Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

tak brak nam tylko tormentiol na ryj pizame w paski i do psychiatryka z napisem dzikie malpy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zostawil maz i marynarz poli olal jej chlopak od skutera luisa kocha faceta ktory jest zajety a qnnnqx wlasnie sie rozstala ze swoim M dziewczyny no nie wierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso a wiesz co jest najsmieszniejsze, ze ja chce sie zakochac chce miec chlopaka i wgl...Czasami mysle o D, np. dzis jak mi kumpela przypomniala, ale juz nie tak intensywnie jak kiedys, jakies tam uczucie zalu jest...ale najbardziej wkurwia mnie jak widze go dostepnego na gg...nie wiem czemu ale wtedy szlak mnie dziwny trafia...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx jak to...nie spytalas nie dalas odpowiedziec mu?? KOBIETO no!!! bo pojade do Piotrkowa i Cie potrzasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jakis dzis dzien :D annnqx ale ejstes pewna ze Cie znowu oszukal ? napisz cos wiecej bo sie martwimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
jej dziewczyny współczuje wam z tymi chopami..lepiej pójsć i wypić wino z kartonu na załamik najlepsze. A ja dzisiaj odkryłam następny horror ..nic mi nie pomaga ta wierzba i palma wręcz przeciwnie wydaje mi sie ,że mi włosy rosną a na brzuchu mam ich więcej Emi tobie to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym slowem jestesmy nienormalne...serio, ale to nawet smieszne ze sie tak dobralysmy...:D Poprostu nie mamy szczescia do facetow...KOMEDIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja siedze i sie smieje kurwa hirs przy tym to nic ahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx a co dokladnie mu powiedzialas? Jezzzu nie ma to jak popsuc sobie dzien przez faceta...;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Poli..pewnie ze zal..bo tyle czasu pisaliscie..jeszcze jak widzisz ze jest i nie pisze..moze czeka ze Ty ale TY miej honor..moze nie wytrzyma i sie odezwie.. Tak Emi z ta roznica ze Ciebie marynarz nie zostawil ani maz :) tego nie wiemy na 100 proc..wiemyz ze maz zdradzal..a aniol ma focha a maz wyl tel..a TY w rozsypce...kurwa normalnie wyladujemy w tworkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dupie mam takiego oszukańca dzisiaj pokazał jak mu zalezy. Oddzwaniał to wyłączyłam tel , pisał na gg to je wyłączyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaja1 tak mnie pomoglo :) super ze do nas zajrzalas tez masz problemy z facetami jak my ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi smiech to zdrowie, a i ja zaczynam sie usmiechac hehe :D Normalnie hirs byl kiedys naszym najwiekszym problemem a jak sie okazalo zszedl na ostatni plan...Nosz szlak mnie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx aleeee jestes pewna ze znowu z nia gadal????????????????????????to juz definitywnie koniec ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaja:) jest jedna recepta na hirs :) nie palma sralma ale zlamane serce ot hirs idzie sie jebac:) EMi zalozymy sie ze maz sie odezwie daje mu czas do piatku a marynarz tez jak tylko wroci sie zjawi? o co zaklad? no Annqx co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa cytuje tego nie wiemy na 100 proc..wiemyz ze maz zdradzal..a aniol ma focha a maz wyl tel..a TY w rozsypce... ahahahahahahahaha ale mam sytuacje ahahahahahaha :D uwielbiam Cie i to jak zawsze cos skomentujesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx ja bym chociaz z nim pogadala by sobie wyjasnic o co chodzi z siksa czy mu na niej zalezy, ze chcaialbys wiedziec tak na koniec, jesli to faktycznie koniec..:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx ale czemu zmienil haslo zebys nie mogla wejsc??? przeciez by wiedzial,ze pomyslisz ze celowo kurwa ni ponimaju..daj mu szanse wytlumaczyc kochaniutka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano jak po mnie przyjechał to był taki jak zwykle kochany i w ogóle. A po szkole normalnie jak inny człowiek , jakiś zamyślony , pytałam to się zaczął wkurzać na mnie więc wyszłam , podwiózł mnie do domu. A teraz właśnie nic się nie odzywał, węc weszłam (tzn próbowałam) wejść na jego fb, ale hasło jest zmienione , a dla mnie to oznacza tylko jedno. Powiedziałam , że znowu mnie okłamał , że obiecał mi coś , ale jak widać to są tylko puste słowa i się rozłączyłam , dzwonił to wyłaćzyłam tel, i gg też wyłączyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa to zgrabnie ujęla do kupy Emi, gdybys czasem juz sie pogubila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli ahahahahahahaha :D dziewczyny ja umieram ze smiechu jezu juz nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi:):):) Annqx...rozumiem Cie ale ciekawe co powie...moze jest jakis banalny pwood chociaz zle to wyglada jak mowisz...kurwa no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie smieje i mnie napierdala miednica bo dyski sie wstrzasaja:) koniec CISZA powiadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, my sie tu zaraz zajmiemy soba :D Annqx, no cos ty! Kurde... ale daj mu sie wytlumaczyc, tak zebys miala pewnosc powiedz ze oczekujesz od niego choc ten raz szczerosci...dlaczego zmienil haslo...bo co? Bo jakies tajne schadzki czy cos? A jak bylas w szkole mial mozliwosc spotkania sie z nia? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx bedziesz zalowac ze go nie wysluchalas i nie dalas wytlumaczyc..wysluchaj jak bedzie bredzil wtedy sie wylaczysz,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odpisalam marynarzowi ze widze ze sam juz nie chce tego kontynuowac wiec rozumiem , nie odpisal wiec wszystko jasne ahahahaha :D o boze co za zycie :D annnqx no fakt zle to wyglada , ale kurde no po tamtej akcji nadal cos takiego zrobil jezuuuu osiol czy co i to w tak krotkim czasie przykro mi kochana:* ale pomysl ja i tak mam gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojć to cisza, bo Luisa na sie znow w pół złamie i wstac nie bedzie mogla...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×