Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

chile ale czy ja mam obowiazek pisac kazdemu kto pisze? ZAWSZE odpisywalam jesli zwracal sie bezposrednio do mnie..czy Ty tez tak robisz? zdaje sie ze nie..poprostu jak komus sie nie podoba ze np ja z Emilka sobie o czyms rozmawiamy bo wg niego sie za duzo dzieje to trudno,nie musi czytac tego przeciez..jak juz napisala Emilka na poczatku mozemy tu pisac o czym chcemy nieprawdaz? to wlasnie forum rozni sie tym od poprzedniego,ze chemy byc swobodne.. JEsli to ze pisze z kim chce oznacza brak wyrozumialosci to tak nie jestem wyrozumiala,przykro mi ze zawiodlam Twoj wyidealizowany obraz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile, :-) mnie sie nie chce na nikogo naskakiwać.. :-) malo mamy problemow na co dzień? :-) wymieniajmy sie doswiadczeniami i pomyslami.. Fakt, ze jak zdarza mi sie rzadko tu wchodzic to wtedy mam nawet 3-4 strony do nadrobienia i umyka mi wiele odpowiedzi.. kiedys to nawet zapisywalam sobie co do kogo odpisac.. :-) Mysle ze zamiast sie klocic powinnysmy sie trzymac w kupie (tej w przenośni oczywiście) :-) i kombinować, proponowac nowe metody/pomysly przeciw hirsowi :-) ... no tak se myśle cedząc czerwoną herbatkę i szykując się do snu... Aha, jeszcze saw palmetto muszę łyknąć.. :-* Dobrej nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaja1 :-) ale się uśmiałam... :-D :-D :-D dziołchy, dajcie spokój! no jak słowo daję że każda baba to taka żmijeczka że hoho.. łącznie ze mną zresztą :-D i pewnie za to faceci nas kochają :-D strzyżono golono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, mialam Emilce odpisac o mousse.. no naprawdę czasami się zapomina.. :-) wg mnie też chyba lepszy essence.. w ogole to ciezko odcienie dobrac... bo w sklepie to co innego a w swietle dziennym co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
ja teraz mięta+nagietek i spać:) a wierzbe też czasem zaparze... qrde fajnie tak sobie pichcić, niczym jakieś znachorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
luisa mnie tam szczerze wali kto co mówi, mysli bo widzę ze i tak większość widzi i myśli co komu wygodnie, ważne żeby włosów ubywało i zeby każda była szczęśliwa, no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile no cos Ty 'wali Cie co kto mowi i pisze..' a myslalam,ze jestes bardziej wyrozumiala;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
no jestem. dlatego mam to gdzieś, niech każda myśli co chce, jutro pewnie i tak zmieni zdanie :) co złego to nie ja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
Babeczki my po prostu mamy zaburzenia hormonalne , wszystko w nas buzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadlam za duzo slodyczy
czasami taka uroda i hormony nie maja nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakja1
zamowłam z tego lnku co emilka podał wcześniej.. wierzbe łykam ale tak sporadycznie i teraz ogladam zdjęcia z wakacji koleżanki i myślę sobie ,że fajnie byłoby zrobic kurs nurkowania.. a tu przesyłam link do muzyki na dobry poczatek dnia:) jest świetny az miło:) http://www.youtube.com/watch?v=hlx-a75IIHI&feature=autoplay&list=FLhLtrZg3JQppNZWdPBBrS1A&playnext=2 dziewczyny czas się zakochać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby! Doch, przestańcie! Wiadomo, że nie wszyscy pałają do siebie miłością i to logiczne, że niektórych się nie lubi, lub nie zwraca się na nie uwagi, ale darujcie sobie takie docinki. Gadajcie sobie o wszystkim, ale złośliwe nie bądźcie. Prosze Was! Uważam,że niektóre przesadzają, raz w jedną stronę raz w drugą, ale udzielać się w tym temacie nie bede, bo kolejnych wojen nie chce. Daria :) Mam pytanko. Na jakim profilu jesteś w LO? Zastanawiam, się nad swoim i tak zbieram informacje hehe ;) Wiadomo, co szkoła, to poziom, ale tak pytam