Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximidimini

Glodowka a potem Dukan, ktos ma ochote?

Polecane posty

Witam Wszystkich To moja druga glodowka w zyciu. Pierwsza przeszlam fantastycznie, ogolnie schudlam 8 kilogramow. To bylo ponad 3 miesiace temu. W tym roku planuje ta glodowka w ktorej jestem teraz, oraz jeszcze jedna, ostatnia, w lato. Robie je dla oczyszczenia organizmu i wyleczenia sie z reumatyzmu i kiepskiej skory. Musze powiedziec, ze po pierwszej glodowce efekty byly zaskakujaco dobre. Przede wszystkim bole nog i plecow prawie ustapily. Do poprzedniej, taj jak do tej glodowki przygotowywalam sie przez tydzien. Mialam specjana diete, ryz, kasze, woda z cytryna, owoce, warzywa. Za pierwszym razem poscilam 7 dni, tym razem 5, ale czulam, ze jestem gotowa. Utrata kilogramow jest tylko skutkiem ubocznym, ale jakim fajnym. Po glodowce bedzie okres adaptacyjny, ktory musi trwac dokladnie tyle samo ile glodowka (w moim przypadku 10 dni), a potem juz normalna dieta. Ja chce sprobowac Dukana, ale troszke zmodifikowanego. Duzo warzyw, owocow i troche miesa, najlepiej gotowanego, duzo wody, sokow wyciskanych, troche jajek i zoltego sera. Bardzo prosze dajcie znac jesli macie ochote ze mna poglodowac, a moze przylaczycie sie jak bede na diecie... ;-)) Wzrost 164cm Waga startowa 72 (przed postem, 70 jak zaczynalam glodowke) waga aktualna 67.3kg Drugi dzien glodowki Ogolnie czuje sie dobrze, wczoraj mialam straszne bole glowy, ale czytalam na jednej ze stron o glodowkach, ze im wieksze zanieczyszczenie organizmu, tym wiekszy bol glowy. No jesli to prawda, to ja plywam w toksynach, bo leb mi pekal. Pije TYLKO wode, co niestety jest nudne, dlatego czasami serwuje sobie gazowana (chociaz troszke odmiany). Juz powoli zaczynam czuc naplyw energii, to dobry znak. Generalnie raczej nie powinno sie cwiczyc w czasie glodowki, ale ja sprobuje pilates i yoge. Jutro pilates dzisiaj yoge, troszke sie stresuje, bo to moj pierwszy raz, ale mam nadzieje ze dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×