Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałopolskiProkrastynant

Wolisz zarośniętą czy przystrzyżoną klatę Twojego faceta?

Polecane posty

Gość MałopolskiProkrastynant

Czekam na wypowiedzi znawczyń tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze naturalną, bo wyobrazic
sobie faceta golacego sobie klatę- mnie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włochy tylko i wyłącznie na głowie! A zwłaszcza na klacie i pod pachami wygląda to obrzydliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałopolskiProkrastynant
Moje 2 wcześniejsze partnerki akurat wolały kiedy przystrzygałem ( nie goliłem). To pewnie dla Ciebie facet który depiluje plecy to pedał albo jakiś dziwak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia skąd na kafe tyle zwolenniczek "naturalności", która jest zwyczajnie obrzydliwa. Bleeeee, włosy na klacie, nie no, rzygać się chce po prostu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
wole z zarośniętą klatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudilka
ja też wole zarossnietą klate to oznaka prawdziwego faceta a nie jakiegoś 'metra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet . ktory siedzi przed
lustrem z nożyczkami i przyglada sie klacie to dla mnie nie facet. Facet ma sie interesowac czyms ambitniejszym, niz swoja klatą. Nie ma nic zlego w owlosionych facetach, nawet sa bardziej męscy. Facret ma byc czysty, ubierac sie w miare modnie ( nie wyroznac sie specjalnie) , być wyysportowany - no i przede wszystkim miec duzo w glowie. A juz najwieksza porazka to ogolony cwiercinteligencik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałopolskiProkrastynant
facet . ktory siedzi przed hmm jak na kobietę (bo chyba nią jesteś) wydaje mi się, że masz nie wiele poczucia estetyki. Domyślam się, że kłęby pod pachami też są oznaką prawdziwej męskości dla Ciebie? Nikt nie mówi o spędzaniu godzin przed lustrem i przycinaniu nożyczkami włosów, ale raz na miesiąc przed lustrem chyba można stanąć. O woskową depilacje pleców nawet nie pytam ;) Dek- jesteś kobietą?? Też uważam, że włosy dobrze wyglądają tylko na głowie ale klaty nigdy nie goliłem na łyso. Moja ex lubiła przystrzyżoną i tak zostało do teraz mimo, że jestem sam obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsio ryba
Mam dwóch chłopaków, totalne przeciwieństwa. Jeden naturalnie jest gładki jak niemowle, a drugi tragedia, strasznie owłosiony. Obydwaj mnie kręcą. Po co strzyc? Lubię się wtulić w futro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaaaaaaa
Jak facet jest umięśniony i ma gładką klatę to super podniecająco to wygląda. Aż nie mogę oderwać wzroku od takich facetów. Powinni mieć zakaz noszenia latem koszulek. Cały czas klata widoczna żebym mogła sobie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałopolskiProkrastynant
hehe no tak, zamieścił bym fotkę swojej ale pewnie byś mi nie dała spokoju później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarosnieta!!!! Tylko I wylacznie. Geje wygoleni. Nie wiem tak mam w glowie...:) Gej ma byc gladziodki a hetero owlosiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no akurat ja
wolę gładkie torsy. ze juz nie wspomnę o okolicach intymnych- NIGDY bym sie nie zdecydowala na seks oralny z facetem ktory jest tam zarośniety :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuunn
mój ma gładziutką i lubie taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no akurat ja
Leviatan a to ok. :D Zresztą chyba u kobiet tez lubicie gladkośc, a nie jakieś chaszcze rosnące :O :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię100%Facetów
Mój facet nie ma gąszczu ale trochę włosów ma i strasznie mnie to kręci + jest dobrze zbudowany. Czuję, że mam 100% faceta. Raz klatę ogolił i wyglądał jak jakiś szczyl co nie strzela spermą;) W innych miejscach jest przystrzyżony ale pytasz o klatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą. I nadal twierdzę, że obu płci włosy powinny się znajdować wyłączni na głowie, nieistotne jakiej długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałopolskiProkrastynant
No widzę, że jednak "natura" ma lekką przewagę, ale to jeszcze mała próbka więc to może być tylko wariancja ;) Co sądzicie o takiej starannie przyciętej?? http://imageshack.us/photo/my-images/442/p7160021kopia.jpg/ A co do tego, że gej ma gładziutko to raczej jedno nie ma nic wspólnego z drugim! To, że mężczyzna o siebie dba to nie znaczy, że jest gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sama mam syna w wieku 11
wyglądał jak jakiś szczyl co nie strzela spermą buha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha:) super napisane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię100%Facetów
A co do tego, że gej ma gładziutko to raczej jedno nie ma nic wspólnego z drugim! To, że mężczyzna o siebie dba to nie znaczy, że jest gejem. A to, że goli to znak, że o siebie dba? Również niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle mnie zrozumiales. Ja nie mowie ze kazdy wygolony jest gejem. Ja tylko uwazam ze gejowi pasuje bardziej wygolona klata niz szczecina.... Natomiast heter musi miec futro I juz, bo wygolony wyglada zbyt delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię100%Facetów
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię100%Facetów
Jednak przesadne futro to jak dla mnie za dużo. King Konga uwielbiam tylko w TV jednak gusta są różne:) Facet to facet i musi wyglądam jak 100% samiec, a nie chłopiec, który szuka pierwszych włosków tu i tam jakby miał 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małopolskii
niestety wyglądasz jak pokemon :-O obrzydliwe to są nie włosy, ale te odstające na metr od ciała łapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kochany kochaniec
jest owłosiony totalnie wszędzie poza głową :-D :-D I kręci mnie to tak strasznie, ze jakby tylko tknął nożyczki to by dostał po łapkac h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×