Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Luiso, no pewnie ze w sercu siedzi i jeszcze dlugo posiedzi. Ale jak to mowia czas leczy rany, a jak moze zacznie ci bardziej zalezec na amadeo ten czas szybciej minie. Tylko nie spotykaj sie juz z Romeo bo tylko kocioł wiekkszy sie zrobi :) No wlasnie, jakos tak dziwnie, myslalam o nic, cos tam jeszcze jest, ale juz nie to samo i skoro on mnie olał to ja juz mam w to wyrąbane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Annqx, moje wlosy nie wygladaja zbytnio dobrze, wiec wolałam sie nie kompromitowac :D:D Ja tez bym nie potrafila prosic o kosmetyki od chlopaka..dziwnie.. A to logiczne ze sie mama martwi. :) Tak to juz jest, zawsze bedzesz jej oczkiem w glowie i taka małą dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?:) kojarzy mi sie z Wami jak mowice cos np:) POli mi sie kojarzy z 'mam zaciesz' i z 'ma wywalone':):):) Rudi z 'klekajcie narody':) te teksty mi tez zaczynaja wchodzic w krew wasze:) haha charakterystyczne:) Poli nawet jak dasz foty niech sie jara:) ale jak sie odezwie bo foty zobaczy to tez troche plytkie nie?:) Ann co do kasy najlpeiej kochana miec swoja musisz byc niezalezna bo nigdy niewiadomo jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie . chciałabym mieć swoje . ostatnio trochę dorywczo pracowałam , ale teraz pracy nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Lui :) Twojego tekstu i tak nikt nie pobije NIE POSMARUJESZ NIE POJEDZIESZ ahahahahahahahah te moje klękajcie narody i zaciesz Poli nawet nie mają co stawać do konkursu z Toba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie! One sa okropne zwlaszcza jak teraz tej "grzywki" nie wyprostowalam to wygladalam jak czub! :D No mi sie tez z wami duzo rzeczy kojarzy, rozne teksty, miejsca, nawet jedzenie czy cos i to jest smieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ale ja mialam na mysli juz po studiach bys miala swoje narazie to wakacje tylko na dorobienie i co rodzice pomoga:) tez tak mialam kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie posmarujesz nie pojedziesz to totalny off top ! :D dodać do tego rajtussski :D haha Luisa jesteś moim mistrzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi:) fajnie ze do nas dolaczylas:) moj tekst oblesny bo mi sie kojarzy z brakiem sluzu i obtarciami ... :) sacharaaaaaaaaaa auuuuu POli czubusiu nieprawda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli :) właśnie, wrzuć fotki, a niech mu szczęka opadnie. A co! Ann :) ja tez tak jam Lui myślę, że najpierw się uniezależnić finansowo, a dopiero później zacząć ze sobą mieszkać. Ja sama niby nie pracuję i to mój mąż, więc niby powinien o rodzinę dbać i nas utrzymywać, ale i tak dorabiam sobie "na lewo", to ważne zeby miec swoje pieniążki na własne wydatki. Nawet dla własnego samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann Ty nie bierz ze mnie kochana przykladu:) chyba Twoim mistrzem durnoty mojej:) :):):) no i dobrze ze wtedy zostalas z nami tu:) EMi cos rzadziej bywa:( o Konstancji nie wspomne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nawet wcale takich fotek bo jestem niefotogeniczna i jak patrze na zdj to smiac mi sie chce z tego jak wygladam...:D Rajtuski Luisy sa najlepsze!!! :D Ja dorabiam w wakacje i zawsze mam na jakies swoje wydadki, pamietam jak w zeszlymr oku zarobilam na depilator i bioxet, telocapil i ksiazki i bylam mega happy ze nie musialam żurac od kogos na to..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam na myśli teraz i po studiach przecież jakbym chodziła teraz do szkoły i z nim mieszkała to nie dam rady pracować . Luisa bez żela nie podchodź ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie M jak klepnie w tyłek w środę , to dupsko i opona trzęsą się do soboty ;D no ja wiem Poli jak to jest jak się ma własnego grosza , później aż szkoda wydać ;) wstawiaj fotki i niee gadaj glupot. szczena mu pewnie i tak opadnie z wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejde sie bez, moze na wakacje wyłądnieje xD :D No wlasnie ten grosz to jest cos a potem az szkoda wydac :) Dawaj Rudi!!! Przynajmniej sie posmieje, a jak cos to bedziesz uciekac, dam ci fory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann achachaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) no bez zela ani rusz:) hahaaaaaa chyba ze mnie tak amadeo podnieci swoim wielkim przyjacielem ze nie bedzie trza:) no ja mysllaam bys teraz pomieszkala jakis czas z nim ..a na stale poznieeej:) jak sie ogarniesz finansowo czy juz bedziesz studiowac:) noo:) laski juz rajstopek nie bedzie tylko ponczoszki dla podniety tylko OBIEUJE;) Poli dawaj foty a co.. niech mu fredek stanie:) hahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli . dzisiaj widziałam Bartusia , ubolewał nasz rycerz na swoim rumaku że nie ma swojej damy serca , mógłby "powozić jej dupę na skuterze" przyjedź do piotrkowa to Cię z nim zapoznam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheeh Annqx!!! :D Jestes mega!! :D :D:D:D:D:D:D No jasne jasne, ja watpie czy mu stanie hehe :D Ehh boze zaraz sie posikam! :D Hehehe Rudi! No tu meki przez ten skuter przezywam a ty sie smiejesz!!! Zabije! Lepiej uciekaj bo jak dorwe to nie recze za siebie! heheh :D:D:D hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda:) jak bylam na elektro w wawie widzialam kolo na skuterku tez myslalam o Poli:) ale tekst z plasikowym widelcem tez byl THE BESciak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nieee Bartuś..ehh pociesz go tam ode mnie i powiedz ze znajdzie sobie lubą ktorą bedzie mógl wozić hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak plastikowy widelec tez wymiata :D Ma sie to poczucie humoru? Nawet w chwilach zlych i wgl okropnych my sie smiejemy do rozpuku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×