Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

poprawki sierpniowe . u mnie wszystko zależy od jutrzejszego sprawdzianu. Mam taką sukieneczkę , kupiłam ostatnio jak byłam z M na zakupach, i nie wiem jakie buty do tego , bo czarne balerinki w ogóle nie pasują. Myślałam że może jakieś sandały ? http://www.voila.pl/259/z3ckb/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz ubrac do tego jakies jasniutkie buty. Sandałki też mogą być. Ale tez buty na obcasiku, moze brązowe? Albo na koturnie? Uuu..biedna..mam nadzieje ze jutro dobrze ci pojdzie :* A na korki nie chcesz chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziłam na korki, wyrównawcze, koleżanka mi tłumaczyła , M też mi trochę pomagał i nic. to babsko jak się uprze to nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie tlumacznie kolezanki to duzo nie daje, wiem cos o tym, chodzilam kiedys na korki do takiej babeczki, to prawie nic mi nie dawaly, potem koniec, nie chcialo mi sie na nie chodzic i tracic populdnie-ah jaka ja glupia bylam :D A tera zod miesiaca mam nawet dobrego korepetytora wiec moze w liceum cos z tego bedzie ;) Wiesz masz przed sobą jeszcze dwa lata, wiec jakos musisz to pociagnac...Ale raczej cie przepusci nie? Bo czesto nauczyciele chca postraszyc, albo wyzyc sie czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszłym roku miałam poprawkę w tym też będę miała ta kobieta znalazła sobie kilka osób na których się wyżywa , w dupie ją mam , niech sobie znajdzie faceta i założy rodzine to może zmieni podejście. choćbym nie wiem jak się starała to ona i tak znajdzie sposób żeby mnie zostawić na sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna25
APELUJĘ do CONSTANCE!!! Wspominałaś niedawno o ciekawych efektach po domowym IPL-u. Napisz coś więcej proszę! Czytam i czekam a tu cisza. To naprawdę działa??? :))) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to jest. Nauczyciel jak sie przyczepi tak nie da spokoju, chocbys nie wiem jak sie starałą i tak cię udupi...;/ Nienormalna jakas...ja jak narazie az tak wrednej nauczycielki nie mam, choc geografica sie na mnie uwzięła i zawsze jakos mam mniej punktow na spr,a mam to samo co kumpela tylko ze innymi slowami, ehh nic nie zrobisz.. Pomysl sobie ze jeszcze tylko 20dni szkoly (nie licze weekendow) i beda wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M dzwonił , pytał czy idziemy do kina . boże co za facet. "no ale co ja zrobie że się stęskniłem" ja pamiętam swój stres sprzed dwóch lat , jak szłam do nowej szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no i tak o to sie focha! :D Stesknił sie jak nic :D Pojdziesz nie? ;) Ehh ja sie bede stresowac 1 wrzesnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież się ucze ;] ja pod koniec sierpnia byłam dostarczyć resztę dokumentów , jakie było moje zdziwienie jak się dowiedziałam że jestem jedyną dziewczyną w klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh no fakt, ale jakos to uczenie ci nie idzie ;) No to musialo byc piekne :D Dopiero musialas byc wystraszona z jednej strony a z drugiej myslalas ze bedzie ciekawie z samymi chlopakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jest ciekawie , nie wyobrażam sobie bycia w klasie z samymi dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w zyciu bym nie wytrzymala z samymi dziewczynami, mam w klasie 18 dziewczyn i to mi w zupelnosci wystarczy... Ale wiem ze jesli pojde na bio-chem, to tam bedzie tak normalnie i pewnie mniej chlopakow ;) A z matmy sie nie uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pouczę się jeszcze później , bo M zaraz przyjedzie , napisał że będzie za 10 min :) więc do później Kochana ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jestem jestem pewna :) strasznie fajnie wspominam czasy liceum :) mialam fajną klase i z nauka tez wiekszych problemow nie mialam. Nooo może z babka z anglika mialysmy male niedogodnosci, bo sie nie lubilysmy i taka co mnie przez rok chemi uczyla strasznie mi na nerwy działała, ale ogólnie było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki z psiakiem na dworze bylam :) No to masz co wspominac :) Ja zobacze co za klasa mi sie trafi, bo ta w gmnazjum hmm..no coz nie bede jej dobrze wspominac, a