Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

No to zapytaj jak to sobie wyobraza? Bo przecież związek na odległość to trochę głupota. :) Mam nadzieje że podejmiesz właściwą decyzję i będziesz bardzo szczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the the more than end
to jest denerwujace czytać to wszystko jak kobiety to wytrzymują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On chce bym przyjechala z nim pobyc u niego..on potem wroci i zamieszkamy gdzies razem..ale dla mnie to zbyt dalekosiezne plany:) kurcze on codzien pisal na gg,maile i on mowil,ze chce byc razem ze mna ale to problem we mnie bo ja taka niedojebana jestem :) sama nie wiem czego chce,tamtego wciaz pamietam do tego nie jestem przekonana i co tu robic:) DZIEKi kochana chcialabym w koncu.. Tobie tez tego zycze,szczescia i radosci,swoja droga w zwiazku jak sie czlowiek pokloci czasem to potem sie fajnie godzic nie?:) napisz po spotkaniu czy sie pogodziliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest niedowytrzymania? hah , ja z M przez swoje "niedojebanie" straciłam kilka miesięcy bo nie chciałam się spotkać. On był w wojsku i dostawał przepustki co jakiś czas a ja głupia zamiast się spotkać jak był te 2 dni w domu to przestraszona byłam , nie wiedziałam czy się z nim spotkać czy nie itp . W końcu dopiero jak wyszedł z wojska to się spotkaliśmy :) napisze wszystko po spotkaniu chyba że stwierdził że nie przyjedzie do tej podłej baby, a Ty sobie przemyśl to :) jeśli masz możliwość to jedź do niego ;) przecież zawsze możesz się wycofać jeśli coś będzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) tez wlasnie nie zatrybilam tekstu z tym nie do wytrzymania;) tez nie pojelam tego o co komu chodzi:) moze nas oswieci:) Kochana jestes spoko babka i przyjedzie jak nie dzis to jutro:) a Ty widze sie bujasz tak samo jak ja zanim sie zdecydujesz..a to wlasnie strata czasu..ja tez taka jestem musze meic kontrole nad wszystkim,zaplanowane..:) to chyba juz takie nasze cechy charakteru i tyle:) Nie chyba nie wyjade wiesz..sama nie wiem:) zobacze co dalej co on bedzie mi prawil:) moze mu sie odechcialo bo nie dostal czego chcial ... wczoraj pisal smski a dzis nic..moze czeka ze ja to zrobie a ja wlasnie nie zrobie:):):) poczekam co on zrobi i powie..baby my naprawde jestesmy skomplikowane..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem nie chodzi o to że my babeczki musimy mieć wszystko zaplanowanie , tylko o to że boimy się cierpienia.. Większość facetów liczy tylko na seks , nic poza tym nie ma znaczenia. Eh mógłby już przyjechac. ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na pewno lek,strach przed odrzuceniem,cierpieniem stad zanim sie zdecydujemy to sporo jest analizy i wahan..a i tak nie ejstesmy w stanie przewidziec jak bedzie..ja zdecydowanie za duzo mysle a za malo robie:) A Ty nie bój żaby:) przyjedzie:) chyba ze urazony i siedzi w swojej skorupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się obrazi na złą babę . Oh podła baba nie odebrała telefonu teraz to będzie foch. ;D napisze mu sms . niech wie że go kocham ;) i wyłazi ze skorupki bo mi tęskno . Kto wie może zaprosisz kafeterianki na ślub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achachaa:) to Ty nie wiesz wredna babo ze telefon od ukochanego sie odbiera:) jak foch to foch:) napisz byc moze peknie skorupka;) na slub:) hahahha a przyjechalyby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustelnica22
