Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Bylo to juz kilka lat wstecz jak zaczynalam jeszcze studia. Zeby bylo smieszniej to tez byl lekarz;) kurwa od 7 bolesci:) Kochana glowa do gory i nie doszukuj sie winy w sobie..wiem,ze cierpisz ale moze to Ci bylo potrzebne by teraz zrozumiec ze lepiej jednak sie rozejsc..nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze to niezle no to rozumiesz co ja teraz czuje :/wszystkiego bym sie spodziewala ale nie tego , ja juz teraz nie wiem za kogo ja wyszlam za maz , boze jak sobie przypomne on jeszcze wczoraj plakal bysmy do siebie wrocili , kurwa jak mozna tak grac jak mozna komus tak zycie lamac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara Br.... (PUP)
Napisałam piękny wiersz. Oto on: Na co te dąsy Jest broda i wąsy Podoba sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak nie planowalam juz powrotu tyle ze nie spodziewalam sie czegos takiego ja sie czuje oszukana nawet nie umiem opisac jak ja sie podle czuje przeciez w tym momencie zburzyl sie moj caly wizerunek naszego szczesliwego malzenstwa naszego swiata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Emilko jak wyzej napisalam przed Twoim wpisem..moze Cie nawet kochac..moze kochac dwie naraz a z trzecia miec tylko seks..wiem,ze sa tacy mezczyzni czesto sa uzaleznieni od seksu..ale w jego przypadku tak nie musi byc..widac oprocz stalosci,milosci z jedna kobieta potrzebuje dodatkowych wrazen..kochana naprawde nie jest Ciebie wart jesli jest jak mowisz...w sumie wiesz na 100 proc ze mial sex z nimi czy tylko spotkania moze to tylko spotkania byly... w koncu dowodow nie masz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede sie z nim nigdy juz kontaktowac ale nadal nie dostalam raportu za smsa kurwa nienawidze go normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi wiem slonko..wiem..czlowiek otwiera cale serce na milosc a zostaje tak wydymany .. wiem ze to co myslalas mialas w sercu leglo w gruzach i pustka jest niesamowita i zal ale kochana widac to bylo potrzebne bys teraz mogla sie odbic od tego dna i myslec juz tylko o przyszlosci..nie ogladac sie za siebie.. poza tym ja to NIC..moja kolezanka dobra dosyc..ma meza od lat moze 13 jest piekna mloda wyksztalcona i co? jak sie okazalo ze jest w ciazy dowiedziala sie ze maz ja zdradzal z inna 7 lat rozumiesz..polowe prawie ich zwiazku..a byl dla niej cudowny dobry...ona sie NIc nie domyslala..jak sie dowiedziala byla w szoku..poprostu rodzaj meski bywa kurewski i to trzeba przelknac i zyc dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiesz mu ze wiesz o tych zdradach? jak sie doezwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole niezle , wiesz najgorsze jest to ze kochalam go mielismy swoj swiat i nagle wychodzi na to ze to wszystko bylo klamstwem , przeciez zanim mnie zostawil to byla bajka miedzy nami jak sobie przypomne nasz slub jego deklaracje nasz wspolne chwile to jestem w szoku ze to wszystko bylo nieprawda ja poprostu jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie juz nie odezwie , nigdy nie bylo takiej sytuacji jak teraz zeby wylaczyl telefon na caly dzien , zrobil to pierwszy raz i jesli tak zrobil ma swoje powody , to jeszcze swiadczy o czyms wiecej - on musi byc pod telefonem wiem jesli ten wylaczyl znaczy ze musi miec drugi o ktorym nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysl tak..on mogl Cie kochac..baaa w jego wydaniu nadal Cie moze kochac..wtedy mogl nie udawac nawet..skoro Cie bral za zone widac chcial z Toba byc..podejrzewam,ze nie bylo udawane bo po co..ale poprostu musi miec dodatkowe wrazenia i juz...ale ja rozumiem po jakims czasie bycia z kims nuda marazm sie wkrada ale jeszcze w trakcie zwiazku..jak z Toba byl nooosz kurwaaa... o nim to swiadczy nie o Tobie..zreszta uwazam,ze lepiej teraz ze wyszlo niz jak bys nie daj Boze dala mu szanse jak chcialas