Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krwawa Wilczyca

Zapalenie stawów, ma ktoś doświadczenie?

Polecane posty

Gość inesines666
Carpee, a powiedz mi, jak długo trzeba się kąpać w tej soli no i przez ile dni, żeby były jakieś rezultaty? Mam zawody w biegu za 3 tygondie i zastanawiam się, czy ból zdąży minąć do tego czasu..Byłoby świetnie, bo zależy mi na tym. Słyszałam już od wielu osób o tej soli, ale sceptycznie podchodziłam do niej. Ale chyba się zdecyduję na ten zakup, skoro tak wszyscy polecają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Formuła dzienna Fibro AMJ Day Time doda energii w ciągu dnia, zmniejszy sztywność poranna i bolesność stawów, dostarczy składników odbudowujących chrząstkę stawową, zadba o sile mięśni. W przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów należy koniecznie włączyć także Transfer Factor Tri-Factor w celu balansowania pracy układu obronnego. 2. BIOEFA, zdrowe tłuszcze omega o działaniu przeciwzapalnym Suplementom potrzeba czasu na odbudowę zniszczonych powierzchni stawowych. Im starsza osoba, tym dłużej trwa proces odbudowy. Niektórzy odczuwają pierwsze efekty już po 2 tygodniach od rozpoczęcia używania zestawu, ale definitywna różnica powinna być odczuwalna po upływie 4-8 tygodni. Zalecenia dietetyczne: Pokarmy, które mogą nasilać dolegliwości reumatyczne: Mleko, żółty ser, kukurydza, pszenica, pomidory, ziemniaki, papryka, glutaminian sodu (zawarty m.in. w przyprawie Vegeta). Niektóre rodzaje mięsa, a szczególnie wędzone (bekon, szynka, hot dogi, kiełbasa) zawierają środki konserwujące (azotyny), które u niektórych osób znacznie nasilają objawy reumatyzmu. Zredukuj ilość kwasów omega-6 zawartych w oleju kukurydzianym i margarynie, bo te znacznie nasilają objawy choroby. Co gorsze, mogą one na długo zniszczyć korzyści uzyskiwane ze spożycia zdrowych kwasów omega-3. Jedz dużo tłustych ryb: łososia, makreli: stosuj oliwe z oliwek, olej rzepakowy, awokado; jako przyprawę dodaj imbir i kurkume, które działają przeciwbólowo. Nie ograniczaj ruchu, nawet jeśli występuje bolesność stawów! Połącz wszystkie te zalecenia w całość, a stopniowo uzyskasz poprawę. Ważna jest dieta, suplementacja, ruch! http://www.transferfactor.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny problem, ktoś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na bóle stawów używam zwykłych maści. Zawsze staram się aby były naturalne. Na mięśnie raczej rozgrzewające a na stawy jakieś maści typu Levasan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem jakieś mieszane opinie na temat tego Levasanu ale sporo się o nim mówi, więc coś jest chyba na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam Levasan dodatkowo do aparatu na haluksy który sobie zamówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×