Hej dziewczyny :) podejrzewam, że w jakimś stopniu borykam się z problemem hirsutyzmu. Jestem brunetką a co za tym idzie ciemne włosy mam też na nogach, rękach i troszeczkę na dole brzucha, taki jakby mały paseczek pod pępkiem. Ponadto paskudne włoski dookoła sutków, które muszę wyrywać pęsetą. Nie wspominając już o tym "ukrytym" owłosieniu, które jest zdecydowanie zbyt obfite. Na twarzy na szczęście nie mam nadprogramowego włosia. Jednak o tej porze roku zmorą stają się moje włosy na rękach i nogach. Nogi golę, bo depilacja powoduje wrastanie włosów. W efekcie muszę je golić codziennie, bo już na następny dzień odrastają kłujące włoski. Ręce muszę depilować depilatorem, co jest potwornie bolesne. Nie jest to jakieś mega wielkie owłosienie - to znaczy z daleka go nie widać. Ale z bliska okazuje się, że mam ręce owłosione bardziej i ciemniej niż niejeden chłopak. Idąc na zajęcia trochę wstydzę się tego przed ludźmi. Owłosione łapy mam od dzieciństwa, już chyba od 8 czy 9 roku życia, więc przyzwyczaiłam się. Ale idąc "do ludzi" muszę je wydepilować. W poniedziałek jadę na praktyki terenowe i aż mi się przykro robi na myśl o jutrzejszej depilacji! Niestety nie mam innego wyjścia. Nie wyobrażam sobie pracując z ludźmi w grupie podtykać im takie włochate ręce pod nos ;p Przez lata wypracowałam sobie dobre techniki walki z nadprogramowym włosiem, ale wiosną i latem denerwuje mnie konieczność ciągłego golenia nóg, co wiąże się z podrażnieniami, zacięciami, pieczeniem itp. i depilowanie rąk co 2 tygodnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam że nie mogłam odebrać zapytałam kiedy się zobaczymy Ja na pewno przyjadę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ręce stosuj rozjaśniacz do włosków będą mniej widoczne , a na resztę plastry z woskiem ( u mnie wtedy włoski się tak nie wrastają jak po depilatorze) , do tego po depilacji stosuj balsam z telocapilem . Też mam owłosienie gorsze od faceta , ale niestety trzeba z tym żyć . Zrób sobie jakieś badania hormonalne u gienekologa , wtedy będziesz wiedziała czy to hisr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ile wpisow :) a ja bylam na spacerze i basenie constance no co Ty nie przychodzilas do nas bo tamte napisaly kilka zdan zeby nam dokopac????to mnie zawiodlas :/przeciez my miedzy nami sie tu nie klocilysmy a to ze tamte na chwile przyszly i poszly to chyba nie przekresla ze sie tu wszystkie trzymamy razem, a my sie o Ciebie martwilysmy :/ szarlotaaaaaa hejka :)super ze nas znalazlas :) dziewczynki ja widze ze my tu wszystkie mamy sercowe rozterki :) "O wilku mowa a wilk tuz tuz..." hmmmm no wlasnie kilka godzin temu moj maz sie do mnie odezwal , chce sie spotkac , mam dosc , kiedys to ja wyladuje w psychiatryku i bede do Was pisala z psychiatrycznej kafejki internetowej :D tfu tfu oby nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakich pudrów lub podkładów używacie na twarz??? ja mam taki zwykły i jak się posmaruje to wyglada to OHYDNIE!!!!!!!!!!!! Widać te czarne włochy (wąsik i na policzkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka:) SZOOOk a dopiero co pisal,ze to byl jego ostatni sms...matko ale on Cie wydreczy...i co biedaku zastanawiasz sie pewnie czy isc? ale widzisz jak zadzialalo to na niego....o szook. co dalej? Pustelnica Wez Ty sie kochana ciesz,ze na twarzy masz spokoj a te na nogach i rekach najlepiej by zlaserowac skoro golisz,ale to trza troche kasy na to..a robilas masaze peelingi przeciw wrastaniu? niektore z tego co wiem laski robia tak,ze raz wyrywaja woskiem raz gola,robia to na zmiane i wloski nie wrastaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja zwykly eris matujacy tofi lub bezowy ,sredni efekt..ale z tego co pisaly dziewczyny np Emilka jest taki sceniczny bardzo dobrze kryjacy ale nie pamietam nazwy..kurcze Emilko jak to bylo? Ine pisaly ze revlone dobrze kryje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka mówię Ci nie przejmuj się . Napisz mu zeby nie błaznował bo się tylko ośmiesza to może do niego dotrze. Mój wlasnie oddzwonił , ucieszył się, ale dzisiaj już nie przyjedzie bo jest u siostry opiekuje się chrześniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustelnica22
