Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

kuzwa jak dla mnie aniol sie osmieszyl na maksa ja pierdole tajniak czy co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wiem co zrobie zadzwonie d tego kolegi co twierdzi ze on mnie zdradzal wymyslilam plan czekajcie zaraz zdam relacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym jeszcze wyjaśniła sprawę z aniołem , ciekawe czy sam się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, Emi nie generalizowalam niczego, wszedzie jest i dobrze i syf. Chodzilo mi o to wlasnie, ze mowisz ze tam sa inne zwyczaje. ylko wlasnie widzialas to bedac z mezem, na konferencjach z wspolmalzonkami. Ja tez bywalam z mezem na ich zjazdach i pelna kulturka, a dobrze wiem zreszta od niego samego, ze jak sa takie bez wspolmalzonkow to cyrk sie dzieje. Dlatego nie generalizujmy w zadna storone. Zebys kochana nie myslala, że ja Cie chcialam tym obrazic albo cos takiego, NIe nie, absolutnie. Po prostu nie mozemy ufac we wszystko facetom, zreszta sama dobrze o tym wiesz, bo kombinuja na kazdym kroku ile sie da. A marynarz...nie no dobrze ze sobie dalas z nim spokoj , nie wiadomo co jeszcze ukrywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te konferencje nie byly z zonami :) jezdzili sami bez zon nie mozna bylo nikogo brac , a ja jechalam poprostu do tego samego hotelu bo za soba tesknilismy kilka dni i normalnie wynajmowalismy pokoj dla mnie i razem w nim mieszkalismy i juz. zadzwonilam do tego kolegi co twierdzi ze maz mnie zdradza i powiedzialam tak - wiem ze mnie oklamales wiem ze maz mnie nie zdradzal wiem bo wszystko sprawdzilam i on sam tez mnie wyprowadzil z bledu mam dowody ze tak nie bylo poza tym podales mi nazwiska jego rzekomych kochanek a to sa jego kolezanki z fb tylko nie wiem dlaczego ty mi takie rzeczy opowiadales , zablefowalam , a on na to najpierw milczal a potem powiedzial - facet ktory ma zone a ma kolezanki na fb na pewno zdradza , i sie rozlaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic z tego nie pojmuje...szczerze mowiac nie rozumiem.. wlasnie moj Tata szedl zataczal sie:( matkoo to potrafi mnie skutecznie rozpierdolic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Emi, ale wtedy to oni juz wiedzieli, ze zona jednego z nich jest w tym hotelu :) wiec tez zupelnie inna sprawa. No ale nie o tym. bez sensu, co nie ;) ja pierdziele, widzisz, co ze cham z tego kolegi. Normalnie wypadaloby mu w pysk strzelic za takie cos. Nic tylko ma jakis konflikt z Twoim mężem i chcial mu zycie spiepryc i Ciebie do tego wykorzystal kretyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, ja bym juz nie sprawdzala tak męża. Widzisz, że ten koles sciemnial. A lekarze faktycznie czesto maja konferencje, wyjazdy, ciagle sie szkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi.. a ja to jeszcze mieszkam oddzielnie ale mama moja to bedzie miala nawijke i nerwy ze sama wiesz...:( a ja jak na szpilkach caly dzien co sie tam dzieje..dosyc juz mam tego wszystkiego naprawde,, Emi Ty sie wywiedz dokladnie bo zbyt pochopnie nie ma co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie WAm ja bym nie spoczela poki prawdy bym sie nie dowiedziala..tak se mysle ze bym musiala znac prawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, najbardziej cierpią Ci którzy zostaja w domu. Normalnie trauma. Ja wiem, ze u moich rodzicow wczoraj byla akcja, a przyjechala dziewczyna mojego brata i wszystko widziala i slyszala...masakra. Matko co za nałóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam ze takiej babki co ustala grafik ale mi nie chciala powiedziec , wiec zadzwonilam do takiej dziewczyny co z nim pracuje , twierdzi ze na tych konferencjach