jeszzce nie dawno i dopiero bys potem cierpiala.. Rzadko sie zdarzaja mezczyzni wiesz stali w uczuciach..co nie zdradzaja,nie oszukuja..przewaznie to sa Ci biedniejsi chlopcy wychowani w biedzie wartosciach rodzinnych itd a Ci przy kasie..pewni siebie dziwki wino i pianino... no i jeszcze dochodzi cos..mezczyzni zeby isc do lozka z reguly nie musza sie zakochac najpierw ani kochac kobiety to My tak mamy a Oni ..hmm zwykla huc i tyle to im wystarcza z reguly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem i wlasnie ja myslalam ze jest inny , to jest jedyny facet ktorego kochalam nigdy wczesniej nikogo nie kochalam , boze ja sie czuje tak jakby mi sie to snilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana juz nie bedziesz pewnie taka ufna...ja tez tamtego kochalam..calym sercem ufalam bylam naiwna..a potem zimny prysznic ot co.. Emilko nie ma tego zlego .. wszystko ponoc jest po cos..moze teraz tego nie rozumiesz moze za jakisc czas wyjdzie po co... Tylko nie szukaj winy w sobie nie ma tu winy..poprostu tak jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomysl co to za milosc gdzie nie ma szczerosci,zaufania..tylko klamstwa zdrady..zaslugujesz na lepsza wersje milosci.. wiem,ze kochasz..i to dlatego jest zywa rana i boli:( :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole dzieki kochana jak zawsze mozna na Ciebie liczyc :*:*:* czuje sie tragicznie , czy ten bol kiedys minie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no boli tak ze szok , jak on mnie zostawil to az tak nie bolalo , normalnie to jest wrecz fizyczny bol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wczoraj tak sie przytulalismy a dzis mnie wymazal ze swojego zycia tel wylaczony plus rewelacje odnosnie jego oszustw no kurwa czy mi sie to sni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minie słonko,,,minie...tylko swoje najpierw poboli... moze aniol ukoi ten bol czesciowo..a moze musisz sama pobyc bez nikogo,przezyc swoja 'zalobe..' nie wiem co dla Ciebie lepsze bedzie? zawsze mozesz liczyc:* jak tylko jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana nawet nie wiesz jak mi pomagasz :* nigdy wczesniej nikt mnie tak nie potraktowal pierwszy raz sie zakochalam a tu takie cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan z tym pomaganiem..wiem co czujesz..to taki szok... setki pytan .. wpomnien sie wala po glowie..ale zobacz czy chciala bys z nim byc po takim czyms..byc z kims kto Cie oszukuje..kims kto z inna uprawia sex i moze tez ja przytula jak Ciebie..wiem,ze boli co mowie,ale pomysl..ze moze lepiej ze to wyszlo...masz szanse by sie rozstac bez zalu..bo naprawde nie masz czego zalowac jesli on Cie zdradzal na samym poczatku juz waszej wpsolnej drogi. Zaslugujesz na wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak mowilas,ze sie mylilas..ze go podejrzewalas o zdrade a sie okazalo,ze nieslusznie..czyli jednak pewnie wtedy mialas racje.. matkooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko ja jestem w szoku bo mysle o tym jaki byl kochany dla mnie , i nigdy nie myslalam ze on moglby na inna choc spojrzec , ciekawi mnie co on wymyslil z tym wylaczonym tel co on zamierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ma 2 numer lek w szpitalu raczej musi byc pod telefonem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Emi, biedna ty, ja serio sadzilam ze mąż sie zmienil ze naprawde cie kocha a tu teraz zdrady wychodza... Nosz kurde, az plakac mi sie, ja bylam swiecie przekonana ze on jest ten lepszy (mysle tu o nim i Aniele). Przykro mi, trzymaj sie kochana :* Dobrze Luiso ze tu jestes.. Emi a ty mialabys tam z kim pogadac tak od serca? Ehh...:( A ja cierpialam dzis w szkole, bo okres dostalam i brzuch i krzyz mnie tak bolał...:( Ale to nic... Emi glowa do gory! Po deszczu zawsze wychodzi slonce! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×