Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rozwazam pewna propozycje

Praca w agencji towarzyskiej- potrzebuje informacji

Polecane posty

Gość rozwazam pewna propozycje

Witam, chcialabym zasiegnac informacji o pracy w Klubie nocnym/agencji towarzyskiej. Mam ciekawa oferte z luksusowego klubu w moim miesce. Cena za godzine dosc spora, wszystko w zabezpieczeniu, 40% dochodu na ochrone, ale patrzac na ceny to calkiem niezle by sie na tym wyszlo. Tylko wlasnie nigdy nie pracowalam w agencji i nie wiem jak to wyglada od srodka. Wiadomo, ze oni beda siebie zachwalac, ale wolalabym poznac niezalezna opinie innych dziewczyn. Znajde tu moze kogos kto mial doswiadczenie z agencja towarzyska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnnbm
nie lepiej pracowac na wlasna reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
nie ma na wlasna reke. Jak pracujesz w mieszkaniu to tez placisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys kiedys
A co bys chciala wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
jak jest ogolnie. Atmosfera, czy dziewczyny wredne, jak kontakty z ochrona? czy nie trzeba czegos za free komus robic itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys kiedys
To wszystko zalezy od firmy. Laski sa rozne ale jakichs dam sie nie spodziewaj i zjebke mozesz dostac za byle gowno. Jest duzo pracy czasami cala noc zajeta. U nas jezdzilysmy tez na telefon takze do kobiet. Ochrona jak to ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
a wlasnie jak to jest z ta praca nocna? Musze tam pracowac w nocy czy moge tylko np. w dzien? I wlasnie boje sie, ze tam za wszystko opieprzaja, a na co trzeba uwazac zeby wlasnie nie oberwac? I czy ogolnie sie oplaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
niestety nie posiadam takich umiejetnosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnnbm
jesli masz podaj gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
nie mam gg. Cholera padlo mi, odinstalowalam i do dzis nie sciagnelam bo rzadko korzystam. A nie mozesz tu napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvvcx
zaloz sobie konto na garsoniera .com .pl tam sa opinie klientow o prostytutkach i bedziesz wiedziec wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uioioiitftrxut
jak wpadną chłopcy z miasta to zabiorą kilka dziewczyn na całą noc za free. ale krzywdy żadnej nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
mam konto na garsonierze, ale tam nie ma zbyt wielu informacji o agencjach tylko o prywatkach bardziej. Wszystkie laski stamtad na mieszkaniowkach robia. Ech jakos slabo wierze w te bajki o chlopcach z miasta:P Zadnej by sie wtedy nie oplacalo robic w AT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys kiedys
Praca jest w godzinach wieczorno - nocnych u nas to bylo przy klubie nocnym. W innych tez i w dzien ale pracy w nocy nie unikniesz. Dobrego traktowania sie nie spodziewaj. Laski potrafily donosic na siebie wzajemnie do managerki o rozne bzdety. Co do kasy to 70% zabierala firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
Atmosfera zalezy od dziewczyn, ale ogólnie im ładniejsza jesteś tym większa nienawiść, ale wiadomo- jezeli nawiążesz przyjaznie to są one bardzo pomocne, nikt ci nie powie jak jest akurat tam gdzie Ty chcesz iść, bo to zalezy od ludzi, miejsca ogólnie wszystkiego. Ale nie licz ze będzie fajnie miło i przyjemnie, to bardzo trudny kawał chleba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczus pospolity y
to bardzo trudny kawał chleba.. zgadzam sie robienie loda musi byc trudne jak praca na kopalni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
o kurde 70% to sporo:O Mi powiedzieli, ze 40 zabieraja. A ile mozna miesiecznie zarobic? Tak mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uioioiitftrxut
To uwierz. Chłopcy z miasta nie przychodzą codziennie. Raz w miesiącu, dwa razy jak organizują jakieś spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
co do sponsorow to ja wlasnie zawsze w ukladzie jakims bylam, ale juz mam dosc. Wkurza mnie to spedzanie czasu i kolejny palant mysli, ze cos wiecej z tego bedzie:O To juz wole by mi zaplacic za godzine, wyruchal i poszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
to bez sensu w takim razie:O Moze lepiej sie na jakas prywatke wybiore jak to ma tak debilnie wygladac. A tak zachwalali mi atmosfere i w ogole wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uioioiitftrxut
nie licz na żadne kokosy. jak przy większym ruchu 500 z nocki dostaniesz to będziesz szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katakumby
no ja przyjde do taj agencji i nacharam ci na pysk.Bo tak traktuję zwykłe strzepy;-) Może jeszcze kopne w morde heheheh Brzydze się nawet tym ,że pisze do was brudne szmatławce a co dopiero tykać takiego hifola.....bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
prawiczus pospolity y to bardzo trudny kawał chleba.. zgadzam sie robienie loda musi byc trudne jak praca na kopalni Jesteś ograniczonym idiotami, idż i daj obcemu facetowi duupy x10 wróć i napisz czy to było proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys kiedys
nie wiem jakie sa teraz stawki ale zasada jest taka ze to ty masz zarabiac na firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfssdf
zarobki zaleza od twojej opinii . Na poczatku masz opinie neutralna . POtem moze byc lepsza albo gorsza ..Klienci wymieniaja sie informacjami na temat kobiet. Im lepsze masz notowania tym wiecej mozesz zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
to ile w nocy akich klientow trzeba przyjac? I oczywiscie nie trzeba robic wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
Teoretycznie pracujac "sama" masz więcej kasy ale ryzyko również. Nie znam dziewczyny która pracujac w ten sposób nawet w agencji nie została pobita,duszona straszone etc. Sama na własną ręke nigdy bym sie nie zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katakumby
No ale co sie dziwic -co drógą wyruchal własny ojciec wiec tera mają porobione z glową.......a te co nie ruchal ich tatus to braciszek...tak więcpatologia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
Katakumby Patologie to masz we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×