Moja ginekolożka powiedziała, że to pewnie dlatego, że jestem brunetką - nie ma żadnych innych oznak zaburzeń hormonalnych. Co do rozjaśniania włosków na rękach, nie byłabym taka pewna, ich jest strasznie dużo i nawet gdyby były jaśniejsze to będą widoczne. Na nogi plastry z woskiem nie podziałają - te włosy są bardzo grube i mocne, golę je przecież od 11 roku życia ;/ próbowałam, do plastra nie przyklejało się prawie nic. A i po depilatorze wcale tak super gładko nie było. Zastanawiam się nad depilacją laserową, ale nie wiem ile razy musiałabym powtórzyć zabieg, żeby dało to efekt. Natomiast na rękach mam sporo pieprzyków i nie wiem jak to by się miało do depilacji laserem. Aktualnie mam jako tako spokój, bo nie mam faceta, ale przy moim byłym miałam ciągłe stresy typu: położę się koło niego wieczorem ze świeżo ogolonymi nogami a rano jak wstanę będę już kłująca... zresztą zdarzyło się tak kilka razy, a on żartobliwie nazwał mnie zwierzaczkiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) ale widzisz ucieszyl sie:) super!! czyli dzis wieczor spedzasz z nami tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustelnica:) to zbieraj kase na laser..na nogi zwierzaczku;);) ja ostatnio na randce spalam w cienkich rajstopkacha chachaaa;) a na rece proponuje bys poczytala o depilacji pasta cukrowa!!! bo laserem nie wolno na znamiona,wiec kochana pasta cukrowa u kosmetyczki to jest cos dla Ciebie:) robi sie to nie pod wlos a z wlosem i starcza na dlugo...rob potem peelingi i bedzie spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam że pastę cukrową można zrobić samemu w domu . pełen podziw ja bym nie zasnęła w rajstopach, zapociła bym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten podklad to dermacol jest boski i kryje rewelacyjnie tylko trzeba uzywac bardzo malej ilosci dzieki dziewczyny za slowa wsparcia no zdolowal mnie potwornie myslalam ze bedzie spokoj i znowu , i na dodatek chce sie spotkac kurde mam metlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no z lekka sie spocilam ale luzik:) nastepnym razem juz tego nie zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz faceta , jesteś szczęśliwa . Nie spotykaj się z nim bo tylko Ci namąci w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:* Slonce przemysl to dobrze...pewnie jak go zobaczysz przezyjesz to bardzo jak wtedy na koncercie i tylko z dala go widzialas...a tu face to face...a jak bedzie Cie prosil bys wrocila..co wtedy..o Boze,ale sie u Ciebie porobilo..ale to tak kuzwa jest jak jest dobrze to cos sie zdzieje,zeby nie bylo tak prosto..i co spotkasz sie? zastanow sie na spokojnie....aniolowi mowilas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny najgorsze ze ja juz bylam silna a jak on znowu sie odezwal i tym bardziej chce sie spotkac to jakos dola zalapalam, moj marynarz wyplynal w rejs, nie mam mu jak powiedziec bo nawet nie ma na morzu zasiegu , jakby tu byl to bym mu sie wyzalila i byloby ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko proszę Cię nie spotykaj się z nim . Za dużo masz do stracenia dziewczyno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam sie wyzal,jestesmy z Toba i zawsze mozesz na nas liczyc...zburzyl twoj spokoj..pomysl czy warto..zebys nie zostala znow na lodzie jak wtedy..chodz nie wiem cos ie wtedy dokladnie stanelo..ale cierpialas...i jak mowilas nie dal by Ci zyc przez aniola...ale z drugiej strony jak sie nie spotkasz bedziesz zalowac..tak zle i tak niedobrze..wspolczuje...namieszal Ci tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×