Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Emilko twój mąż to skończony hipokryta , na każdym kroku wypomniał Anioła a sam co robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wszystko ok gdyby nie usuwal zdjec itd..ale Annqx skoro sie kochacie moze juz bedzie dobrze..zastanow sie na spokojnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx no dokladnie !!! poza tym moja sytuacja z aniolem jest zupelnie inna , on mnie oszukiwal jak bylismy "szczesliwym malzestwem " czuje sie tak zle ze nie sposob tego opisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, wyjasnil sobie wszystko w tej glowie, dowiedzial sie ze go zdradzila i ok. A mowil ze sie z nia nie spotka czy cos? Bo kurcze, zdj mozna usuna bo sa stare czy cos, ale to haslo na fb mnie najbardziej nurtuje, moze fakt chcial zebys sie nie denerwowala ale musial zalatwic tez ta sprawe, mozesz powiedziec ze dobrze by bylo gdybys miala dalej dostep do jego fb czy cos...cholerka tak serio to nie wiesz czy on juz z nia na dobre skonczyl... No wiem ciezko bedzie mu zaufac.. Milo bylo jak przytulił i pocalowal? tak jak powinno byc.. Prezmysl sobie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko..boli Cie najbardziej pewnie,ze jak byliscie razem i nawet jak bylo dobrze to on klamal nie? wlasnie to najgorsze...myslisz ze facet Cie tylko kocha a on w tym samym czasie..szok nie rozumiem czemu to robil..skoro bylo wam dobrze,,,ale jak juz kiedys mowilam niektorzy tak maja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest tak jakby ktos wszystkie moje uczucia zdeptal i wyrzucil do smieci , najgorsza taka bezkarnosc , wierzylam ufalam kochalam , zrujnowal mi zycie i sobie bezkarnie zyje i cieszy sie swiatem , straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz się z nią widział , powiedzial mi to , i jego siostra to potwierdziła, że ona przyjechała do jego mamy , bo nie wiedziała gdzie on mieszka, mama jej adresu nie dała, ale akurat M podjechał i ją tam zobaczył . a było to w środe przed naszym spotkaniem. No właśnie Emi ty go nie zdradzałaś. muszę się czymś zająć bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana i nic nie poradzisz..jesli to prawda ze Cie tak zdradzal to mam nadzieje,ze to sie na nim kiedys tez zemsci..czesciowo juz sie zemscilo bo chce byc z Toba dalej i wie ze bylas z aniolem wiec troche odczul jak to jest hipokryta!!! tak czy inaczej kiedys Cie nie bedzie bolalo az tak...z czasem zmaleje bol,swoje bidaku niestety wycierpisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmaciaz i tyle z niego, Emilko. Zrujnowal, zburzyl twoj porzadek...A jeszcze sie ciebie czepia. Nie dosc ze ci teraz ciezko to jeszcze to świnstwo, no ale teraz masz pewnosc ze do niego nie wrocisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak sie z nia spotkal! I dlatego tak sie zachowywal! Rano zakochany i wgl a potem tak okropnie...Ale to wyniklo z jej inicjatywy, wiec on sie z nia nie umawial bo ona go tak jakby nachodzila...wiec no nie wiem..Aniu moze idz na spacer jakis szybki, czy sie na czyms wyżyj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa no chyba nie wierzysz w to ze on mnie kocha ? ktos kto kocha nie robi takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mysle ze on na swoj sposob cie kocha..tak jak Luisa pisala taki typ faceta kocha ale oprocz tego szuka przygody gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ze on mnie kiedykowliek kochal i nie wierze ze chcial naprawde powrotu to jakas gra zabawa z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namąciła ta dziewczyna między nami. Emilka, bo on mysli że jesteś jego własnością , jakbyście do siebie wrócili to on by Cię zamęczył za anioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko Gdybys bya mu obojetna nie kochal by nie bral by Cie za zone...a tylko na sex..musial kochac na swoj sposob a teraz chce byc z Toba te placze,sceny telefony nachodzenie..no facet ktoremu zwisa kobieta tak sie nie zakochuje...jestem pewna ze Cie kocha tyle ze milosc w jego wydaniu jest nie taka jak TY bys chciala ani ja ani zadna inna..kochana mowie Ci ze sa tacy mezczyzni..naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama bylam z takim opowiadalam Ci..tez nie