Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

ja za nim nie nadążam , jesli on całe życie będzie tak szukał miodu w dupie . np spadochrony , wyścigi tiry itd to ja chyba podziękuje za współpracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to w sumie dobrze ze ma swoje pasje i zainteresowania. Wiesz, teraz ma jeszcze na to czas. Lepiej jak sie teraz wyszaleje, popróbuje, niż później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann on teraz chce się wyszaleć, zobaczysz za pare lat myśle, że jakos około trzydziestki się uspokoi. :) Wiem mało pocieszające bo jeszcze troche, ale tak to jest z facetami w tym wieku to jak z dziecmi..;) A z tirami to róznie, zależy czy po polsce by jezdzil czy po europie. Bo np. mojej kumpeli tata, jest zawsze na weekendy juz pod piątku i w niedziele w nocy jedzie. Ale niech on sobie przemysli ;) A swoją drogą strasznie rozrywkowy jest i na dupie raczej nie usiedzi dlugo. Nudno z nim nie masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rozumiem to zamiłowanie do sportów . i wszystko to akceptowałam i byłam dumna że on taki wspaniały i wysportowany i tyle osiągnięć nawet się cieszyłam że się kształci w tym kierunku , bo chcę być trenerem personalnym ( już prawie nim jest, ale nie ma jeszcze tego świstka) no z tymi tirami to troche cholera przegiął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo heja Poli :) gdzieś to się podziewała jak Cię nie było, hę? ;) nooo te tiry to taki średnio dobry pomysł, tym bardziej że jakichś wielkich kokosów to z tego nie ma, jak to co niektórzy sądzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na siłowni , kulturystyka , układa plany dietetyczne , ćwiczenia i wszystko sam indywidualnie dla każdego . a mi chcę dziad zrobić . bo mówi że mam się nie odchudzać , i mu się podobam taka jaka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłam tu i tam. Na kompie siedziałam, ale musiałam coś zrobić i tak lookałam do was. I teraz już jestem wasza :D Rudi czyli do Częstochowy dotarłas? :D Ann wlasnie kto to jest? Hmm..wiesz co Rudi? Z tego są duże pieniądze. :) Facet zarabia jako jedyny, a ma 4 dzieci i zyje im sie bardzooo dobrze. A poza tym tylko ze to juz w NIemczech, to tam sie cholernie duzo na tirach zarabia, bo kolejna moja kumpela ma tate ktory tam pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Poli :D w Tv własnie leci Raaaaj którego nocą pragniesz .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann on cię kocha! I akceptuje taka jaka jestes! To super! I nie wiem czym ty sie przejmujesz ;) W razie czego zaszantazuj go czy cos hehe :D Ale wazne ze cie akceptuje... Na tvn leci smieszna komedia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to super :) to po co mu te tiry, jak przecież jak już będzie miał ten papierek może całkiem niezłą kasę na tym zarobić. Poli, nooo może to od regionu zależy i faktycznie gdzie się jeździ. Mojej znajomej mąż też jeździ i nie przelewa im się. Mój mąż też swego czasu dopytywał i się do tego przymierzał, a okazało się że zarobki podobne do tych które ma teraz, nooo może troszkę wyższe, ale nieznacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak miło takie coś usłyszec, że cie kocha taka jaka jestes :) ehh ale moze mu powiedz, że dla wlasnego samopoczucia bys chciala i Ci zalezy na tym, to może Ci ulozy plan :) ja też oglądam komedie na TVN, niby juz ja widzialam ale fajna jest, mozna sie posmiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie oglądam teraz noc w muzeum . też fajny. trochę dla dzieci , ale lubie takie filmy. ale on nie chcę żebym się odchudzała bo on kocha we mnie wszystko . nawet nie lubi jak włosy prostuje , a farbowanie zauwazył po dwóch dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochany ten Twój M :) to i tak że zauważył ze kolor zmienilaś ;) co niektorzy nawet nie zwroca uwagi ;) Ann a może ty sobie wmawiasz tę oponkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest i się powiększa . cholera no , ostatnio się nie mogę opanować i jem coraz więcej słodkiego . uzależnienie . albo M mnie tu odchudzi albo mu podziękuje za współpracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec wlasnie, Ann moze jestes grubokoscista i poprostu wiecej wazysz a kazdy ma tluszczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś 65-7 przy 166 cm wzrostu . słodki grubasek ze mnie . ale przynajmniej mam cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodki grubasek :D Nie no co ty! Masz dobrą wagę według BMI ;) Ale skoro zle sie czujesz to wplyn tam jakos na M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj głuptasie :) Poli ma rację, masz prawidłową wagę. Na pewno wygladasz dobrze, M ma racje, tylko sobie wmawiasz ja mam trochę nadwagi jeszcze, a wzrost mam ten sam co Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty Ruduś sporo już zrzuciłaś. Ile teraz ważysz ? Ja sobie nie wmawiam , nawet intruktor się śmiał że jest tu za co złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wredny instruktor! No to powiedz M, ze cieszysz sie bardzo, ze cie akceptuje taka jaka jestes, ale ze lepiej bys sie czula gdybys mialam pare kg mniej ;) Rudi z jakiej wagi startowałas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wredny , sam miał kałdun jak baba w ciąży a od mnie się przyczepił Uciekam spać dziewczyny ;) . słodkich snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz 72, w sumie na razie 20kg zrzucilam, ale jak będę 68 ważyć to będę już zadowolona, bo pozniej moge juz powoli chudnac. A do wagi sprzed urodzenia dzieci, to nawet nie marze ze kiedys wroce. Najważniejsze zeby wreszcie dojsc do prawidlowej wagi przynajmniej. No i bardzo dobrze, że jest za co zlapac. Wolalabys byc wieszakiem? No i racja...przynajmniej cycki mamy ;) chociaz u mnie to bez znaczenia, czy waze 60kg, czy 95, zawsze mam czym oddychac. Wyobrazcie sobie, że tyle schudlam a biust mi nawet nie drgnął, nawet 1 rozmiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zaczynalam sie odchudzac wazylam 98,5 kg, schudlam 30 iiiiiii odposcilam sobie i przytylam 26. wiem wiem glupota. No od nowa Polska Ludowa i trza sie znow meczyc heh Dobranoc Ann :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrano Ann :* :) Rudi to tez taki pączuś byłaś ;) A to tak przytylas podczas ciazy? Ile wazylas wczesniej? I tak gratuluje bo to nie maly wyczyn :) Ja jestem takim wieszakiem...To znaczy...mam tu i owdzie, ale biust mam jak 11latka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciazami wazylam 58- 60. w ciazach bardzo duzo przytylam. w pierwszej 33kg a w drugiej 26. po urodzeniu corki 3 lata wygladalam jak hipopotam i co schudlam 5 kg to kolejne 7 przytylam, az zawzielam sie raz a pozadnie I wlasnie 98,5 wazylam jak zaczelam. Udalo sie, ale zaprzepascilam i teraz trzeba od nowa. Mam nadwage jeszcze, ale w porownaniu do tego co bylo, to teraz jak modelka wygladam ;) hahahaha a wiesz, jakbys chciala to ja Ci Poli moge tak z 2 rozmiary oddac ;) a i tak mi naprawde duze cycki by zostaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko..to tycie podczas ciazy jest straszne. Najgorzsze jest to jesli kobieta jest podatna na zmiany. Ma slaba przemiane materii i wgl to dodatkow wiecej tyje. Ale serio jeste pelna podziwu dla ciebie ze i tak tyle schudlas ;) Moja mama przy moim bracie przytyla tylko 7kg :D No ja nie mialabym nic przeciwko, choc do mojej figury wystarczylaby miseczka 75B :D i wiecej nie chce :D takie odsysanie zrobimy, ty sobie odejmiesz a ja "wpuszcze" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo niestety ja mialam duze problemy w obydwuch ciazach i przez to tak tylam. Moja mama tez bardzo malo tyla jak byla we wszystkich ciazach, a jak miala urodzic moja siostre to nikt nie wierzyl ze ona w ciazy, bo tydzien przed porodem miala brzuszek, jak z przejedzenia :D heh To Ty kochana kiedys w przyszlosci tez niewiele przytyjesz w ciazy jak ty taka drobniutka jestes :) no dobrze , to chociaz ten jeden rozmiar ci oddam, chociaz zastanow sie dobrze...moze jednak 2 bys chciala??????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×