Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alina Balladyna

Randka z internetu????

Polecane posty

Gość Alina Balladyna

Witam CO sądzicie o portalach randkowych w internecie? A może ktoś ma takie doświadczenia? Warto? Nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aliny
alina twierdzisz na innym topiku ze kochasz swojego faceta a chcesz sie za jego plecami umawiac na randki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdm
Alina przezywa desperacje, nie wie czy zostawic faceta czy nie ryzykowac, a jak zostawic do odrazu randki z netu zeby nie byla sama choc 1 dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie tak-pytam z ciekawości, bo faktycznie jest to desperacja trochę, ale nie miałam zamiaru z nikim się umawiac... u mnie od pomyślenia do zrobienia czegoś jest bardzo daleka droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjarany
Tak na poważnie. Moją żonę poznałem właśnie na portalu internetowym. Trafiliśmy na siebie tuż po rozstaniach i trudnych chwilach. Dzisiaj jesteśmy kilka lat po ślubie, mamy kochaną córeczkę i miłe psiaki :). Tak aby doradzić. Nie szukaj księcia, ale faceta. Wielu szuka tylko seksu, ale są i tacy którzy szukają na poważnie. Odpisz każdemu i nie sugeruj się zbytnio fotkami. Wielu ludzi ma warstwy :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięć spotkań
mam na koncie trzy były udane, panowie na poziomie, niestety żadnemu nie wpadłam w oko dwaj pozostali - żenada do kwadratu jeden z nich na początku oświadczył, że mam niemodną fryzurę i ubranie, swoich brudnych paznokci za to nie zauważył ostatni chciał tylko seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam męża poznanego z neta....jesteśmy 5 lat razem...niecały rok po slubie. Niestety odsiałam go z setek wypitych kaw i zmarnowanych godzin na rozmowy z desperatami którym w życiu nie wyszło. Mnie się w końcu udało, od pierwszej chwili rozmawialiśmy jakbyśmy się znali całe życie, a potem poleciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi bardzo:(
oj ja mialam takie smao wrazenie ze rozmawialo mi sie jakbym znala go cale zycie ale neisteyy skonczylo sie , znalazl kolejna dziure:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda821
kazdy czlowiek szukajacy milosci czy to w necie czy w realu jest desperatem! idac na dyskoteke do klubu tez jestescie desperatami bo macie nadzieje ze kogos poznacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja A
Gwiazda zgadzam się z tobą w pełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowosc
JESTEM SAMOTNY-CZUJĘ SIĘ TAK-36 LAT ŚREDNI WZROST-BRUNET-POSZUKUJĘ WESOŁEJ, MIŁEJ KOBIETY DO 40 LAT-BRUNETKI LUB BLONDYNKI, wzrost średni-jeśli tak to chętnie się z Tobą poznam-napisz do mnie.JESTEM DOLNEGO ŚLĄSKA ALE ZAWSZE MOŻNA SIĘ PRZEPROWADZIĆ. MIESZKAM W M3 GG 39342298 E-MAIL DARISZ2007@TLEN.PL NOWOSC.MANIFO.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystam z portalu randkowego ( dla zainteresowanych www.SamotneSerca.pl) i uważam, że lepiej jest zaczepiać nawet w Internecie ludzi tam, gdzie wszczyscy przychodzimy w tym samym celu, a nie np. na forach, facebooku, albo w ogóle jak co poniektórzy na ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja korzystam z portalu randkowego ( dla zainteresowanych www.SamotneSerca.pl) i uważam, że lepiej jest zaczepiać nawet w Internecie ludzi tam, gdzie wszczyscy przychodzimy w tym samym celu, a nie np. na forach, facebooku, albo w ogóle jak co poniektórzy na ulicy... Myśle, że zdecydowanie lepiej tak poznawać ludzi, bez zbędnej nachalności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
uwazam, ze jest to jedna z form poznania kogos ani gorsza ani lepsza od innych. Ma swoje zalety i wady jak wszystko. Jezeli celem jest znalezenie kogos wartosciowego to cel uswieca srodki i glupio rezygnowac z internetu, ktory jest dzisiaj najpopularniejszym i najwiekszym skupiskiem ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilan
ja się kilka razy spotkałem powiedzmy z co druga skończyło się sexem zawsze było milo gg18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym się spotkał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci chca tylko seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może Parsifal i Poszukująca_40 wypowiedzą się..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jakby kobiety nie chciały seksu :P każda droga by kogoś fajnego poznać jest dobra - internet jest coraz częściej. A że czasem kończy się jedynie na upojnych chwilach? Czasem tak bywa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci szukaja seksu a kobiety milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci przewaznie seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Jest XXI wiek. Net to normalna forma komunikacji. Wiele osob z tego korzysta i masa ludzi tak sie wlasnie poznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie mozna kogos poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×