Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

dziewczyny setka nam pyknęłam co z konferencją ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) NIE Pisz niech Cie reka Boska broni!!!! bo jak mu bedziesz tak pisala on w to uwierzy tak dziala to!! nie pisz nie waz sie:) Widzisz..taki tekst ze szok:) a tamta teraz jebana niech se skomentuje jak mi przykro hahaha;) O EVELKA:) milo,ze jestes kochana:) Poli daj zajebiscie sexy foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam spać Kochane Moje do jutro :* dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Annnqx sie wyprowadzi do Emi :D Dobrze by taka zmiana zrobila :D No wlasnie nie wiem czy bym ospisywala, z jednej strony bym odpisala ale juz inaczej bym z nim pisala, ale jak bym miala mu nie odpisac to boje sie ze to by bylo przegiecie, ze teraz to ja udaje jakas wielka obrazona...a zreszta w dupie z nim, zrobie to a jesli sie odezwie to zobacze jaki bede miala humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi szczerze,,boje sie ze maz Ci nie da spokoju ale to juz od Ciebie zalezy na ile sobie pozwolisz ..najlepiej uciac wszystkie kontakty..skoro chcesz zapomniec..nawet tel zmienic. Poli ja z amadeo chyba pojade jak bede zdrowa i ost szanse dam..jak nie bede czula,ze to milosc to koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dam dam, jak zrobie sesyjke z kumpelami czy cos, jakos w najblizszym czasie a jak nie to w wakacje przeciez najlepsze foty, a teraz jade na wycieczke szkolna to tez beda cudne zdj :D oj zemsta bedzie slodko zajebista :D!!!! Dobranoc Annqx...pamietaj masz z nim porozmawiac! :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli ja bym dala foty a jak by sie odezwal na gg czy fb odpisala bym :) dobranoc Annqx i pamietaj jutro badz spokojna i nie rzucamy zabawkami;) jak Cie najdzie przypomnij co ciocia luisa mowila:* spij dobrze dawaj jutro znac po szkole co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, faktycznie moze nr tel zmien? Bo zapomnisz o najbardziej przykrych sprawach a on nagle sie odezwie i wszystko wroci wiec moze lepiej i to zmienic? Luiso, bardzo dobry pomysl, obys widziala juz wtedy jakie sa twoje uczucia.. A z bylym bedziesz sie spotykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciala:( i co kochana zrobic? isc za glosem serca czy rozumu??????????????????????? nie wieem:( on chce juz w nast tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze on odpusci byc moze juz to zrobil , poli dobry pomysl :) no ja tez o Was mysle i przezywam te Wasze problemy :) ewelka1 hej hej dawno Cie nie bylo a jak u Ciebie walka z hirsem ? ja to nawet juz zapomnialam ze to gowno mam :/ ja tez ide spac normalnie mi sie oczy same zamykaja tak mi sie spac chce :) dobranoc slodkich snow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Emi :* Oj Luiso serio nie wiem..:( chcialabym ci pomoc ale ja jestem cholerna romantyczka i chyba spotakalabym sie z bylym bo zawsze jest cien szansy ze jak sobie ciebie na nowo zobaczy i bedziecie sie swietnie bawic to moze cos sie zmieni, a moze chce pogadac bo no nie wem, rozstal sie z zona? Ale jezlei to jednorazowe spotkanie alboc o gorsza powtarzaloby sie a nic by z tego mialo nie byc, to ty biedna bedziesz cierpiec...matkoooo nie wiem...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Emi:* niech Ci sie przysnia same dobre anioly;) Poli kochana wlasnie dokladnie jak mowisz...nie on sie z nia nie rozstaje...ale chce mnie zobaczyc podejrzewam,ze jak zawsze pobyc a jest nam cudnie,rozumiemy sie bez slow,smiejemy,tesknimy tylko nigdy nie bedziemy razem..bo on ja kocha..a ona jego..on jest dobrym chlopakiem..walczyl z tym ja tez..ale widac potrzebuje kontaktu ze mna i na jakis czas mu starczy..a ja odbieram sobie przez to szanse poznania kogos i stworzenia prawdziwego zwiazku..wlasnie a moze sie boje prwadziwego dlatego brne w to..ale ja naprawde go kocham:( nie wiem nie mam sily myslec o tym bo az boli mnie serce.Wole isc spac Kochana moja Poli nic nie wymyslimy:* idziemy spac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem romantyczka i tak bym chciala zeby wszytskie nasze problemy zniknely jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki:) zebysmy byly kochane szczesliwe i bez kompleksow:) bo zycie jest takie krotkie nigdy nie wiemy ile go mamy:( ja nigdy nie umialam sie cieszyc namiastka milosci w milosci kocham bardzo albo wcale..DOBRANOC Poli Aniolku:* i wszystkie dziewczyny:* ps zastanawia mnie czemu Ela tak dlugo NIC ..? Evelka dala znak chodz ze zyje:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, spokojnie kochana. Musisz sama wiedziec co chcesz zrobic, moze podejmi decyzje tak nagle. Wiesz pomysl "ide" albo "nie" tak na spontana by zobaczyc...Jestes pewna na 100% ze on zony nie zostawi..lipnie bo wlasnie on umie sie odnalezc w tym, bo ma tez druga osobe ktora kocha, a ty biedna wlasnie nie umies zpodzielic tak serca... Wy dwoje tak sie meczycie, normlanie jak historia z filmu, dwoje ludzi ktorzy sie kochaja ale byc razem nie moga...:( A w twoje ksiazce nie ma na to porady? Ehh cholerka czemu to wszystko musi byc takie trudne? Tak czy tak bedziesz cierpiec, bo bedziesz zalowac