Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ohlala

on chce trójkąta z FACETEM

Polecane posty

Jestem z moim chlopakiem szczesliwa, dobrze nam sie uklada. W lozku jest genialnie, ale ostatnio zaproponowal trojkat, niby to marzenie wiekszosci mezczyzn, ale on zaproponowal go z innym facetem....myslalam, ze kazdy chcialby tego z dwiema kobietami. Caly czas siedzi mi w to w glowie. Czy wasi mezczyzni tez tak mieli? Dlaczego akurat z meczyzna??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McAdams
po prostu chce zobaczyć Ciebie ruchaną na dwa baty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to bisex
i anal go swędzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
czemu facet a nie kobieta to niewazne lepiej zastanow sie nad inna kwestia. normalnie seks to cos pomiedzy dwojka ludzi. trojkat? tak sie nie zachowuje normalny czlowiek ktory kocha. jesli Ty tez masz ochote na trojkat to nad soba rowniez sie zastanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gfgd, czyli każdy, kogo fantazje wybiegają trochę dalej niż ona na dole ,on na górze to dziwak,osoba niezdolna do miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fiasco
Maja ---> Ależ skąd. On kocha ję do szaleństwa ale przyjaźń to przyjaźń i dlatego chce ją odstąpić na trochę kumplowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
nie, żeby było jasne - nie jestem jakimś moherem. jestem młoda, lubię i oral i anal i pozycje na leżąco stojąco wisząco i jak tylko się da. ale z moim, jednym facetem. jeśli jest się w związku to trójkąty i inne figury geometryczne nie są normalne. jeśli któraś z osób wychodzi z taką propozycją tzn. że z tym związkiem jest coś nie tak i prędzej czy później to wyjdzie. jak kogoś kochasz to nie chcesz się dzielić tą osobą z kimś innym, zwłaszcza w łóżku. to chore. to znak, że coś się gdzieś psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni e twierdze,że słuszne jest pójście na taki trójkąt czy trójkąt wogóle . Odpowidz moja tyczyła się osoby powyżej . Wkurw... mnie po prostu jak ludzie po przeczytaniu trzech zdań oceniają całokształt osoby,któa zadała jedno konkretne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie jest to znak,że coś się psuje,dla kogoś innego może to codzienność..Ktoś w ten sam sposób może powiedzieć o kombinacjach łóżkowych,które dla Ciebie są normalne i na porządku dziennym. Tylko o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeden jedyny czynnik wyznaczający granicę tego, co można robić w seksie. Obopólna chęć/zgoda obojga/trojga/dzisięciorga partnerów. Ona nie chce bzykać się z innym facetem. I gdzie tu nadinterpretacja ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narzie napisała tylko,ze jest zdziwiona i zaskoczona. Nie widzę tam zwrotu NIE CHCĘ bzykać się z innym facetem . Ja zdziwiona też jestem i sama az pewnością na taki układ bym nie poszła. Moja odp tyczyła się innej części tej dyskusji. I tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja i tyle ---To wynikało już z jej pierwszego posta i zostało jasno powiedziane w ostatnim. ;) Bzykanie w grupach ? Proszę bardzo. Ale trójkąty i inne wielokąty świadczą zwykle o braku więzi emocjonalnej między partnerami. Dlatego śmieszy mnie mieszanie w to pojęcia miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don fiasco, no i moglibyśmy *mogłybyśmy* tak polemizować do wieczora,ale co z tego wynika?Nic. Więc po co się spinać? Lepiej inaczej spożytkować tą energie. A więc zawijam kiece i lece bo obowiązki wzywają. Przyjemnego popołudnia dla autorki i dla Ciebie don fiasco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moglibyśmy tak polemizować do wieczora" Żadem problem. Wieczorami mają tu otwarte. Przyjemnego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bos dzifffka
Dek@@ Ciesz siem gupia - ja bym tak chciała. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA WZ2.
Mysle,ze twój chłopak jest bi.Ja bym sie zgodziła i powiedziała,ze chcę zobaczyc jak on to robi z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchaczka567865
byłam w trójkątach 2k+m oraz 2m+k. uwierz mi ruchanie w 2 dziury nie jest przyjemne. Jeśli Cię to nie kręci to nie rób tego i lepiej zmień faceta. Jak Ty mu tego nie dasz to znajdzie to gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×