Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Dokaldnie Ann, tak jak mowi Emi! Zaakceptował i kocha twoją figurę i fałdkę, wiec tu tez nie byloby problemu. Poukladaj sobie to w glowie i mysle ze smialo mozesz mu o tym powiedziec, jesli czujesz sie gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli kurde no te zwiazki i wszystko skomplikowane zycze Ci bys szybko poznala tego jedynego i bylo dobrze , ja zakochalam sie pierwszy raz po 30-ce a zwiazkow przerobilam ze szok to frustrujace ale kazdy ma swoje przeznaczenie moze u Ciebie bedzie dobrze i szczesliwie tego Ci zycze kochana :):* annnqx przemysl se i powiedz bez ogrodek w twarz :):* a gdzie luisa i rudi ????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi on nadal czuje się zagrożony, boi się że wrócisz do marynarza więc za każdym razem go utwierdzaj w tym że z marynarzem to definitywny koniec i że kochasz tylko jego trochę się boje , jak on zareaguje, przy nim cały czas chodzę wydepilowana . tylko wąsik ostatnio musiałam zostawić , bo nie mogłam go woskiem złapać, ale nie był jakoś bardzo widzoczny. Z tymi znajomościami przez internet to trzeba uwazać , bo nieźle się można przejechać wiem z wlasnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, Emi na kazdego przyjdzie czas i na mnie mysle ze w koncu mimo tego swinstwa tez..:) Dzieki kochana :* Mam nadzieje ze u ciebie wszystko sie jakos ulozy i bedzie dobrze i az do starosci bedziesz z mężem szczesliwa..:) No wlasnie Rudi pewnie z mezem i wgl cos zalatwia ale dziwne ze sie nie odzywa... Luisa, tez nie wiem.. A jakie plany na pozniejszy wieczorek macie? I na jutro? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, no hmm musisz sama wiedziec czy jestes gotowa i ewentualnie gotowa na rozstanie...No wiec mozeszmu powiedziec ze zawsze starasz sie byc wydepilwoana ale wolalas mu powiedziec i wgl.. A moge wiedziec, na czym przejechalas sie w necie? Co sie stalo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann a po co mowic???? toz po co sie pyytam?? a co to trad jakis? choroba zarazliwa? aids? prosze Cie....nie jestes chora a to ze rosna wloski na nogach Ci i brzuchu to wiekszosc kobiet ma tam i usuwa!!! w koncu na twarzy widzial co masz i za dziwolaga Cie nie ma...moim zdaniem nie ma co mowic facetom bo to tylko problem uzmyslawia im!! a po co?? po co robic z siebie chore na hirs...matko swieta,depilujesz nogi,brzuch i tyle...robisz to w lazience dbasz jak kazda kobieta.. Ja bym nie mowila a juz nie na pewno w jakims powaznym tonie bo to tylko facetowi uswiadamia ze mamy jakies problemy a po co?...toz depilacja to normalna sprawa..czy to twarz czy nogi..to moje zdanie.. co do cukrzycy przykro bardzo...miejmy nadzieje,ze bedzie dbal o siebie zazywal duzo ruchu trzymal diete i bedzie wszystko dobrze..supcio,ze macie mieszkanko niedrogo:) Emi Widzisz jednak racje mialas ze chodzi o aniola...dobrze ze sie przyznal.,,,szkoda ze Cie wymeczyl przedtem.. w koncu mogl powiedziec to nim wyjechalas..ale widac trudne to jest dla niego stad takie dzikie zachowanie...ale ulzylo pewnie co?:) miejmy nadzieje,ze uda mu sie panowac nad tymi emocjami i ze juz taki nie bedzie... Poli Wciaz o D myslisz...bidulka:* szkoda,ze on taki niedojrzaly jest i tak sie zachowal...zero odzewu..masakra,ale to tylko o nim siwadczy i moze dobrze sie stalo,bo dluzej bys sie angazowala a tak wiesz ze nie warto bylo Twojej uwagi ... a poznac kogos na pewno poznasz a juz jak pojdziesz do nowej szkoly to tym bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa Ty sie panicznie boisz ze facet sie dowie o hirsie :) wiem ze tak masz bo duzo rzeczy o tym swiadczy kochana :* aleeeeee np jak widzisz u mnie to nic nie zmienilo on wie i co ? super to przyjal i nie ma zadnego problemu , constance tez swojemu powiedziala i wszystko git :) przeciez jaka to ulga powiedziec i mieszkac sobie swobodnie , luisa ja Tobie tez radze wyluzuj kochana , pamietam jak kiedys pisalas ze sobie nie wyobrazasz jakbys mieszkala z amadeo i by Cie zobaczyl chora lub z odrostami , hmmmm nie wiem skad takie blokady przeciez jak sie ludzie kochaja to nie ma czegos takiego jak wstyd nie wiem nie kumam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i witamy kochną Luise na pokładzie statku Problemy..:D No wlasnie, mysle ze poznam a w razie kryzysu to lookne do internetu ale to tylko wyszlo mi na zle...Bo przesiadywalam od rana do nocy i, moje zycie towarzystkie na tym ucierpialo, nauka i moja psychika...A ostatno czytalam nasze rozmowy na gg...nosz ja sie sama dobijam...:( A jak tam u ciebie???:) Kolejna udana piosenka :) A ja slucham czegos takiego : http://www.youtube.com/watch?v=Fa7icAVaRaA&feature=endscreen&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kazdy inaczej to postrzega dziewczny, jedne mowia inne nie, to zalezy od czlowieka... Ja nie wiem czy bym powiedziala..mysle ze to zalezy od tego czy bym uwazala ten zwiazek za bardzo powazny i wiedzialabym ze druga polowa tak samo sie angazuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slucham metalu to Wam nic nie wkleje :D poli a jedziesz gdzies na wakacje ? moze na wakacjach kogos poznasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi NIe .. myslisz sie. Ja sie nie boje tylko nie widze najmniejszego sensu..matko...mam male baczki widzial je jak mnie gladzil chodze na jakas elektro na kilka wlosow i co z tego? nie widac ich prawie..kazda kobieta chodzi do kosmetyczki,nogi gole jak kazda po co mam opowiadac amadeo.. amadeo a wiesz mam pare wloskow wiecej niz twoja byla np..dla mnie to serio bez celu niczemu to nie sluzy...jedynie temu,ze zwracam tym uwage na siebie i on moze zaczac wypatrywac wloski u mnie...mylisz sie Emi,tak balam sie codziennosci i boje ale nie chodzi o hirs juz. Wiadomo,ze wlosy odrastaja kobietom tez amadeo to wie,nie musze mu wywazac otwartych dzwi..moje zdanie takie i go nie zmienie. Jak ktoras z Was Ty czy Konstancja chcecie uzmyslawiac facetom,ze macie tu czy tam pare wloskow wiecej to wasza sprawa. Ja tego nie kumam. Faceci wiedza ze kobiety sie depiluja...wy powiedzialyscie by Wam bylo lzej a ja tego nie potrzebuje:) ot co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, ja jade na wakacje do wujostwa do holandii, wiec odpada bo juz i tak tam sie zaduzylam w chlopaku (ale to tak raczej hmm dla zabawy, poprostu lubie go i tak dalej, a nawet z nim nie gadalam..nosz kurde przystojny jest :D ) i wgl ale bariera jezykowa hehe ;) Wiec licze na nowa szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jasne to zobaczycie jak to jest mieszkac a facetem sorry ale nie da sie nic ukryc , taka prawda, to co jak byscie byly w lazience i sie depilowaly a facet chcial wejsc po cos to nie wpuscicie ? bo co powiecie ? :) nie da sie tak zobaczy to kazda ktora zamieszka z facetem a jak bedziecie sie tak urkywac i byc dzikie to facet jak to facet bedzie myslal ze to jego wina i cos nie tak jest w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kazda ma swoje