Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Moze faktycznie sie z nia nie spotkal tylko moze pisali ze soba...kurde daloby sie to wszystko jakos wytlumaczyc ale to haslo na fb...tym sie chlopina wkopaml...Jutro dokladnie o WSZYSTKIM i SPOKOJNIE pogadajcie. Zeby nie bylo zadnych nieporozumien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie moze siostra tak solidarnie jako kobieta bedzie po twojej stronie ale tez to jest jej brat...ehh no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane, wy biedne moje, mykam spać juz bo oczy mi sie normalnie zamykaja...Wyspijcie sie dobrze by miec sily na nastepny dzien :* Dobranoc Annqx:* Dobranoc Emi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie spytalas go o to haslo ?:) constance jutro wpadnie i znowu nie zrozumie co sie tu dzieje :)bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to i ja lece annnqx tez juz pewnie pojdzie :) dobranoc moje drogie :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie dośc że nas los "obdarzył" hirsem to jeszcze z facetami nam się w ogóle nie układa . Dziewczyny mam nadzieje że los się do nas uśmiechnie. Słodkich snów wam życzę i uciekam uczyc się fizyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już chyba tradycją jest że jak się pokłóce z M to się źle czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx kochana trzymaj się i nie smuć się :* Porozmawiajcie dzis po szkole i wytlumaczcie sobie wszystko. MOze w szkole troche humor ci sie poprawi wsrod przyjaciol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wgl, to dzieńdoberek dziewczynki:* Jak tam się czujecie? Luiso jak sie czujesz kochana? Jak tam kregosslup? Bedziesz sie dzis kontaktowac z byłym? Emi, a ty jak tam? Anoł sie kontaktował? A raport ze sms doszedł, przyszedł czy dalej milczy? Trzymajcie sie, wy moje chore psychicznie! :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane :* raport nie doszedl , co wiecej nr jest juz nieaktualny , zadzwonilam dzis sprawdzic i okazuje sie ze taki nr juz nie istnieje , szybko zalatwil sprawe , aniol milczy , dzis czuje sie milion razy gorzej niz wczoraj , szok minal , czuje sie strasznie , nie widze sensu w niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Emi co z niego za kretyn. Boze az mi glupio ze wtedy tak cie namawialam do tego bys wskoczyla mu do lozka... Moze skontaktuje sie z innego numeru? Tak jeszcze pomyslalam ze moze, no nie wiem, tel mu ukradli czy cos, ehh ja chyba na twoim miejscu bym zadzwonila do szpitala czy on poprstu jest i tyle. Trzymaj sie. A Anioł chyba sie odezwie, choc jest pewnie z lekka zły czy cos... Emi zajmij sie czyms, ze zwierzakami sie pobaw albo wyjdz na dwor, na dluzszy spacer albo zacznij sprzatac by poprostu sie czyms zajac. Trzymaj sie kochana! Pewnie Luisa zaraz tu wpadnie :) :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja, Emilko, czuje sie jak z innej planety, zatrzymalam sie na 64 stronie! :-D :-D aha, ktoras tu mowila ze tylko constance nie ma problemow z chlopem... taaah.. Od dzis jestem SINGLE!!!! Niech zyje wolnosc! Nie pytajcie o co poszlo bo poszlo o pierdole ze wstyd gadac! Czuje sie wysmienicie, odradzam sie na nowo! Zadnych chlopow! Sciskam Was kochane! :-* Laser dziala! Jestem PIEKNA, GLADKA I KOCHAM SWIAT! Przesylam Wam moja hiperpozytywna energie!! :-) milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahahahahaha umarlam ze smiechu :D nawet constance stracila faceta ????? ahahahahahaha :D kurwa co sie dzieje ahahahahaha normalnie nie wierze w jedn ej chwili wszystkie jestesmy same ahahahahahaha :) ta meska dziwka sie do mnie odezwala , dostalam raport nagle az sie zszokowalam , napisal ze cos mu sie dzialo z tel pospulo czy chuj wie co ale ze juz ok i napisal ze mnie kocha , na ja pierdole jaka ta menda jest bezczelna , marynarz sie odezwal byl mega niemily taki mial sluzbowy ton taki zimny powiedzial ze chce porozmawiac zaraz tu bedzie , niech mowi o co mu chodzi i spierdala , nienawidze facetow :/ luisa:*jak sie czujesz? constance:)ale czy to juz na 100 % koniec miedzy Wami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, jak to meska dziwka? a co sie stalo tak wlasciwie? on jest biseksualny czy co? no ja juz mam serdecznie dosc bycia w zwiazku! nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj constance dlugo by pisac musisz przesledzic nasze rozmowy kochana moja :):* absolutnie nie jest bi a szkoda slow ale czy wy sie rozstaliscie tak normalnie i to definitywny koniec czy tak w nerwach poszlo ze to koniec itd ? bo to roznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio co 2 dni sie klocimy o p i e r d o l y, a wczoraj to juz przekroczyl samego siebie! Mam go dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moich warunkach jesli juz, a wiem ze ich nie zaakceptuje! przede wszystkim musialby zmienic charakter.. Jest