Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anecii11

Która z was chodzi na aerobik mam pytanka?

Polecane posty

Gość anecii11

Chciałabym się zapisać na aerobik ale nie wiem czy nie wyjde na idjotkę. Chodzi o to że z pozoru jestem szczupłą osobą, ale od pasa w dół troszkę przybrałam, wygladam jak taka gruszeczka... Na brzuchu i udach pojawił sie lekki celulit. Chciałabym wiedzieć czy na takie zajęcia chodzą otyłe osoby czy też filigranowe, ale z problemami odkładajacego sie tłuszczyku na udach i brzuchu, I czy wogue jest sens cwiczyć, czy w ten sposób można pozbyć się gruszkowatej figurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak napisałaś
jesteś "idjotką" zacznij ćwiczyć zamiast zastanawiać się czy na aerobic chodzą szczupłe cyz grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nizioło
ja nie chodziłam na aerobik ale na na różne inne zajęcia. Nawet jak kobieta jest szczupła, albo wręcz chuda to jak zażyje trochę sportu to się chwali a nie patrzy na nią jak na idiotkę. Dużo ludzi ma przekonanie że jak ktoś szczupły to po cholerę mu sport a tu nic bardziej mylnego, za parę lat ci się będzie coraz bardziej odkładać, albo zajdziesz w ciąże i przytyjesz i wtedy już nie będzie ci się tak chciało ćwiczyć, nie będzie czasu, a w dodatku nie będziesz wiedziała jak ćwiczyć żeby zrzucić. Moje koleżanki chudzielce z liceum i ze studiów, nawet z wfu sie migały jak tylko mogły teraz po 10-ui latach po ciążach albo i nie ich figury są często dalekie od ideału i nawet nie wiedzą często jak ćwiczyć żeby się pozbyć nadprogramowych kilogramów. Korzystaj puki ci się chce i puki masz okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×