Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żabka86

mój chłopak jest obrażalski

Polecane posty

Gość uciekac gdzie pieprz
uciekajcie, nic dobrego z nich nie bedzie, moj na poczatku byl idealny, pozniej zaczynal stroic fochy o wszystko, doszlo do tego, ze potrafil tak trzasnac drzwiami, ze myslalam ze lustro zleci ze sciany, bo podskoczylo...powodem bylo to, ze on chcial wejsc do lazienki a ja czesalam akurat wlosy. nie poprosil zebym wyszla ani nic, tylko walnal drzwiami i zaczal mnie wyzywac od pojebanych idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIga
Obrażalski eks to też moje doświadczenia. 2 lata, szkoda życia i tak nic z tego nie wyjdzie. A obrazić, teraz już wiem, że można się o ... wszystko. Ile można się bronić? Człowiek w końcu chciałby normalni pożyć, bez poczucia, że się jest wiecznie o coś oskarżonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były chłopak był taki obrażalski a w dodatku wścibski i zazdrosny narcyz. Kiedyś te jego wady napisałam w swoim pamiętniku On przez swoje wścibstwo w tajemnicy przede mną przeczytał ten pamiętnik i przeczytał listę swoich wad. Do dnia dzisiejszego się do mnie nie odzywa a w dodatku jeszcze taki obrażalski typ potrafi wpędzić człowieka w poczucie winy. Lepiej z kimś takim dać sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×