Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Już dzisiaj dam mu spokój ale jak zacznie jakiś drażliwy temat to go chyba za uszy wyciągne z pokoju :) Przemyśl sobie to dokładnie . a on pisał coś do Ciebie o tym wypadzie . opisał jakieś wrażenia ? ja nie usuwam ani z nosa ani z brodawek bo nie mam potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z nosa nie bo mam tam takie czasem na czubku malutkie czarne jak kropki ale z czasem one same znikaja,nigdy nie usuwalam bo prawie ich nie widac,a te ze srodka sa potrzebne do oczyszczania wdychanego powietrza wiec nie wolno ich usuwac:) a z sutkow tak mam moze z 5 na 1 i na drugim,znaczy wokol brodawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalskasoso
no wlasnie chodzilo mi o te ze srodka nosa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) juz tam powiedzial mi,ze mnie kocha..byl po piwku ale wiem,ze mowil,co czuje..poza tym caly czas ze chce byc ze mna..a potem tez sms byl,ze bylo bardzo fajnie chodz wiem,ze liczyl na cos wiecej.. lubie go ale nie wiem czy cos wiecej z tego bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty:) nie usuwaj to fizjologia:) one sa potrzebne..spelniaja funkcje oczyszczaja powietrze:) naprawde..no chyba ze wystaja az nad gorna warge:):) to te tak:) ale ja nie mam z tym akurat problemu bo mi z nosa jeszcze nie wystaja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalskasoso
kurcze a ja mam taki perkaty nosek, widac te dziurki z boku i wnetrze, pod swiatlo to masakra i do tego czarne sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej to:) jak Ci nie wylaza z nosa to po co je usuwac,one musza tam byc:) uwierz mi kazdy je tam ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalskasoso
wiem, ale takie malutkie i cieniutke ze prawie niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ciemne i jak nosa zadre to je widze i co:) nie ma czym sie martwic..ja bym tego nie ruszala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalskasoso
czasem przytne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalskasoso
tez mam wlosy na brzuchu i to na calym! jakis tydzien temu je rozjasnilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch traktuje od pepka w dol depilatorem mam spokoj na dwa tygodnie:) ps niezly nick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalskasoso
wiesz co, no sa jasne takie blond, troche mniej sie rzucaja w oczy niz takie ciemne na jasnym brzuchu, ja rozjasnialam zwyklym rozjasniaczem do wlosow z joanny za 5 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalskasoso
a moze wosk? gotowe plastry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ty..mnie nic nie boli no ciut ciut..da sie zniesc..a jak chcesz wez tabl przeciwbolowa;) ja lekko naciagam skore i jest ok:) sprobuj naprawde to starcza na troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalskasoso
sprobuj, nie zaszkodzi zobaczysz efekt a taki rozjasniacz mozna nawet kupic w zwyklym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalskasoso
ja Ci radze na poczatek zrobic rozjasniaczem, jak Ci sie nie spodoba to zrobisz plastrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj depilator ma z 10 lat moge go do muzeum oddac;) na bol jestem srednio wytrzymala:) kazdy ma inny prog pobudliwosci bolowej..moze rzeczywiscie mam wysoki prog:) plaster spoko tez robilam a rozjasniam to te wyzej nad brzuchem taka sciezka waska meszek taki pod cyckami w dol do brzucha to rozjasniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co,rob z brzuchem porzadek i ruszaj na plaze,powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalskasoso
o luisa 29 czyli tez masz tam takie wloski nooo ja kilka razy ogolilam nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalskasoso
ale zapomnialam dodac jak rozjasnisz o opalisz brzuch to bedzie widac te wloski, hmm wiesz co zrobilabys zdjecia brzuszka i dodala tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zeby tylko te wloski byly do obrobienia::) to by bylo super:):) golic to moze nie gol...by nie byly sielniejsze...moze wyrwac albo przyciac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda...na bialym brzuchu jak sie rozjasni jest super a na opalonym widac az sie swica na sloncu:) wiec moze lepiej nakleic jednak plaster i rach ciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalskasoso
ale musze dodac ze te wlosy nie pozostana na zawsze jasne hmm one tak jakby sie zmyja efekt utrzymuje sie dwa tygodnie roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam problemów z włoskami w nosie , ale moje koleżanki przycinają je trymerem. Luisa zastanów się dobrze, bo może on zrezygnuje jak dasz mu kosza i będziesz żałować za jakiś czas że przeszło Ci może coś dobrego przed nosem . Ja też nie byłam zbytnio przekonana, a teraz proszę ;) mam już pierwszy kryzys w związku który dzisiaj pewnie zażegnamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie:) i to jest idiotyczne...bo powinno sie na zawsze rozjasnic a one przeciez nie byly usuwane by odrastaly a jednak ciemnieja:) czyli jakby ten rozjasniacz sie zmywa...no dziwne bo jak sie pofarbuje na glowie to sie nie zmywa tylko utrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalskasoso
no dokladnie dokladnie troche dziwne tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) Mam nadzieje,ze sie pogodzicie namietnie;) kochana kryzysy sa w kazdym zwiazku... wiesz masz racje ja wlasnie siedze i sie zastanawiam czy dobrze robie,ze taka jestem oschla dla niego,wspominam wspolne chwile i troche juz za nim tesknie..sama nie wiem co czuje...a on ma spore wziecie i jakas na pewno go sobie chwyci i bedzie w skowronkach...tylko,ze on mieszka na codzien baaardzo daleko stad jesli mielibysmy sie spotkac nastepnym razem to az za miesiac..no i ja juz sama nie wiem co z tym zrobic..jak jest to sie waham a jak go nie ma to tesknie troche porabane nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×