ze nie poszlas a jak pojdziesz to wszystko znowu wroci i potem akcje typu ze jestes z innym a piszesz do niego bo nie mozesz sie tak naprawde odciac sie od niego...:( Jej jak juz jest pozno, zasiedzialam sie! Ale jutro do szkoly i tak nie ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ela jakos slub miala brac czy cos? No wiec jestes osoba Luiso o kruchym sercu... Dobranoc Kochana, spij dobrze :** Niech slodkie sny do Ciebie i Was wszystkich dzis spłyną :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a co masz malo lekcji?:) fajnie masz dluugi wweekend dokladnie on sie znajduje w tym..ma ja wraca do niej..a ja ..spotkam sie..a potem bede przezywac tesknic..i co spotkam sie z amadeo i dopiero bede dla niego chlodna..nie spotkam sie bede zalowac...tak dokladnie jak mowisz..a w ksiazce nie ma niestety o tym:) powinnam zapomniec o nim ale sama wiesz ze jak sie kogos pokocha to nie jest to proste;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wiem..spotkam sie z nim i opwoiem mu o amadeo...niech wie ze mam kogos..zreszta i co z tego:) juz mi sie pierdoli w glowie,jakies proby wzbudzania zazdrosci..a prawda jest taka jak by kochal bardziej mnie zostawil by tamta,,szkoda gadac.. Dobranoc POLI:* a Tobie niech sie przysnia aniolki na skuterkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee mam jutro bierzmowanie i tak bym musiala sie zwolnic z kilku ostatnich lekcji,a poniewaz musze od rana zaczac cos zalatwiac wiec nie ide. :) Potem mam kolacje rodzinna, wiec juto wpadne na sam wieczorek :) Wiec Luiso masz straszny dylemat...nie wiem co bym zrobila bedac na twoim miejscu, bo wlasnie tez amadeo na tym cierpi i kazdy nastepny mezczyzna...Ehh moze spotak sie z nim i zdecydujcie by sie ze soba wiecej nie kontaktowac bo probujesz ulozyc sobie zycie a spotykajac sie z nim, te wsyztskie wspaniale chwile wracaja a to nie ulatwia sprawy, ale tez zeby to za glupio nie zabrzmialo...ehh i badz tu madrym...ja bym z jednej strony kierowala sie sercem ale potem rozum powie..."a nie mowilem" i bedzie sie cerpiec...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Luiso? Jak tak jada skutery to mnie jakis szlak trafia, przez niego mam wstret do nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:) domyslam sie ze masz wstret:) odrazu myslisz o nim...jej..tez masz przerabane...niby zapomnialas ale jednak boli serduszko...kochana mam nadzieje,ze jakos zareaguje na fotki jak zobaczy..jak nie to juz koniec wtedy na amen:) kochana a jakie imie sobie bierzesz?:) ale fajnie bierzmowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jada skuterki z pizza takie to tez masz wstret:)?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na bank juz nic z tego nie bedzie no chyba ze jak sie spotkamy za kilka lat przypadkiem, bo teraz poprostu czuje nienawisc do niego i zal i poprostu dziwnie sie czuje...:( Te zdjecia na zlosc dodam! A wybralam imie Klara :) No fajnie, juz bede miala to za soba i jakos tak dojrzalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skuterki z pizza sa ok ;) Mnie draznia skuterki, ale przede wszystkim zołto-czarne bo on takie ma i podswiadomie sobie mysle a moze to on (chco to irracjonalne) ale tak jakos jest i wtedy na rejestracje patrze i ok, to nie on, ale poprostu szlak mnie trafia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara sliczne:) ja wzielam Maria:) haha kochana wiem..bo zranil Cie swoim zachowaniem...tyle czasu pisania a tu takie cos..ale zdjec dodac nie zaszkodzi;) niech wie co stracil..wiesz nawet jak z nim nie wyjdzie to jestes w takim wieku ze wszystko co dobre przed Toba i powiem Ci,ze jestes taka fajna dziewczyna ze poznasz kogos super wiem to:) nie teraz to kiedys,,najbardziej wkurza mnie to,ze Ty na swoj wiek jestes b.dojrzala i madra a faceci niestety pzrewaznie w Twoim wieku to siurki sa jeszcze i stad takie m.inn malo odpowiedzialne zachowanie z D.. ale nic sie nie martw:) a kochana stroj masz jakis specjalny czy jak to teraz z bierzmowaniem?:) no to ja jutro jade do leborka haha i wpadam do kosciola i wszystko wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem...jak ja wtedy jak bylam z amadeo mialam to samo:) jeszcze lepiej bo widzialam go w kazdym samochodzie haha;) no naprawde z nas niepoprawne romantyczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OZNAJmiam ze nazwe bylego ROMEO a amadeo to juz wiadomo ktory:) bo tak ciagle byly i byly a romeo to bedziecie wiedzialy ze to byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieki kochana, jejuniu jak mi milo sie zrobilo..:* :) Ciezko jest sie odnalezc nieraz, ale wiem ze na bank przezyje te wszystkie rozterki co wy...Prawie kazdy musi... Na galowo mamy byc :) Kochana wpadaj zalapiesz sie na kolacje ;) Lece słońce :** Dobranoc, slodkich snow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to badz tam jutro uduchowiona:* i czekam na Ciebie jutro:* papapa Poli Klaro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok w takim razie ROMEO! ;) No ja sie ciesze ze jestem romantyczka nawet jesli niepoprawna, bo jestem wrazliwa, a wole byc taka niz oschla sucz jak ta J czy cos.. Baj baj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×