Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Raczej tak chociaż nie wiem , o której ona wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli bo sie zesram ze smiechu :):):) EMi zle zrobilas!!! chcialas by zaprzeczyl ale sama go nakierowujesz na zly wybor!!! widac ze ksiazki nie czytalas...matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
al nawet jak sie spotkali to mu to wybaczysz czy nie ? a odpowiedzial dlaczego zmienil haslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz mozemy sie policytowac kto ma gorzej :D zartuje :) Annqx mowie daj mu szanse wytlumaczyc, jaki widzial w tym sens, zeby poprostu wiedziala...dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie czego mi najbardziej szkoda, tego że w sobotę się z nim kochałam , dla niego to chyba bez znaczenia. niech sobie do niej idzie , skoro ze mną mu było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx aleeee czy on zdazyl Ci cos w ogole wytlumaczyc czy od razy sie rozlaczylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam z fotela i chodzic nie moge dziewczyny klade sie naprawde mnie jeblo:( do jutra.. Annqx naprawde daj mu sie wypowiedziec.. POli:* Emi ulozy sie.. dobrej nocy Wam:* do jutra' ałaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx a nie chcesz zeby to sie wyjasnilo, zebys miala jasny obraz, bo ja bym chciala znac prawde, dlaczego cie olał i tak sie zachowal, lepsza najgorsza prawda niz klamstwo...I wcale to nie jest twoja wina, i pomyslec ze tak sie szykowalas i wgl..ehh pojebany... A to wszytsko wina siksy, gdyby nie zaczela sie do niego lepić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx to nie tak!!!! kochalas sie bo go kochasz a on Ciebie tamta sucz nie ma nic do tego i nie mysl,ze bylo mu zle bo na pewno byl przeszczesliwy...prosze Cie:* bedzie dobrze..nie zacinaj sie..kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DObranoc Luiso, trzymaj sie kochana fizycznie i psychicznie :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx ja bym Ci radzila wlaczyc tel odebrac tel i niech przynajmniej powie co zaszlo dzis naprawde !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie !!!! najpierw sie dowiedz co sie stalo najwyzej pozniej zdecydujesz co dalej najwazniejsze by miec jasnosc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Annqx z nim gada? Boze ja chyba bym wykitowała... jak ja nienawidze facetow, a jednoczesnie zycie bez nich jest hmm...puste...Nosz cholerka... Emi i nie zalozylas sie w koncu o nic z Luisą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej faktycznie musze jutro dobic zakladu :) poli Ty na naszych doswiadczeniach bedziesz ostrozna to Ci moze pomoze w kontaktach z tymi patalachami i mendami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no takie rady na przyszlosc, ale pewnie i tak nie unikne wszystkiego :D Takie juz to zycie bywa wredne...a ci kretyni, glupki to poprostu szkoda slow, tak po marodzie kazdemu by strzelic! No dobijcie targu a ja przetne :D bo sama jestem ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha tylko o co tu sie zalozyc :D ide na dwor z psiakami zaraz wracam no i annnqx chodz tu do nas i pisz co sie dzieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh mykaj ;) O "przekonie" heh nie ponosisz strat w tym :D Masz cala noc Emi, wymysl co kreatynwego co zagnie Luise :D Annqx, co sie dzieje?! Wrcaj tu szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechał. Powiedział że mnie kocha, że mnie nie okłamał i ze nie spotkał się z nią, powiedział że mu się wszystko zwaliło na głowe, jakaś sprawa po stłuczce , teraz z jego coś z mamą nie tak . mówiłam mu tyle razy ze jak jest cos nie halo to ma mi mowic a nie zaczynac swoje arie alkoholowe i kazałam mu wracać do domu. jutro mamy pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz czy moze jednak cos sie mylilas...Choc ta zmiana hasla na fb nie daje spokoju, bo moglby tez cos nasciemniac...Ehh pogadacie jutro na spokojnie i trzezwo...O fb go zapytaj czy sie z nia nie kontaktuje, no i niech ci mowi jak ma problemy...ale ze nic ci nie powiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też tu coś śmierdzi dlatego go wygoniłam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wiadomo kazdy ma problemy rodzinne, ale ze przed szkola byl taki zakochany a potem juz sie zmienil...przeciez gdyby to byla mama to pewnie by ci powiedzial a nie na ciebie krzyczal...Ale koniecznie o fb wypytaj...kurde to sa tyloko dedukcje, nawet jesli poprosisz go o szczerosc nigdy nie bedziesz iwedzila na 100% ze mowi prawde...Kurde ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro z jego siostrą pogadam , ona mnie raczej nie okłamie. a jeśli on wciska mi kit , to rozstanie nie będzie jedyną nieprzyjemnością dla niego z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes pewna ze siostra bedzie po twojej stronie? A co jesli faktycznie cos sie u niego w domu dzieje? Ale to i tak nie wytlumacza fb...ehh na bank chodzi o sikse tylko o co dokladnie... Annqx, zemsta bedzies slodka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że on się dzisiaj złościł i był taki inny to mozna wyjaśnić , ale z tym hasłem to mi coś nie pasuje. jutro się dowiem od jego siostry , wprost zapytam , mam nadzieje że zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×