Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghsaghasgfah

Antybiotyk prz karmieniu- "tylko" bol gardła-poradzcie

Polecane posty

Gość ghsaghasgfah

Dziewczyny od niedzieli boli mnie bardzoooooo gardlo. Naprawde bardzo. Innych dolegliwosci nie mam-zadnego kaszlu, kichania, kataru. W nocy mialam lekki stan podgoraczkowy-37,3, bola mnie tez troche miesnie i kosci (ale tak do wytrzymania). Bylam u lekarza. Powiedziala ze mam najprawdopodobniej bakteria zaatakowane gardlo, bo wyglada niecioekawie. Dostalam zinnat. Waham sie czy brac to czy nie? Gardlo nadal mnie boli-ale moze wylecze sie tantum verde i jakismi domowymi sposobami (chociaz od niedzieli lecze sie i nic nie pomaga). Co Wy byscie mi radzily. Ach dziecko ma 6 miesiecy, wiec nie karmia go tylko sama piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałam zinnat przy
karmieniu piersia na zapalenie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsaws
ja tez jakis dostalam na gardlo i karmilam normalnie... dziecko dostalo ponad to lacidobaby by sie nie wyjalowilo calkiem przez antybiotych ktory jednak przenika do mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zinnat to chyba cefalosporyny i to całkiem niezłe. Jeśli masz infekcję bakteryjną to ja nie zadręczałbym się domowymi sposobami, bo to niewiele da. A-biotyki to nie jest zło konieczne, jeśli nie wpieprzać ich przy byle okazji. Skoro odczuwasz intensywny ból - bierz, tylko zgodnie z zaleceniem, a nie np. w drugim dniu już nie biorę, bo mi pomogło. Dodatkowo płucz gardło roztworem H2O2 - pięć łyżeczek/pół szklanki letniej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki
wezme ten antybiotyk-troche poczytaam tez w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×