activ. Na taką dużą ingerencję zawsze się zdąży, nie masz gwarancji, że się nie zniekształcisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaajenka
Mezoterapia to jest jeden z tych zabiegów,które pokochała i ja i moja skóra.Rewelacyjne rozwiazanie jesli chodzi o problemy z pierwszymi zmarszczaki,wypadajacymi włosami czy cellulitem.Ostatnio tez robiłam zabieg stretchcare-na zwiotczała skóre piersi po karmieniu.Efekty sa rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lallla
Zmarszczki dobrze wygladza Radiesse. Tak dla informacji botox można wstrzykiwać już koło 25 roku zycia, po to aby zapobiegać tworzeniu się zmarszczek, bo jak sie już utworzą to tych linii nigdy do końca nie "wyprasujemy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z cała odpowiedzialnością za to co pisze, powiem wam, że zadne kremiki, masci, serum nie pokona zmarszczek. Jestem własnie po zabiegu z botoxu i kwasu hialuronowego. Jeżeli ktoś jest ciekawy podzielę się moimi spostrzeżeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest świetny pomysł. Zeby zadziałać kompleksowo trzeba wzmacniać swoją skórę z kazdej strony- dokładnie stosowac dobre kremy ale jak w tym przypadku równiez przyjmowac suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam ten suplement w Rossmanie, wiec moze sama sie skusze własnie zeby przyjąc ten suplement już teraz na lato dla dobrych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast tabletek z kolagenem jedzcie czesciej galaretki i ryby w galarecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true_colours
zgadzam się z basik45. Jeśli zmarszczki już są, to nie znikną cokolwiek by się stosowało. Wiadomo, że kremiki itp to mniejszy koszt niż botoks czy wypełnianie kwasem hialuronowym. Ale na dłuższą metę nic to nie daje. Prędzej czy później i tak kobiety decydują się na zabieg, tak było i w moim przypadku. Poszłam do sprawdzonego salonu Perfect Glamour we Wrocławiu jeszcze nie wiedząc, jaką konkretnie metodę wybrać. Doktor Nielepkowicz doradziła mi kwas. Miałam dość głębokie zmarszczki na czole i kurze łapki. Mimo młodego wieku wyglądałam na ponad 50 lat. Zabieg w sumie bezbolesny, dobra opieka, doktor przedstawiła mi wcześniej wszystkie za i przeciw, ale decyzja należała do mnie. Zdecydowałam się i jestem zadowolona. Efekt utrzymuje się już rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka50
Nie jestem już najmłodsza i moja cera wiele przeszła. Miałam naprawdę głębokie zamrszczki. Długo zastanawiałam się nad odpowiednim zabiegiem. Stwierdziłam, że od botoksu lepszy będzie angel system. Ostrzykiwanie skóry własnym osoczem. I nie pomyliłam się. Efekt jest super :) Wyglądam o 15 lat młodziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zmarszczki to trzeba uzupełnić kolagen i elastyny, których z wiekiem ubywa. można to zrobić przez infekcje - czyli ostrzykiwanie, albo za pomocą kosmetyków najnowszej generacji.Polecam EVENSWISS-linia szwajcarska lub SWISS Line- prawdziwy rarytas jeśli chodzi o preparaty odmladzajace. polecam rownież zmianę myślenia - obecnie dobry krem to inwestycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 40, to najlepiej łykać kolagen np...Marine Collagen...kolagen morski...Kolagen jest głównym białkiem tkanki łącznej i podstawowym składnikiem fibrylarnym (włóknistym) skóry, kości, ścięgien, chrząstek i zębów. Proponuję zastosować np Marine Collagen, który z pewnością pomoże w tej nierównej walce z umykajacym czasem :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednim wpisem łykam kolagen morski i widzę poprawę mojej skóry jest wyraźnie gładsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję kolagen morski już od jakiegoś czasu i muszę przyznać że moja skóra jakby nabrała jędrności a drobne zmarszczki zniknęły polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj nie polecam Ci wypełniaczy czy innych ,,bajerów" jeśli nadal chcesz wyglądać naturalnie i zdrowo. Dobrym zabiegiem jest infuzja tlenowa (wspomniałam już o nim w innym poście), moja mama (43 lata) już po jednym zabiegu wyglądała niesamowicie dobrze, zmarszczki się wygładziły i to znacząco, jakby odmłodniała w chwilę :D poczytaj o zabiegu tutaj: http://cosnetblog.pl/infuzja-tlenowa/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowekółka
a ja się właśnie zastanawiam nad tym zabiegiem http://www.youtube.com/watch?v=hFYUzFucoyI jednak kremy na mnie jakoś nie specjalnie podziałały, więc szukam innego sposobu, żeby się ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen z ryb morskich w postaci suplementów diety. Efekty widoczne po pewnym czasie od stosowania, trzeba poczekać ze 2-3 miesiące ale naprawdę warto, żaden krem nam tego nie zastąpi. Fajny skład ma Collagen Noble Health, teraz występuje w nowym opakowaniu i jest wzbogacony o kwas hialuronowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus44
słyszałyście o kremach firmy Epionce? chciałabym wypróbować, ale są dosyć drogie. Wolałabym poznać najpierw jakąś opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.11.12 [zgłoś do usunięcia] Bardzo miły wpis.DZIĘKUJEMY!!!! To ja dodam od siebie ,to tez bedzie dla ciebie miłe:) Nie pomoże woda z Wisły kiedy.......już obwisły:) Prawda ze Ci jest miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alenna
Na zmarszczki istnieje cała gama zabiegów od kremów i masaży poprzez fractora, kwas hialuronowy i botox a kończąc na zabiegach chirurgicznych. Bardzo ważne jest ażeby podejść indywidualnie do każdej osoby i ażeby dobrać odpowiednią kurację w zależności od rodzaju zmarszczek. Ja tak zrobiłam. Poszłam do Art Clinique gdzie pani Marzena kosmetolog wybrała specjalne zabiegi najbardziej odpowiadające mojej cerze. Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy jak rewelacyjnie można poprawić cerę stosując tylko masaże. Naprawdę jestem zadowolona i polecam wszystkim moim znajomym bo warto. W dodatku mają bardzo atrakcyjną wiosenną promocję: http://www.artclinique.pl/pl/aktualnosci/promocje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×