z ciekawości :) Jak myslicie czy mogłabym rozjaśnić wąsik, tym Sally Hansen, ale ja mam do ciała i się zastanawiam czy nic się nie stanie. No i pomyslalam też o przedramionach i ramionach, bo za każdym razem jak sie budze rano to mnie szlak trafia, jak widze swoje ramiona i musze cos z tym zrobic... jakaja :) To ten remix co wygrał konkurs międzynarodowy i o tym Radzimirze bylo głośno hehe. Fajna nutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Poli...może to ci w czymś pomoże.. :-) http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6566 aska500 "Kiedyś kupowałam preparat pzez internet, teraz dostępny jest w douglasie i sephorze. Ostatnio miałam problem z kupieniem wersji do twarzy i kupiłam wersję do całego ciała - efekt identyczny, a nawet bardziej się opłaca, gdyż preparatu jest więcej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
No niestety dziewczyny teoria się nie udała . :( . Dostalam akurat dwa pytania z rondami których kompletnie nie pojmuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Chile i innych zielarek warto sporzadzac mieszanki ziol, bo albo lepiej dzialaja gdyz jedno wzmaga dzialanie drugiego albo po prostu ma dzialanie oslaniajace, a zazywane pojedynczo tylko szkodzi.. Nie chce sie tu wymadrzac, ale gdzies cos o tym czytalam... no powiedzmy za mialam kilka ksiazek zielarskich z 15 lat temu i troche zaczelo mnie to wciagac.. Ale z moim slomianym zapalem za wiele nie zwojowalam.. :-) Tak wiec pozwole sobie cos zasugerowac: mozemy zerknac w ksiagarni, jako to niby potencjalny kupujacy, co pisza o wierzbownicy, nagietku, etc.. z czym ja laczyc a z czym nie.. Bo nie wiem czy takie rzeczy znajda sie w necie.. no moze na jakiejs stronie z ziololecznictwem?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
Mam nadzieje , bo robiłam testy od kilku dni bezbłędnie a dzisiaj bach - 3 byki. Dziewczęta ile razy dziennie/ tygodniowo pijecie nagietek i wierzbe no i jeszcze jakie ziółka polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Constance...jeśli chodzi o mieszanki..to często są podawane na powiększanie biustu i na przerost prostaty...może cos z tego zgapić?? Nie wiem.. tak się zastanawiam.. ja wlaśnie dołączam kolejne ziólko...naturalny progesteron-Dziki pochrzyn(wild yam). Troche o tym jest napisane w poniższym linku.. w częsci o klimaterium http://www.natura.abc24.pl/default.asp?menu=14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
annnqx.. Ucz sie na zrozumienie..nie na pamięć.. :-) I podejdz na luzie...nastepnym razem na pewno bedzie dobrze.. :-) Ja pije nagietek 2 razy dziennie, wierzbownicw w tabletkach 3 razy dziennie..piję olej lniany, biore palme sabałową-ale ty chyba jesteś za młoda na palmę, pij sobie zieloną herbate tez obniza enzym 5 alfa..i unikaj cukrów prostych i stresu.. może poogladaj mieszanki ziolowe na trądzik androgenny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
Ela dziękuje , niektórych rzeczy po prostu nie jestem w stanie zrozumieć. zapatrze się w te ziółka :) a co do stresu to wcale nie jest takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
annnqx.. Poproś kogos z otoczenia by ci wyjaśnil to, czego nie rozumiesz.. i na następny egzamin zabierz kogoś wesołego-wyluzowanego kto cię odstresuje..lub tam na miejscu z kimś na luzie pogadaj..gdy ja kiedyś zdawałam to mnie pomogło.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Aha..i warto sobie zrobić kuracje witaminowo-mineralną...uzupełnic niedobory...i zadbać o sten wątroby... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi raczej o cos innego.. Przyklad: kiedys pilam ziolka na wywolanie okresu.. i pamietam ze np. samej ruty czy samego krwawnika nie wolno pic.. Takimi uniwersalnymi ziolami dodawanymi do mieszanek sa mieta i pokrzywa, czasami tez melisa.. Pamietam ze jest sporo ziol ktore nalezy laczyc z innymi bo w przeciwnym razie cos tam wyplucza, no podobnie jak w przypadku witamin czy mikroelementow. Nie ma co.. tu potrzebny jest nam zielarz, albo trzeba sie samemu za to wziac porzadnie.. Na dzien dzisiejszy zastanawia mnie jedno: czy ten nagietek mozna pic bez innych ziol.. Aha, a co do palmy.. Zauwazylam, ze mam po niej skapy okres.. Moze powinnam dolaczyc ten soyfem o ktorym kiedys Chile mowila? bylo to drugie zrodlo z ktorego sie o fitoestrogenach podczas kuracji palma dowiedzialam.. chyba musze sobie zbadac estradiol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
No....wiem o czym mówisz...doktor H. Różański też o tym wspominał.. Może gdziesz szerzej dr. o tym pisze..Widzę, że interesuja Cie ziólka więc pewnie sie czegoś doszukasz..nie ma jak umysł badawczy..:-) W sklad mojej tabletki z palmy wchodzi też pokrzywa..:-) I zgadzam się z Tobą..ze najważniejsze, że mamy wszystkie kończyny..dobrze, że te włochy maja na czym rosnąć.. :-p A najważniejsze, że umysl sprawny.. :-) A laser dziala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakja;) odsluchalam super! POLi:) Aniolku mozesz zrobic sally hansen te wloski co Cie draznia:) ja robilam kiedys brzuch ramiona,nawet przedramiona,tyle ze trzeba gdzies po tyg dwoch powtorzyc:) Annqx:) Przykro mi:( ale zdasz nastepnym,myslalam dzis wlasnie czy zaliczylas,szkoda.. ELu:) ja dzis kupilam ksylitol tez:) A co do reszty z tamtego forum (starego) nie zamierzam juz was komentowac i znizac do waszego poziomu.. A ja dzis bylam na elektro i jestem przeszczesliwa gladka:) acha kosmetyczka cos mi wspominala,ze na lato z wlosami sie pogarsza,slonce pwooduje,ze rosna jak rosliny..doslownie tak to ujela..moze cos w tym jest.. a gdzie Emi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, co do pokrzywy.. pewnie masz na mysli korzen, bo to on wchodzi w sklad tego typu suplementow.. Jesli nie masz pco to mozesz go zazywac.. Ja kiedys nakupilam 4 rodzaje palmy i tylko 2 z tego nadawaly sie dla mnie... To bylo chyba we wrzesniu jak zaczelam na sobie testowac palme.. Potem doczytalam, ze nie kazda "palma" "palmie" rowna..., ze musi byc standaryzowana itd.. I wynalazlam wtedy chyba u Ambroziaka, ze korzen pokrzywy nie jest wskazany przy pco.. a jezeli chodzi o laser.. no wlasnie sie przegladalam w lusterku i zadnej roznicy nie widze, ale te lasery domowe takie ponoc sa.. Trzeba wielu dni by wlosy nim potraktowane zaczely wypadac.. Mam dylemat kiedy zrobic nasepne naswietlanie: dzis, jutro czy pojutrze.. :-) a konkretnie to zastanawiam sie miedzy JUTRO a POJUTRZE.. jest tyle samo ZA i PRZECIW :-) I pewnie o polnocy ze strzele :-D Bo tak: z jednej strony dobrze by bylo podhodowac przez weekend jak najwiecej i w niedziele je zaatakowac, ale z drugiej strony nie mam czasu bo juz lato za drzwiami! No ale jeden dzien mnie nie zbawi... :-) Postrzelam sobie w niedziele! :-) No i problem z glowy! :-) Skora troche odpocznie.. Bo mialam juz 3 naswietlania co 2 dni, tyle ze od najslabszych zaczynalam, wiec tylko to trzecie, na 5. poziomie mocy sie liczy... Ojojoj, ale bedzie swieto jak mi wszystkie wypadna i bede lysa jak kolano (wydepilowane!) :-D Ciekawe jak tam moja Luisa po elektro... czy zadowolona..? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Mialam okazje uczestniczyć w konferencji szkoleniowej u pana Sławomira Ambroziaka-mam certyfikat na pamiątkę.. :-) Ja po strzelaniu laserem na wąsik mam małe przebarwienia...ale z brodą-podbródkiem jest okey, ani 1 przebarwionka.. :-) A no właśnie idzie lato i z nagietkiem trzeba uważać..jest światłouczulający.. :-p Teraz robie sobie konkretna terapie ziolową...ale po weselu..wyluzuję..i zostawie sobie tylko wierzbownice..i zielona herbate..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×