Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

M mnie wypuścił :) . byliśmy oglądać mieszkanie. Gdzie się dziewczęta podziewacie ? Emi pokazesz tatuaż? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, serio? Ale z niego duren! No to wlasciwie robisz mu przsluge spotykajac sie z nim. A myslisz ze jednak strchorzy? Emi, a duzo masz tych tatuazy na ciele? Moglabys jakis pokazac :) Pamietam, jak jakos tydzien temu, pewien pan powiedział mi, (jak sie dowiedział, że chciałabym sobie zrobic tatuaz, ) ze tatuaze robią sobie ludzie, ktorzy nie kaceptuja swojego ciala i probuja cos tym zmienic, dowartosciowac sie. I tak sobie mysle, ze ma racje z tym. Bo ja nie akceptuje swojego ciala :D PS. Facet jest po psychologii.... Ann i jak ladne mieszkanko? Postanowilas juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze faktycznie zrobie fote i jakis pokaze:) no sporo mam , nie u mnie to jest cos innego ja akceptuje swoje cialo , tyle ze od dziecinstwa wychowalam sie na muzyce rockowej koncerty itd i to normalne w takim srodowisku ze sie ma tatuaze ja sie nad tym glebiej nie zastanawialam poprostu sobie robilam i tyle bardzo je lubie i nie zaluje moze sa troche szokujace ze u dziewczyny np trupia czacha itd ale ja je uwielbiam :)planuje kolejny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha laski :) Emi noooo to dawaj dawaj ten co masz na dupci :D Oj masz z tym swoim mężem. Już masz dość prawda? męczy Cię ciągle, nie wiem po co. Dobrze że trwasz przy tym co postanowiłaś. Musisz mieć dużo siły i cierpliwości, żeby to wszystko znosić. Annqx :) i jak to mieszkanko? opowiadaj Poli :) ja już prawie pod Częstochową jestem ;) to chyba na wybaczenie zasłużyłam... A gdzie Lui się zabunkrowala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta mam dosc ze szok , wczoraj w nocy jeszcze pierdolil trzy po trzy pisal smsy ze niby nigdy mnie nie zdradzil ze kocha ponad wszystko tylko nie wie jak to skleic bo stracilismy do siebie zaufanie itd itd chuj mu w dupe naprawde mam dosc lepiej zeby sie nie pojawil i mysle ze tak wlasnie zrobi boi sie bo wie ze jak sie wkurze to mu walne i tyle no ciekawe co z luisa nasz oby wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podjęłam decyzje że kilka dni przed zakończeniem roku szkolnego wprowadzę się na okres próbny :D co do mieszkania , na zdjęciach wyglądało meega cudownie a w rzeczywistości ohyda, pleśń, odlatujące płytki , wszędzie brud i ten cholerny zapach stęchlizny. masakra. Emi dawaj ;D ja kiedyś myślałam żeby na ręce sobie zrobić jakiś tatuaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, w sumie to czemu zgodziłaś się z nim spotkać? przecież będzie Ci kłamał prosto w oczy, a Ty będziesz przeżywać to spotkanie. nooo oczywiście jeśli on przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjęciach to często wszystko pokazują tak, żeby zwabić chętnych, jakby to miało nie wyjść na jaw. Szkoda tylko czasu. No ale co? będziecie szukać czegoś innego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo twierdzil ze ma mi pare rzeczy do powiedzenia ale potem mu tak pojechalam ze mysle ze nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesada , to norma że ludzie ukrywają drobne mankamenty jak chcą coś sprzedać ale to już oszustwo . Szukamy dalej , jutro jedziemy oglądać następne, trochę mniejsze od tego które dzisiaj oglądaliśmy ale wygląda na naprawde ładne i zadbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynająć . ceny mieszkań w polsce to kosmos ja zamiast mieszkania wolałabym domek za miastem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to są straszne koszty:( póki co to faktycznie najlepiej wynająć Ja mieszkam w domku pod miastem :) nie zamieniłabym go na najpiękniejszy apartament :) pod lasem, własny ogród a do centrum jedynie 3 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kiedyś spełnie swoje marzenia o domku za miastem ;D a Tobie Rudi bardzo zazdroszcze, jeszcze jak masz piękną okolice - las to już w ogóle . Ty mieszkasz w górach ( dobrze pamiętam?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w domku , też za miastem , ale chciałabym gdzieś bliżej lasu, jakiegoś jeziora . nie lubie x factora ;) . oglądam sobie czas honoru na komputerze ;) uwielbiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie nie lubię takich programów , czasem oglądam castingi , a później to juz flaki z olejem wszystko takie sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tu masz rację , castingi są fajne, ludzie pokazują co potrafią , a później to już pchają ich na siłę w coś co kompletnie do nich nieraz nie pasuje. Taka już rola takich programów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niektórych programach jurorzy są tak debilni że aż mi ich szkoda. M mi dzisiaj oświadczył że chcę zrobić prawko na tiry . chyba na głowę upadł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu , widzieć się 3 dni w miesiącu . Powiedziałam mu że droga wolna , może robić jeździć ja mu nie zabronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×