Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Dobranoc Emi, kolorowych :** Annqx, Luiso gdzie sie podzialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam nadrobic ten czas kiedy mnie nie bylo, ale gdzies was wcięło..:( Jutro chyba tylko na chwilke do was wpadne, a w poniedzialek nie wiem...A juz we wtorek o 2 w mnocy wyjezdzam...ale coz...dobranoc :* Trzymajcie sie kochane,kolorowych snow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli kochana:) ja czekalam tu na Ciebie wczoraj wieczor i dzis caly dzien,mowilas ze wpadniesz po bierzmowaniu:( a teraz amadeo pisal na gg,ale juz jestem jak cos? napisz chodz jak sie udala fryzura i bierzmowanie? czemu wyjedzzasz? dokad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli brakowalo Ciebie jak cholera jasna.. Emi moim zdaniem leki trzeba wziac nie ma co,,,wiem ze to Ci pomoze przetrwac nie jakies silne zamulacze ale lzejsze..masz zawsze nas,mame i zawsze Cie wysluchamy i martwimy sie o Ciebie jak o siostre:( nie martw sie wyjdziesz z tego dolaa:( nie codzien kochana sie swiat wali..ale pamietaj ze jestes wartoscia sama w sobie .. i jeszcze bedziesz szczesliwa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Luiso kochana! Spokojnie skapnęłam sie ze z amadeo pisalas wiec poczekalam :) I co tam z wami w koncu? A u mnie bierzmowanie bardzo sie udalo, bo no coz bylo dosc zabawnie w knajpie a do domu wrocilismy gdzies o 23 i bylam jakos dziwnie zmeczona juz do was nie zagladalam, a dzis rano na 9 mialam fitess do 14 i tak jakos dzien zlecial ale mnie korcilo zeby do was wpasc...:) Wzięlam w koncu wlosy na bok, bo nie wiedzialam co zrobic, a stroj jakotako wygladal normalnie...:) ale jak na zdj patrze to moje wlosy nie wygladaly najgorzej i ubranie, a nie lubie w takich ciszkach chodzic.:) A nie bedzie mnie bo kolenja rodzina przyjezdza i w tym czasie mam tak jakby zakaz na kompa albo pewne ograniczenie, bo twierdza ze uzaleziona jestem:D hmmm ciekawe czemu :D A we wtorek wyjezdzam na wycieczke z klasa ;) A Luiso opowiadaj co tam u ciebie! Spotykasz sie z romeo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz Luiso ze mnie brakowalo? Nawet nie wiesz jak mi milo :* Mi ciebie i wgl was tez strasznie strasznie i tak cos robie i mysle co u was, o czym gadacie i czy sie rozgadalyscie ;) Ale obiecuje ze po 8 czerwca na dlugo nie bede was zostawiac, bo do tego czasu bede miala rodzine na glowie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) HEY KOCHANA:*:*:* myslalam,ze juz poszlas i smutno sie zrobilo:) ale jesteeeeeees:) no to dobrze ze ladnie wygladalas i sie udalo jak trza:) wrzuc fotke nam tu;) haha zartuje kochana a co to masz za zjazdy rodzinne :) ja nie przepadam jak mi sie rodzinka zjezdza zwlaszcza taka dalsza typu ciotki wujki brr no a wycieczka z klasa ? w jakies ciekawe miejsce? :) kochana dalas foty na fb? D nic wciaz? glupio pytam gdyby cos sie zmienilo napisala bys;) a ja z amadeo gadalam spoko nic nowego..caly czas 'my':) ale z romeo nie wiem ... tesknie za nim,on chcial w piatek ale nie wiem czy sie zobaczymy,,,bede wiedziala kolo srody pewnie dopiero,, chciala bym i boje sie i tekie zmienne emocje,szkoda gadac o nim..nic i tak z tego. Rudi do nas zawitala czytalas? No i juz jest z nami byla kiedys na starym forum a tu nas czytala codzien i jest z nami::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLI:) RUDI sobie robi woskiem twarz a wczesniej smaruje talkiem:) kochana odrazu pomyslalam,ze Ty bys tak mogla sobie sama robic!!! kupic wosk do twarzy i jak juz w miare sporo odrosnie to posmarowac talkiem wasik zeby plaster sie nie przykleil do skory bys nie zerwala z nim skory;) i zerwac wloski:) i moglabys robic sama w domu i w momencie az kilka odrosnie bo jak czekac az sporo odrosnie by isc to tez bez sensu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh z checia bym pokazala fotke ;) Musimy tak swoje prawdziwe fotki wstawic czy jakos na poczte albo gg :) No zjazdy rodzinne tez tego nie lubie bo zawsze sa jakies klotnie... A z klasa jade do Niemiec...Berlin i te sprawy Heide Park ;) Ehh czyli amadeo dalej o tym samym, ja nie wiem jak ty to Luiso wytrzymujesz, ale no coz jak sie spotkacie to moze wszystko sobie wyjasnicie. :) A wiem wlasnie ze z Romeo chcaialbys sie bardzo spotkac, tylko ja mysle ze potem jak nic na 98% z tego nie wyjdzie to bedziesz kleiła