niesamowicie obrazalski! Juz nie moge! Nie chce! Chce go pomeczyc! Niech wie co stracil! :-P Ciagle mnie straszyl w klotniach ze mnie zostawi, ale nie spodziewal sie ze to ja mu powiem DOSYC! Ach, szkoda slow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie takie straszenie kogos ze sie go zostawi jest straszne i... dziecinne :) no jak masz sie meczyc to jasne ze lepiej sobie dac spokoj jak jestes pewna no to tak zrob ale najlepiej jeszcze pomysl na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie ze pomysle... :-) ale na dzien dzisiejszy niczego nie zaluje! :-) tylko zrobilo mi sie jakos dziwnie jak zadzwonilam dzis rano na chwile do kolegi w pracy i jak rozmawialismy on zasmial sie podobnie do mojego.. Matko! Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co pamietam to Wy razem mieszkaliscie wiec on sie wyprowadzil czy Ty czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi:) Czyli nie musimy sie juz zakladac bo wiedzialam ze maz sie odezwie szybciej niz myslisz:) marynarz tez byl,prosze bardzo sluchaj Luisy nastepnym razem:) Kochana ale i co??? bo z tego co mowisz wnoskuje,ze maz chce byc z Toba a marynarz tez..NAPISZ wiecej!!! mowilas mezowi,ze wiesz o zdradach??? a marynarz napisz zesz dokaldnie...ojej dopiero teraz zagladam bo nie moge lazic..musialam byc u lekarki po leki,masakra,juz tyle ich pozarlam:( naprawde lipa.. Dzis rano znowu dzwonil byly ale spalam mialam wyciszony tel:) potem oddzwanialam ale nie odbieral,teraz pewnie on zadzwoni..czekam na to..do amadeo juz nie pisalam..czulam,ze nie chce..jeszcze zanim sie byly odezwal mialam jakies dziwne przeczucie...szok..nie wiem jak z amadeo dalej..pojecia nie mam,,,powiem mu,ze zle sie czulam.. Konstancjo przykro mi..ale pewnie sie pogodzicie jak juz nieraz. Annqx Co z Toba i M? jak sie czujesz? Poli juz po szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz bylo dobrze,ale podzwignelam troche i chodzic nie moge:( zyc sie odechciewa:( kurwa nie ma miesiaca bez atakow bolu. Ale coz widac taka karma;) Twoj chlop na pewno dlugo bez Ciebie nie wytrzyma:* znudzi mu sie szybo u mamusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance moze musicie pobyc troche osobno zeby zatesknic i zobaczyc ze nie ma sie sensu klocic o pierdoly :) luisa boze Ty bidaku chuj z chlopami nimi sie przejmujemy a zdrowie i my najwazniejsze :* ja tez sie zle czuje cisnienie mi skoczylo tez na lekach jestem posprzatam troche i walne sie spac niedlugo maz napisal smsa - ze nie mogl odpisac bo cos mu sie stalo z tel ale juz naprawiony itd itd i dodal - love you , kurwa jak ja mam go dosc nie odpisalam i nie odpisze , przeciez po tym co ja sie dowiedzialam wczoraj to po co ja mam sie z nim jeszcze kontaktowac , gadalam z mama ona mi poradzila zebym mu chociaz wygarnela zeby wiedzial ze ja wiem , ale ja tak nie zrobie nie mam do tego sily , niech znika z mojego zycia , nie chce go ani widziec ani slyszec , czuje sie fatalnie marynarz byl na krotko - powiedzial ze bardzo za mna tesknil i ze chce byc ze mna i ze troche nie fair go potraktowalam bo on mowiac tamto nie mial nic zlego na mysli , powiedzialam ok rob co chcesz nie mam ochoty juz o tym wiecej rozmawiac , no to on mowi - ale dobrze zebysmy problem rozwiazali , powiedzialm - nie chce o tym gadac temat skonczony , powiedzial -ok jak chcesz , potem powiedzial ze jest glodny i czy ide z nim na sniadanie , powiedzialam ze nie ide i poszedl teraz przed chwila wrocil na chwile , pytal czemu jestem taka smutna , powiedzialam ze maz znowu mnie dobil ze dowiedzialam sie strasznych rzeczy ale nie mam ochoty juz walkowac tego tematu , spytal jak moze pomoc powiedzialam ze nie moze wiec mnie przytulil i pocalowal we wlosy i tak chwile siedzielismy , powiedzial ze moze powinnam isc do psychologa porozmawiac , powiedzialam ze moze pojde , wczesniej mowil ze ma dzis duzo rzeczy do zrobienia no to powiedzialam zeby poszedl , spytal czy sie wieczorem spotkamy , powiedzialm ze jak widac mam zly humor jest mi zle i nie chce go meczyc swa osoba , powiedzial ze sie odezwie i wtedy mam zdecydowac czy ma przyjechac czy nie i poszedl, dodal jeszcze - zawsze mozesz na mnie liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz:) dwoch chce byc z Toba:) wiedzialam..tyle,ze co Ci po mezu co zdradza i klamie...ja tez bym mu wygarnela ze wiem..jak mama Ci radzila,ale jak masz wysokie cis odpusc..zrobisz to kiedy indziej..najwazniejsze zdrowie.. a aniol .. kochany,,,,Tyle ze Ty biedna sama nie wiesz pewnie co czujesz kochasz ich obydwu na swoj sposob:( zjeba... ech klade sie bede pozniej bo naprawde taki bol,ze siedziec ciezko i chodzic:( pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dodam,ze kocham tego co z nim byc nie moge a tego co z nim moge byc lubie bardzo:( :(:( nie wiem co dalej bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×