Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Krzyzyk na Tobie?? pogielo Cie? suty Cie drą?? :) Kobieto wszystko co dobre jeszcze przed Toba..tez mam pecha ale nie wolno tak myslec ze juz do konca zycia pech...karta musi sie kiedys odwrocic:) tylko niech tu nikt teraz z tarotem nie wyskakuje;) co do amadeo Masz racje..teraz jak sie gorzej czuje mysle co bedzie gdy on bedzie a ja sie bede czula tak plus te wlosy i to dbanie,presja kurwa nie wiem czy wyrobie z tym poza tym czegos albo mu brakuje albo na sile chcialam sie zakochac albo musze z nim jeszcze pobyc..a tamtego jeszcze kocham ale juz nie tak bardzo...juz duzo mniej,,,dzieki Bogu bo to tez bez zadnej przyszlosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos TY Emi zawsze juz znaczy nieraz tak czulas i sie odezwal.. peestan odezwie sie kurwa temten pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po tamtym jak dlugo cierpialas ? pytam bo musze sie przygotowac na to ile jeszcze bede sie tak czula :) mysle ze z amadeo wlasnie czas pokaze jak pobedziecie ze soba moze nie mysl na razie o przyszlosci tylko czas pokaze jak sie ulozy albo moze nie gadaj z nim jakis czas to zobaczysz czy zatesknisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi kocham Cie normalnie:):* niezla jestes czasem jak dziecko ale to jest slodkie:) hahaha to jak ja tyle cierpialam to znaczy ze Ty tez masz tyle cierpiec:)? kochana mam Ci naprawde powiedziec ile?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jaka ja glupia i naiwna :D hahahaha no dawaj ile? musze sie naszykowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa wzywa...nie odpisuje:) cierpialam w sumie kilka lat:) ale kochalam go naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdole :) no to ladnie no ja go tez kocham i to jak o kurwa to mnie tez to czeka ja pierdole niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wrazliwa i go bardzo kocham to tez pocierpie no super kurwa mac :/ jak ja juz dzis nie moge bo mi serce peka to co dopiero kilka lat zdechne w miedzyczasie ale nie pogadasz z nim dzis wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie pogadam z nim..nie bede udawac , kochana moze ktos Ci pomoze o nim zapomniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze , no nic trudno kilka lat nieszczescia w ta czy w ta juz mi roznicy nie robi a czemu nie chcesz pogadac? ale uprzedzilas go czy tak bedzie czekal na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczyny jeszcze każda z nas znajdzie szczęście u boku wspaniałego faceta :) . cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie jak z marynarzem bo powoli nadrabiam zaległości , natrzepałyście 7 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal jest na morzu jak tylko ma zasieg to pisze smsa nawet nie wie jeszcze kiedy wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boze o Boze dziewczyny ON zadzwonil ten moj do ktorego slalam sms:( nie odebralam bylam w klopie.. teraz patrze...szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nagral sie na poczte,ze czemu nie odbieram :( ja jebie..a juz tak dobrze szlo...juz zapominalam...:( no teraz to juz na pewno amadeo nie odpisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten co mu wyslalam jak bylam z amadeo wtedy:( ta moja milosc ze studiow...i kurwa nie mam nic na koncie i nie moge do niego oddzwonic ja pierdole:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze raz zadzwoni . a jak nie to jutro po karte za 5 zeta i dzwonisz laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeden maly problem...jest zajety mowilam Wam..bardzo zajety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to co sie stalo napisalas teraz do tego ex co go kochasz????i on oddzwonil?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mu się odmieni i nie będzie zajęty ;D facetom to się bardzo często odmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEEEEEEEEE EMi pisalysmy tu i w miedzyczasie napisal amadeo...czulam,ze nie chce z nim gadac...poszlam do klopa przychodze dzwonila kolezanka odebralam i w tym czasie ON ten o ktorego EMi pytalas czy go kocham...ten o ktorym myslalam jak bylam z amadeo..i ON DZWONIL sam z siebie w tym czasie co gadalam z kolezanka...potem patrze sms poczta...nagral sie ze mam wylaczony tel bo nie chce z nim gadac ale mial pijany glos..napil sie i zadzwonil:( Boze cala sie trzese..tu nie ma watpliwosci...jak z amadeo:( nie ma tez watpliwosci,ze nie zostawi swojej zony.. tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kącik złamanych serc. Ja też za swoim M nie nadążam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa boze :(:* my obie mamy dzis kiepski dzien :( spokojnie kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×