Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

no dokladnie i zrobil tak pierwszy raz , to do niego niepodobne,tak sie wkurwilam ze umowilam sie z kolega na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czym konkretnie ? bo ilość postów których przybywa z minuty na minutę jest zatrważająca. i nie mogę teraz znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam o technikum ktory rok i co planujesz dalej?:) i czy egzaminy do przodu w szkole:) Emilko rozumiem Cie...ale na kawe idziesz z kolega jakims tam tylko kolega?:) a jak sie aniol dowie szalu dostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z kolega , wiesz co mam ich na ta chwile obydwu tak dosc ze mam to w dupie niech sie dowie lub nie niech mi dadza spokoj obydwaj tak bedzie najlepiej :/ do pozniej kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w technikum, profil teleinformatyk;) . Planuje później iść na politechnikę :) ale zobaczymy jak to będzie :) Emilko miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, najlepiej sie wyciszyc i przemyślec wszystkie mozliwe ruchy, jak w szachach (ktorych nie lubie zreszta) :-) ale podswiadomosc sama podsunie Ci podpowiedz.. Nie stresuj sie na próżno.. trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio u koleżanki zauważyłam taki lakier , myślałam że kosmetyczka jej to robiła , ona mówi ze sama w domu koszt ok 20 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annqx Ale to juz ostatni rok w technikum?:) lakier super!! widzialam na necie musze go miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczna sukienka ale ta jasna na lato bardziej zajebista i jak ejstes brunetka to ta jasna ladniejsza:) a to Ty jeszcze masz troszke do decyzji o studiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciemną blondynką ;) myslałam zeby kupić czarną na wesele. :) do tego marynarka i czarne szpilki bo innych nie mam ;) . Idę się szykować bo M przyjedzie zaraz :) do później dziewczynki . Miłego Dnia ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a myslalam,ze brunetka:) ok lec i milej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka na kawie:) Annqx na randce:) Konstancji nie widze:) z kim tu pogadac? Eli dawno nie bylo?? POli tez cos sie ukrywa? czyzby gg ruszylo:)? a Szarlotta miala napisac i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:) zadzwonil jednak zadzwonil:) przed chwila:) ale sie ciesze jednak zadzwonil pierwszy:) normalnie ciesze sie jak jakas nastolatka:) no i mowil,ze mysli o mnie i czy ja o nim i takie tam:) no to mowie,ze zdarza mi sie:) no i tyle:) kurde i tak sobie mysle,ze normalnie bede was tu informowac co chwila o matkoo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleble ble eeeeee eeeeeeeee e
LUISA ALE TY JESTEŚ OJEBANA TO SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski!:) Ale stron zapisanych!:D A ja się nudzę;/ R gra w jakąś śmieszną grę a ja siedzę i szukam w necie,ale sama nie wiem czego:D:D:D Tak bym sobie poszła na spacerek a tu pada:( oby do wieczora przestało!:) i tylko 7 stopni!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo..widze, że tu koło spraw sercowych powstało, nieźle! :D :) Lusio, a gdzie tam! Moje gg milczy.. wtedy jak gadaliśmy to po hmm..10min napisal ze spada, a ja za chwile patrze ze on znow dostepny i tak co jakis czas i ja poprostu mam dosc! Basta! A chciałam do was rano napisac, ale nic nie zdązyłam bo szłam do babci na obiadek i dopiero teraz wroclilam :) Luiso! Ohoho.. pisz pisz.. jestem bardzo ciekawa jak to u ciebie bedzie i wierze, że cieszysz sie na maksa :) Konstancja! No nareszcie cie tu widze!! :) Emilko, ja tez bym na twoim miejscu sie z M spotkała, bo tak czy tak musisz sie kiedys z nim spotkac, a moze teraz sobie cos wyjasnicie. Powiedz tez o tym