co byl wpisany to byl , tylko nie byl wtedy jak mial l4 a to sie zgadza mial l4 bo wiem ze byl chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jaki wstyd...zeby dzieci sie musialy wstydzic wlasnych ojcow:( kurwa masakra jakas..kochana potrafi to zjebac psychike..wystarczy mi ze zobacze w takim stanie ojca i juz mam zjebany dzien,tydzien do nastepnego razu,a ze blisko mieszkaja rodzice to wiesz..nie da sie nie przezywac..szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszny nalog naprawde , moja ciotka z wujkiem pija , moja siostra cioteczna miala przez nich straszne dziecinstwo ciagle awantury tylko , wspolczuje Wam kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mąż był z Tobą szczery. Chyba musisz mu teraz powiedzieć, kto tak pięknie między wami namieszał. Boże nie miesci mi się w głowie po co ludzie tak pod innymi dołki kopią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana trzeba bylo to sprawdzic wtedy jak kolega Ci powiedzial .. a nie zylas z mysla ze Cie zdradzal tyle czasu i cierpialas i mega doly mialas...pamietaj nie wierz ot tak ludziom nastepnym razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lui, ja też mieszkam bardzo blisko, po sąsiedzku, mam to samo, na sam widok tego co się dzieje aż zaczyna mnie trząść. I nic już z tym nie da się zrobić. najgorsza ta bezsilnosc. Trzymaj się Lui kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie bylam w stanie normalnie myslec najpierw mnie zostawil potem poznalam aniola potem sie znowu do mnie odezwal , przeciez ja psychicznie to jestem zgnieciona tak ze szok wszystko sie ulozylo w logiczna historyjke to i uwierzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piercznie co za chuj z tego faceta . jak można być tak podłym i rozpieprzać komuś życie , ja nie moge;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ludzie potrafia lgac!! w zywe oczy pamietaj...zawsze 100 proc sprawdz nim uwierzysz..kochana i co teraz? z wami bedzie? Ty jak ja jestes naiwna i wierzysz we wszystko:* Rudi Kochana to masz to samo co ja..tez sie trzymaj:* Boze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze faktycznie wtedy nie sprawdzilas, no ale teraz czasu nie cofniesz. Musisz pogadać z mężem, wyjasnijcie sobie wszystko. Rany nie chcialabym teraz czuc tego co Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dość często widuje swojego ojca pijanego , wstydze się kogokolwiek do domu zaprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jestem naiwna i mysle ze kazdy ma dobre intencje :( nie wiem co teraz bedzie , bo przeciez to nie jedyny problem , jest jeszcze sprawa marynarza a moj maz nie umie nad tym przejsc do porzadku dziennego , ja mu wczoraj powiedzialam ze sa tylko 2 wyjscia albo sobie wszystko wytlumaczymy albo trzeba to zakonczyc bo ja juz psychicznie w tym bajzlu nie wyrabiam , to powiedzial ze porozmawiamy i wytlumaczymy no ale pozniej musial wracac do pracy , na koniec powiedzial ze mnie kocha i mnie pocalowal , nie wiem jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie jestem strasznym niedowiarkiem i nigdy nie wierze na slowo w to co mowia inni, zawsze musze sprawdzic co mowi druga strona. Zreszta same zauwazylyscie, ze jak cos jest, to mowie, zeby popatrzec z innej strony. Podejrzliwa jestem bardzo bo wiele razy sie nacielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ja miałam to samo, nikt nie mógł do mnie przyjść bo bala sie ze ojciec nawalony bedzie robil awantury i wyzywal wszystkich. Wolalam nikogo nie zapraszac. Emi, chyba jest jeszcze jakas szansa dla was. A męża to po prostu boli, że mial Cie ktos inny, ale może powoli sobie wszystko wytlumaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×