umialam tego pojac..zrozumiec..sa tacy poprostu,ze moga kochac zone ale szukac wrazen beda i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego sie nie da wytlumaczyc..maja kurewska zylke i podejrzewam,ze nawet jak teraz byc wrocila czego wiem ze nie zrobisz to i tak za jakis czas pewnie by zdradzal wiec nalezy sie trzymac z dala od babiarza! dla wlasnego dobra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuj z nim tyle mi zdrowia ta menda zmarnowala , najgorsze ze i go kocham i nienawidze , jeszcze troche i mnie odwioza do psychiatryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi może trafimy do jednego psychiatryka ;D dla bez wierności i zaufania nie ma związku , może mam jakieś staroświeckie poglądy ale tak to powinno wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze on w ogole z kims jest , napisala do niego dzis 2 smsy , najpierw napisalam ze podejrzewam ze kogos ma ze z kims jest i spytalam czy to prawda , czekal na odpowiedz cisza , to pozniej napisalam ostatniego sms podajac fakty jego oszustw , i cisza , jakie to wszystko jasne i oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co porabiacie kochane? ja siedze z nudow ciagle muzyka i net:) zjadlam sernik ale kuzwa jakis czerstwy byl i chyba poprawie lodem,tylko ciezko do sklepu bedzie dojsc.. Myslisz Emi,ze z kims jest? Boze...jeszcze takie mysli Cie drecza..ciezko sie ze zdrada pogodzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pwoli sie zatoczylam do sklepu kulejac:) ale zelki i lody sa na wieczor;) ostatnio pochlaniam lody koral w kubku tak mi posmakowaly krowko waniliowo ajerkoniakowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uwielbiam te lody . ja to mam szczęście podjechałam do carrefoura M robił zakupy ze swoją siostrą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam na zakupach kupilam sobie dwie sliczne spodniczki stanik i japonki takie po domu ;) wiecie co jest mi lepiej :) kiedys maialm depresje przypomnialam sobie wszystko to co wtedy mi mowil psycholog przeanalizowalam wszystko w glowie to co sie stalo co on zrobil itd i mi lepiej :) zycie sie nie skonczylo jest mnostwo powodow by sie usmiechac , tak naprawde to mam 2 wyjscia - moge siedziec plakac i sie zalamac lub wyciagnac wnioski z tego co mnie spotkalo nie rozpamietywac tylko to zaakceptowac i zyc dalej cieszyc sie malymi codziennymi sprawami i zyc wybieram to drugie :) on nie jest wart tego bym rujnowala swoje zycie i zdrowie zycie sie nie skonczylo bedzie dobrze :) ja tez jeszcze dzis sie obzeram ohh od czwartku mialam sie odchudzac :D ale mam ostatnio apetyt no dobra od jutra juz na pewno dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Ja na waszym miejscu spotkałabym się z przyjaciółkami, koleżankami, mi to zawsze poprawia humor, zawsze się wspieramy i jak jedna ma problemy to reszta ją wspiera :) idziemy na drinka, plotki czy cokolwiek i od razu lepiej. Samemu w domu to można zwariować, nadszedł weekend trzeba korzystać :) Emilka zakupy też zawsze poprawiają mi humor. O mężu nie myśl w ogóle, przecież to co on wyprawia to jakaś dziecinada, wiem, że to boli, ale czas leczy rany, niedługo będziesz szczęśliwa bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka1 czesc kochana :):* juz mi jest ok , mysle ze trzeba sobie zawsze ze soba przerobic temat by dojsc do siebie ja to zrobilam jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gdzie jestescie kochane ? :)pewnie znowu ogladacie te swoje seriale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam ze latwiej mi tu mowic niz przyjaciolkom o swoich problemach..zatrylam sie tym sernikiem latam non stop do klopa;/ kuzwa stere serniki sprzedaja,byl suchy a ja zarlam lakomczuch.. Emi super poprawilas sobie nastroj zakupami..no nie ma to jak przerobic temat samemu ze soba..oby juz bylo Ci z gorki .. Annqx jak zareagowal jak Cie zobaczyl? Poli juz pewnie pobierzmowana:) w restauracji siedzi:) jutro mamy dzien matki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa bidaku Ty moj :) tak sie konczy obzarstwo mnie tez niedobrze :D hahahaha tak bedzie ok :) a postanowilas juz cos ? zobaczysz sie z bylym ? i jak z amadeo rozmawiacie dzis ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×