Aniołowi,zeby potem nie bylo jakis awantur, bo to roznie bywa, ze niby zaczelas sie z M widywac czy cos...A i daj Aniolowi ciut luzu, niech tam z kumplami sobie siedzi rano, skoro i tak do ciebie(hmm...pewnie juz jest :) ) przyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milko, racja tez bym sobie poszla na spacer czy pobiegac (no w moim przypadku to by był szybki spacer :D ) Ale jest tak zimno i wiatr i pada, ze sie nie chce nigdzie wychodzic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) Hey :) skoro on takie zagrywki stosuje to niech spada!! nie pisz jak tak...jak zechce sam napisze... nie ma co sie ponizac.. chyba u kazdej sie pogoda popsula...a kiedy masz zeznanie? jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, no dokladnie, juz mam go serdecznie dosc, choc gdzies tam w glebi chcialabym do niego napisac i takie tam.. ehh Tak jutro jade i mam stresa...no ale chyba trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,,,tez mnie korcilo zawsze a tym bardziej jak mnie kiedys tez tamten ignorowal..ale odezwalas sie wiec on wie,ze ma otwarta droge jak bedzie chcial sam to zrobi..jak nie znaczy,ze nie wart Twojej uwagi,,, bede jutro trzymac kciuki:* dobrze bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. nie wart nie wart i zawsze dale mu czas na odpisanie i tak czekam z dnia na dzien, az mija tydzien i wiecej i w koncu pisze do niego ehh...Takie ignorowanie jest gorsze niz, poprostu powiedzenie ze nie chce mu sie ze mna pisac, choc zawsze ma sie wtedy nadzieje, że jednak napisza a tak.. ehh zbzikuje kiedys...:( Dzieki Luiso :* No a co teraz porabiasz? Ja maluje sobie pazurki i chyba powinnam isc sie ogolic a taki mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kochana nie martw sie...czas Ci pokaze czy to warte Twojej uwagi..ja w Twoim wieku tez mialam same nieudane historie milosne tym bardziej,ze faceci raczej chlopcy sa niedojrzali zbytnio jeszcze,dziewczyny bardziej..stad chlopcy mysla o glupotach,sami nie wiedza czego chca itd...dojrzewaja jeszcze i stad takie dziwne rozne zachowania.. ja sie polozylam mam laptopa na lozku:) bo jakos zimno mi i sobie rozmyslam:) paznokcie moje tez sie prosza o manicure bo jak malowalam na majowke tak mi juz poodpadala ta czerwien:) zrob sobie zrob:) jutro masz szkole a potem zeznanie wiec zrob sie na bostwo;) a Ty masz juz ostatni rook:) i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po rande, byliśmy na zakupach :) Luiso cieszę się cholernie że odezwał się do Ciebie. :) Może on chciał sprawdzić czy Ci zależy i czy się odezwiesz , ale sam długo nie wytrzymał. Poli nie chcę Cię dołować ale składanie zeznań na Policji to chyba jedna z najgorszych rzeczy w życiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego z jednej strony jestem dla niego "wyrozumiala" ale ilez mozna bo doch my cierpimy, no ale.. masz racje czas pokaże, a nóż poznam kogos nowego i fajnego...:) Ehh..chciałabym pomalowac sobie pazurki na jakis kolorek, ale szkola zabrania hehe :D Masakra i tak czasami maluje, ale zawsze zwracano mi uwage, ale chyba tym razem machne sobie fiolecik a nie tylko bezbarwny. Zmylam przed chwilą lakier który miala i az mi tak dziwnie heh ;) Machnij sobie paznokietki Luiso, to poprawia humor :) No ostatnio rok..uff.. i dlatego mysle ze w nowej szkole i klasie poznam kogos kto nie bedzie taki jak ON chociaz chlopacy sa zawsze tacy sami... A potem to nie wiem, myslalam o Bio-chem z geografią, ale u mnie chemia kuleje wiec sie zastanowie...:) Bo mysle tez pod kątem studiow i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx, dzieki heh ;) Wiem, i stresuje sie, ale jakos to musi byc bo i tak nie ominie mnie to...:( I jak bylo na randce? Co tam złowiłaś na zakupach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×