Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IzaMka

Sex po pijaku

Polecane posty

Gość gość
Ona nic nie robiła tylko jej robili:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się jej nie stało, piczki chłopakom dała i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie twierdzi ze nie choc wiem jaka jest po pijaku a majtki niby chyba zostawila w wc dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol zawsze rozluznia i wtedy jest odlotowo...problem tylko w tym, ze po 2 piwach albo 3 drinach to mogę to robić ze 2h zanim skończe...dziewczyna po 3 lub 4 orgazmie czesto juz chce isc spac...a moj ciagle twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona pojechala na weekend na integracje firmowa i jak dzwonilem w sobote to po glosie wyczulem ze juz ma nieźle wziete a kiedy dzwonilem drugi raz to rozmawiajac ze mna dziwnie sapala pytalem co tak sapie to powiedziala ze biega z kolezanka nie wiem co myslec o tym czy faktycznie biegala ale po pijaku dziwne to troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ją kolega zapinał od tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowila mi ze nic takiego nie bylo ale ja wiem jaka ona jest po alkoholu nie wiem czy jej wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj pierwszy raz taki byl. Dziewczyna byla pijana, ja tez troche. Byla nawet ladna, ale w typie Karyny. Osiedlowy k***ishon. W sumie wiele razy do niej trzepalem, a na tej imprezie udalo sie zakisic. Byla bardzo ciasna, ale na szczescie mokra wiec latwo sie wchodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie imprezy to i sex napewno ja ktos dymal a ona z toba rozmawiala przez telefon bo go to pewnie dodatkowo podniecalo tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.20 Powinieneś z nią popić ale tak ostro w trakcie picia podpytywać ją może się wygada a nakoncu ją przelecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol i seks to mieszanka wybuchowa, moja żonka wróciła po takiej imprezie z czerwoną pizdą i dupą, podobnież od tyłu ją zaliczali nawet w anal, przez trzy dni nie mogła siedzieć na dupie tak jej dogodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15.25 Ciekaw jestem skąd masz te informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 15.25, wiem bo wróciła bez majtek i poszła spać w ubraniu, spódnica się jej podwinęła i zobaczyłem że ma obie dziury czerwone, a po kilku dniach podsłuchałem jej rozmowę z koleżanką jak się skarżyła że ją tak zerżnęli że nie mogła na dupę usiąść a to był jej pierwszy anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 15.25, wiem bo wróciła bez majtek i poszła spać w ubraniu, spódnica się jej podwinęła i zobaczyłem że ma obie dziury czerwone, a po kilku dniach podsłuchałem jej rozmowę z koleżanką jak się skarżyła że ją tak zerżnęli że nie mogła na dupę usiąść a to był jej pierwszy anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14 59 dobry plan tylko jak np. Sie wygada i powie ze sie puscila to co wtedy zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co jest w tych imprezach ale moja zona 32 lata wróciła z imprezy totalnie pijana stanik odpiety rozczuchrana rozmazana widok byl przerarzajacy jak ja rozebralem byla bez majtek cala mokra w kroku rano pytalem to powiedziala ze nic nie bylo i nie mam sobie wkrecac nie wiem co sadzic o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 15.25, możesz być pewny że zrobiła to samo co i moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 14.59. Widze ze ci którzy o tym piszą to wyjątkowo spokojni faceci może ich nawet to kręci ze zony się puściły:) Przeciętny facet by zrobił awanturę a nie opisywał tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozluźniające działanie alkoholu, choć ryzykowne, czasem umożliwia poznanie nowych doświadczeń. Odebrałem żonę z babskiego spotkania z przyjaciółkami i mi się przyznała, że eksperymentowały z zabawkami spod znaku Greya. Jedna dostała takie, pochwaliła się i w babskim gronie je wypróbowywały. Przebrały się w cieniutkie legginsy i po kolei kajdanki i opaski na oczy i próba pejczyka, paska i innych rekwizytów. Bez alkoholu ani by nie spróbowały a ja nawet bym nie pomyślał że moja przyzwoitka ma takie potrzeby. Oczywiście szybko kupiłem, no ale my już bez legginsów. Trzeba sporo wyczucia, ale zabawa jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż cipka nie mydło nie zużywa się po kilku numerkach w bok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest, ja po alkoholu to lubię długo i na maxa, podnieca mnie twardy penis w c**eczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po alkoholu czasem tak się bawimy - najpierw prowokuję, nawet jak mój po powrocie do domu chce iść spać. Jak już się nakręci to zaczynam uniki, im on bardziej chce tym bardziej się wymiguję i bronię bielizny. W końcu jest regularna walka. Oczywiście w końcu dopina swego, nie dlatego że się poddaję, ale po prostu mnie zniewala. Fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem ... wydawała mi się bardzo piękną brunetką - rano sprawdzałem dwie rzeczy - czy faktycznie jest ładna i czy są zużyte prezerwatywy w koszu w łazience w hotelu. Była bardzo piękna a dwie prezerwatywy leżały zawiązane na supeł z moją spermą w koszu. Nawet chciałem spotykać się z nią i zaproponowałem jej to ale ona nie chciała. Żona się też nie dowiedziała. Sam seks był wyjątkowo super ale potem chyba oboje mieliśmy odlot. Spaliśmy do 12 stej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robic skoro po alkoholu najbardziej się chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po alkoholu sprawia wam przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już tak jestem zAkodowany że zawsze jestem po alkoholu inaczej nie potrafię brak tego luzu a tak parę głębszych i jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie przyponinam sobie kiedy robiłam to zupełnie na trzeźwo jedynie jak o dziecko się staraliśmy ale tak zawsze trzeba się rozluźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 08.09 Nie jestes w stałym związku ze sex tylko po pijaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona moja też była kiedyś na szkoleniu 2 tygodnie w hotelu spali i pewnego wieczoru zadzwoniłem do niej i coś mi nie pasowało tak dziwnie rozmawiała jak by zdyszana była nie umiem tego wyrazić ale nigdy wcześniej tak nie rozmawiała jak zapytałem co taka zdyszana jest powiedziała że zaspana jest To było już 10 lat temu a ja co jakiś czas o tym myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×