swoje serducho..a ja nie chce zebys chodzila smutna... Ale jak cos to wpadne i najemy sie slodkosci ;) Tak widzialam Rudi, nie czytalam prawie nic, ale pamietam ze pare razy na straym forum napisala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty nie wiesz,ze Annqx przefarbowala wloski na braz:) i ze byl M u Jej mamy z kwiatami a u niej z rafaello:) musisz poczytac jutro wstecz ciut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow do Berlina??? zarabiscie:) to wez Ty tam aparat i narob fotek:) potem bedziesz wiedziala jak ich uzyc:) ale supcio:) ale jedziesz we wtorek a na ile czasu??? super wez sie zabezpiecz w jakis aviomarin:) ja jak jade dalej autobusem mam zyganko;) haha kochana to wspolczuje ze rodzinka robi najazd:/ licze ze mimo to do 8 czerwca tez bedziesz zagladac;) a uzalezniona jestes nie mniej nie wiecej niz ja:) od kompa czyli baaardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja bym sie bala robic sama woskiem wasik w domu wiec jak narazie bede chodzila do kosmetyczki a te ktore po malu odrastaja to narazie penceta wyrywam i jest ok :) Ale dzieki bede pamietac :) No wasnie to przeczytalam ze M jej zparoponowal wspolne mieszkanie...wow tego sie nie spodziewalam...ale bardzo milo z jego strony, a pogodzili sie w koncu? O przefarbowala sie na brąz, no no to teraz bedziemy podobne bo ten sam kolor wlosow, wzrok i wgl..hehe zartuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz prawie sie pogodzili:) Annqx juz mysli jak sie pogodza to juz dobry znak:):):) kochana to dobrze ze wasik ogarniasz:) Kladziemy sie powoli co? jutro moze wpadniesz? tylko czytaj na biezaco bo potem Ci sie narobi zaleglsoci jak Konstancji:) i dopiero bedziesz nie w temacie.. Puszcze Ci i Wam kochane na wszystkie zlamane serca piosenke:) slucham jej ostatnio codzien kilka razy dziennie:) POli sluchawy na uszy i posluchaj:* http://www.youtube.com/watch?v=V9NhncU5_CE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie wlasnie raz na zyganko bierze raz nie, ale wtedy czyms gazowany popijam i juz, bo po avimarin zaraz zawsze zasypiam a wole nie, bo psiukusy robią :D w czwartek bede juz z wami wiec na krotko ale lepsze to niz nic :) Tak bede robila fotki i wkorzystam je bardzo dobrze...tak sobie pomyslalam, wiem ze moze to glupie ale tak o fb pomyslalam ze bysmy mogly sie tam odnalezc..hehe tak tylko jakos pomyslalam, wiem glupie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie moge narobic sobie takich zaleglosci, bo takie bycie nie w temacie jest straszne, ale wiem ze sobie ich narobie i jak bedzie rodzinka to duzo tez z wami nie bede pisac ale zawsze cos :) Na bank codziennie ze dwa posty ;) Oooo slyszalam juz to...jej sliczne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To calkiem dobry pomysl bysmy sie tam odnalzaly:) jestem zaaaa:) kochana to Ty wtorek jedziesz do Berlina i sroda a ja we srode bede w wawie na elektro i terapii:) haha smiesznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak slucham i slucham i probuje myslec przy tym o amadeo a mysle o romeo:( ja jebie.. coz:) wcale ta sliczna pisoenka nie pomaga wrecz doluje ale ja tak mam jak cos nie halo to jeszcze muza taka ze sie zdolowac na maksa...to moze Emi niech tego nie slucha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugo Luiso jedziesz do Warszawy? Jestes mega zadowolona z elektro nie? Supcio ze ci pomaga, ja sobie w wakacje jade zarobic i pojde na jakis karnet zabiegow :) A w pon moze do fryzjera sie wybiore..:) A jakie masz plany na jutro Luiso? No to wtedy jakos na poczte czy cos linki mozna podeslac zeby nikt tak tego nie widzial obcy...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ja tez jak mam dola to nie slucham takiej zywej muzyki tylko jeszce bardziej dolujaca ktora sprzyja temu mysleniu...ale to chyba normalne i ja czesto slucham Nickelback, maja cholernie fajne piosenki jesli chodzi i takie do kołyski :) No i ja jestem zielona...moze faktycznie idz sie z nim spotkaj, bo bedziesz jeszcze bardziej cierpiec, a noz sobie to czy tamto wyjasnicie i tak zle na pozegnanie nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem zadowolona tez bys mogla isc na ta elektro jak bys kaski miala troche...spr u siebie ile kosztuje i jak masz nieduzo na brodzie to idz bo peseta poglebia problem wiem jak bylo u mnie coraz wiecej.. jade we srode no. A