spinki z nauczycielami wiekszej nie mialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie bez zalu, owszem mam tam swoje 3 kumpele ale jakos z wiekszym zalem chyba nie...:) No wlasnie ja ide na bio-chem z geografią bo jeszcze jest z fizyką ale tam sie nie bede pchac ;) A jak sie tam nie dostane czy cos, to wezme technik żywienia i czegos tam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo technik żywienia, to też musi być fajne :) moja siostra tez teraz konczy gimnazjum, ale ona sie wybiera na mat-fiz, tylko zatanawia sie czy z informatyką i angielskim i niemieckim, czy z biologią i angielskim i francuskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ona musi juz wiedziec bo po mat-fiz bedzie miala praktycznie, oczywiscie jesli,zda dobrze mature - otwarde drzwi do wiekszosci uczelni. A co ona chce potem robic? Bo jesli wezmie z bio-ang-fran To moze isc tez na medycyne, jesli przynajmnije podst chemie by zdawala, juz patrze pod katem tych lepszych kierunkow ;) A jesli z inf- ang-niem to tez na polibude fajnie :) No ona musi tez patrzec pod katem tego co chcialaaby robic, wiadomo pewnie nie raz sie to zmieni, ale na dzien dzisiejszy jakie ma plany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle to napisalam Poli, ona sie zastanawia miedzy mat- fiz z rozszerzonymi też biologią, angielskim i francuskim, albo mat-fiz z rozszezonymi tez informatyka, angielskim i niemieckim. A co chce robić w przyszlosci , to sama mowi ze jeszcze nie jest przekonana na 100% ale cos o stomatologii wspominala, ale jeszcze nie wie. Zreszta tak jak mowisz z czasem plany mozna zmienic. A mature mozna pisac z innych przedmiotow niz sie ma rozszerzone w liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cie zrozumialam i podalam ci jakby moglo byc gdyby wybrala dane rozszerzenia do mat-fiz ;) No wiec wlasnie, ja rownie dobrze gdybym poszla na bio-chem to moge zdawac roz. polski jesli mialabym taki kaprys...;) A wiesz, ze moj rocznik i twojej siostry to musi zdawac przymusowo 5 przedmiotow w tym 2 rozszerzone...BAJKA :( Jestes kosmetyczką nie? To tak zawsze o tym myslalas czy to tak wyszlo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa :) no to ok :) wiesz ja z mojej siostry to jestem strasznie dumna i jak tylko moge to sie nia chwale :) bo ona zdolniacha jak malo kto :) jest laureatka ogolnopolskiej olimpiady z matematyki i miala 3 lokate w kraju z olimpiady przyrodniczej. Dlatego tez nie musiala zdawac egzaminow matematyczno przyrodniczych i musi tylko podjac decyzje co do kierunku, bo po tej wygranej olimpiadzie ma zapewnione przyjęcie do kazdej szkoly jaka sobie wybierze, bez udzialu w rekrutacji :) normalnie duma rozpiera siostrzana piers :) Tak szczerze mówiąc, to nie bylam pewna co chcialabym robic. W liceum jeszcze nie bylam pewna. Nawet decyzje co do zdawanych przedmiotow podjelam dzien przed oddaniem deklaracji. W ostatniej chwili zmienilam z geografii na biologie. A później tak mi się kosmetologia spodobala i nie żałuję :) A Ty co byś chciala robić kiedyś tam ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiem, że musicie juz 5 przedmiotow zdawac, oj ale wymyslili. Ja bylam pierwszym rocznikiem ktory zdawal nowa mature (ustna mięliśmy juz w kwietniu) i pierwszym, ktory szedl do gimnazjum :) takie kroliczki doswiadczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie ma sie co dziwic ze sie nia tak chwalisz! Serio jest czym. :) Tez mam takie mozgi w klasie ktore nie musialy czegos tam pisac i mialy wolny wstep do kazdej szkoly...Zazdroszcze takim :) No ale wazne ze kosmetologia ci sie spodobala, bo chyba nie zalujesz, ze nie wybralass innego zawodu? ;) A ja to bym chciala cos z morzem :) -marynarzem-bardzo bym chiala, bo plywanie, wszedzie, poznawanie i wgl, poprostu moc gdzies sie oddalic iw gl, strasznie mnie ciagnie na głebokie wody ;) Ale wiem tez ze chcialabym miec normalna rodzine i dzieci a nie ze ja na 6miesiecy znikne z domu...:( To tak ja normalnej rodziny nie stowrze.... - nawigator morski- tez super, bo tez na morzu, a bardzo mnie tam ciagnie, ale moglabym tez na ladzie zostac ;) - sedytor- tez niezle :) No i tam mechanik okretowy, ale tam to ja sie pchac nie bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×