Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdkskdiedio

czy pierzecie ciuchy od dziecka ktore nie ma jeszcze roku ze swoimi ?

Polecane posty

Gość kdkskdiedio

Hejka dziewczyny mam pytanie czy pierzecie juz ciuchy swoich dzieci ze swoimi moja corka ma nie caly roczeka a ja dalej piore jej ciuchy osobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J aod poczatku pralam wszytsko razem z naszymi w wizirze. aLE JESLI MASZ LAERGIKA TO NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkskdiedio
hejka nie nie mam alergika tylko jakos nie widzi mi sie zebym prala ciuchy mojej corki np ze skarpetami albo bielizna nasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie? Nie rozumiem ... macie jakies choroby skory, ze sie boisz jestescie czyms zarazeni... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkskdiedio
NIe ale od urodzenia malej piore osbono i chyba tak zostawie narazie potem moze zdecyduje sie na wspolne pranie ale nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi98
nie przesadzasz czasem z tym osobnym praniem? nie dmuchaj tak na dziecko,bo później byle mała bakteryjka i choróbsko gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaka bakteryjka?
pralka ci nie dopiera? przecież nawet zebys z g...nem to wyprala, to na koncu bedzie czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkskdiedio
Boze koniety jak wy sie zucacie nie jestem jedna matka co pierze osobno ciuchy wlasnych dzieci napewno jest nas wiejcej :D a nie dmucham na mala poprostu tak sie przyzwyczailam i piore oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prałam
osobno do 4-5 miesiąca życia. Potem razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkskdiedio
a ja nie wiem dokladnie do kiedy bede prala moze i caly czas co to jeden automat wiecej zrobic zaden problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h chce docs
różnie, obecnie coraz częściej piore razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam od urodzenia jednego i drugiego dziecka prałam od razu z naszymi. Tylko, że oczywiście w dziecięcym proszku. Jak dzieciaki pokończyły 3miesiące to już zaczynałam w normalnym prać tylko bez płynu do płukania, a jak miały po ok5-6 miesięcy to już normalnie w proszku dla dorosłych i z płynem. Oczywiście jak wprowadzałam zmiany to obserwowałam skórę dzieci czy im się coś nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze piore
oddzielnie , duzo moich kolezanek tak robi i zapewniam cie nie trzęse się nad dzieckiem, nie wiem co z was za brudasy i fleje ze tak atakujecie autorke i dajecie przykład prania gówna w pralce tfu tfu syfiary z jagodą na czele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak robiłam. Prałam razem z naszymi w Arielu i płukałam w Lenorze. Małemu nigdy nic nie było. Przez pierwsze 9 misięcy prałam w Fairy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Autorko, postępujesz właściwie. To, że pierzesz ciuszki córki osobno nie oznacza, że jesteś przewrażliwiona na jej punkcie tak, jak sądzą niektóre poprzedniczki. Istnieją specjalne proszki do prania rzeczy dziecka. Są łagodniejsze. Detergenty zawarte w normalnych proszkach mogą podrażnić delikatną skórę maluszka. Nawet najlepsza pralka nie wypłukuje całego brudu i proszku. Nie rozumiem dlaczego inne użytkowniczki Kafeterii tak na Ciebie naskoczyły, naprawdę. Ty rób swoje, one swoje. Każdy wedle własnego uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaaaa
Dokładnie nie rozumiem czemu skaczecie odrazu do gardła ? Kazdy niech pierze jak tam chce. Choć znam takie co wkładały białe z kolorami i wychodziły rózowe skarpetki. Ja piore oddzielnie białe i oddzielnie kolorowe. Czarne tez osobno w w Perwolu black żeby nie blakły. I dziecka tez osobno w innym proszku albo w normalnym tylko dwa razy płucze.Tak samo skarpetek nie powinno sie prac z majtkami bo sie zarazki i grzyby moga przenosic wkońcu bawełny nie wyparzamy prawda ???? Sciereczki kuchenne tez pierzecie z majtkami albo skarpetkami ???? :P Dla ciekawosci dodam że moja dawna znajoma miała jeden wspólny recznik kąpielowy z mężem i synem :) i ja tez byłam zaskoczona . Kompletny brak higieny blehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka34
Rzeczy syna 6 mies pierzemy osobno,rzeczy syna 6 lat piore osobno. Moje ubrania i męża razem. Bieliznę nas dorosłych piorę nie z ubraniami tylko osobno. Mały synek ma delikatny proszek starszego rzeczy prane są w normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka34
Pranie rzeczy dorosłych i dzieci razem wydaje mi się niehigieniczne nie pytajcie dlaczego sama nie wiem jakoś tak jest. A niemowlęta i małe dzieci wymagają wg mnie delikatnego proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoggacia
Od poczatku pralam z naszymi ubraniami,w zwyczajnym proszku. Tylko bez plynu do plukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarjancza
a to nie trzeba gotować? przynajmniej na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabaabadu
ciuszki mojego dwumiesięczniaka piorę w loveli, jak mi brakuje do pełnej praki to wrzucam te bardziej delikatne ubrania - bluzki, sweterki. Dziecko żyje. Nie ma problemów skórnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabaabadu
moje ubrania*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabaabadu
i w ogóle nie uważam, że pranie rzeczy dziecka i swoich razem jest niehigieniczne, nie uważam też, że kąpanie się w wannie z własnym dzieckiem jest niehigieniczne, nie uważam też, że pływanie niemowląt jest niehigieniczne, nie uważam też, żeby karmienie piersią było niehigieniczne (z takimi głosami też można się spotkać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×