jutro tez jak dzis siedze w domu i sie kuruje bo mam wciaz ograniczenia z bolem niestety,ale jest juz lepiej... A kochana co do linku to moze ja sprobuje od kogos maila skombinowac albo zaloze nowy mail i Ci podam i wyslesz wtedy link:) kurde szkoda ze normalnie jakos wszystkie sie tu nie mozemy zobaczyc,,,,a tak nie wiadomo kto to jeszcze czyta w groma moze sasiadka nasza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wawy jade 2 godz aut a samochodem jedzie sie kolo godz moze ciut wiecej zalezy jakim;) Kochana a co robisz z wlosami?? jednak grzyweczke?:) ja jestem zadowolona po miesiacu elektro jak liczylam odroslo mi maks 20 wloskow cienkie sa i nie czarne a szare wiec jest niebo a ziemia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh o matko, ja tez sobie nieraz mysle ze jacys tam to czytaja i sie smieja czy cos...bo nigdy nie wiadomo...:) Szkoda ze tu nie ma funkcji rozmowy z mikrofonem czy cos...albo teraz gdybysmy mialay sie tak zobaczyc hehh kupa smiechu :D Ok to maila podasz czy ja mam zalozyc? :) No wlasnie na elektro na brode ale na ten moj okropny brzuch musze laser sobie zalatwic i to przede wszystkim! Ty to sie biedna masz z tym kregoslupem ale juz lepiej nie? Mozesz chodzic prawie normalnie a to juz bardzo dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) Ile razy my juz sie umawialismy ze to juz ost raz spotaknie...ale potem znowu bo tesknota i tak wkolko i juz przestalismy mowic ze ostatnie bo nie chcielismy tego..ostatnio go widzialam w lutym a teraz dopiero by bylo jak bym sie spotkala..a kiedys na studiach non stop co kilka dni..ale nie ma co gadac o tym NIC nie wymyslimy;) a wrzuc jutro jakis swoj ulubiony kawalek tego zespolu nicole cos tam:) bo powoli sie kladziemy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobie takiej grzywki jak na zdj, bo cala rodzina ktora o tym uslyszala wsiadla na mnie ze mi to nie bedzie pasowac bo mam inne wlosy taaa.... ;) Wiec pewnie wycieniuje zeby mniej sie puszyly i ladnie ukladaly i ewentualnie taka grzywke na bok czy cos, ale bede musiala skonsultowac sie z fryzjerem tak na powaznie...heh bedzie mial mnie dosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Poli a co tam wklejaj swoja fote tu a co tam ja tez hahaaaaa:) a tu sie okazuje ze czytaja nasze kolezanki rodziny faceci sasiedzi:) jaki wstyyd;) kochana ja zaloze jutro postaram sie i wkleje;) no ten brzuch koniecznie zrob bo wiem,ze Cie meczy on bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak nie chcesz zeby Ci sie pusia na glowie robila;) to popros o cieniowanie zmniejszajace objetosc a nie degazowanie bo degazowanie zmniejsza tez objestosc ale wlosy sie pusza potem tak mi fryz mowila..zreszta idz do dobrej fryzki to Ci doradzi..a ja bym tam rodziny nie sluchala tylko se zrobila jak chce;) z domu Cie nie wygonia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pewnie za kazdym razem rownie cierpialas rozstanie..ehh strasznie to zagmatwane bo no coz jestescie ewidentnie w sobie zakochani...Okropne...dlatego nie wiem co bym zrobila, ale moze jednak sie z nim spotkaj, skoro juz nie raz tak bylo...No musisz to czuc, czy chcesz czy nie czy warto i jak przezyjesz najblizsze dni po spotkaniu...:) http://www.youtube.com/watch?v=4OjiOn5s8s8&ob=av2e Ten jest ich najbardziej znany i pewnie go slyszalas :) http://www.youtube.com/watch?v=UeNTNlOIz_0 http://www.youtube.com/watch?v=lrXIQQ8PeRs&ob=av2n Ogolnie maja jeszcze kilka krzykliwych, ale dzis to tylko takie spokojne wklejam i sens i przekaz tych piosenek poprostu uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super muza znalam znalam:) kochana no wlasnie bedzie ciezko i boje sie bo akurat amadeo przyjedzie i juz po szansie bedzie..a wiadomo,ze z romeo nici... kladziemy sie spacku co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne Luiso nie krepujemy sie a co tam :D najwyzej sie ludzie dowiedza :D No brzuch to moj priorytet ;) No chyba zrobie sobie taka na bok grzywke jak juz, ale na bank musi pojechac mi po objetosci i pocieniowac tak ze jak beda sie wlosy z lekka krecily to zeby mi nie odstawaly.. Matko ale mnie juz wszytsko boli :D siedze juz okrakiem na lozku bo nie wiem juz jak :D Wgl noga strasznie mnie boli po tym fitnessie dzisiejszym ze wymiekam normalnie :D Ale wtedy czlowiek czuje ze zyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×