zdanie :) Mam nadzieje ze nie dojdzie do ostrej wymiany slow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne niech kazda robi jak chce ja tylko wiem ze nie da sie tego ukryc na dluzsza mete mieszkajac z kims poli ucz sie jezyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już nie wiem , czy mu mówić mu czy nie Boje się że później się to jakoś wyda za jakiś czas, i wtedy będzie wielkie halo Kiedyś pisał do mnie na fotce jakiś chłopak z Iraku , studiował w Łodzi . Pisaliśmy sobie tak przez długi czas, aż w końcu chciał się spotkać ale ja nie chciałam bo się bałam Podałam jego nr gg moje koleżance, spotkali się i zabrał ją do Iraku , jej rodzice nie mają z nią kontaktu . A miala tam zostać tylko na kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam jasne ze sie nie poklocimy nie ma o co :) tyle ze ja tez tak twierdzilam zanim z facetem zamieszkalam i takie ukrywanie sie jest cholernie meczace , zobaczycie i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze sie moze wydac , w zyciu jest roznie , mozna np zachorowac i nie byc w stanie sie regularnie depilowac , z drugiej strony ukrywac cos przed kims kogos sie kocha ? to co to za milosc z tajemnicami ?:) annnqx zrob jak czujesz ale zobaczysz jak razem zamieszkacie jak trudno bedzie to ukryc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mieszkajac z facetem sie nie da pewnych rzeczy ukryc.. Ja wiem, jak ja zajmuje lazienke, to doch slycha depilator a i moj tata sie wkurza ze tyle tam siedzie i ze tak czesto sie gole i wgl.. Ann no to teraz mnie przestraszylas na amen..matko biedna dziewczyna, bozee...dlatego trzeba uwazac a ja nie bede sie pchac do internetu znowu... Ehh zrob ja uwazasz Ann :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezle z tym Irakiem :/ no oszustow nie brakuje matko to ciekawe co sie stalo z ta dziewczyna to ile juz ona tam jest i nie ma z nia kontaktu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie ukryc wierzcie mi , pogadamy jak luisa zamieszka ze swoim a annnqx ze swoim facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje nie będzie tajemnic. jak ma mnie zostawić to niech zrobi to teraz a nie za kilka lat , może mniej będize bolało. powiem mu , choćby dzisiaj inaczej się zamęczę. chyba że zbudujemy spory dom z dwiema łazienkami , będzie mniejszy problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mowi ze trzeba sie ukrywac??? przeciez normalne ze kobiety sie depiluja,,,moj bedzie wiedzial,ze sie depiluje wtedy powiem nie wchodz stary bo sie depiluje:) kurde no po co mowic o takim czyms zeby sie przygladal?? przeciez oni wiedza ze my sie depilujemy:) Emi no zrozum..to jak odrosna wloski i zobaczy to chyba normalne co tu ma sie wydac czy nie wydac:) ni ponimaju dla mnie nie bedzie tamatu hirsa.Depiluje sie i mam to gdzies. To normalna toaleta:) no dla mnie to proste nie ma co z tego robic sprawy moim zdaniem przed facetem,bo jej nie ma dopoki wlasnie my jej nie zrobimy robiac z tego jakas straszliwa sprawe powazna o ktorej trzeba z nimi mowic..co innego rak,nieplodnosc itp..to juz inna para kaloszy..POli piosenki Supcio:) obie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No holenderski to dla mnie ciezki orzech do zgryzienia :D Bylam tam ostatnio dwa miesiace, i zaczelam duzo rozumiec ale mowic prawie nic, tylko tam jakie spodstawowe rzeczy ale nie musiala za bardzo, bo do sklepu to tylko by zaplacic przy kasie, a w domu to prawie nie gadam z mezem mojej ciotki ;) Choc on zna podstawowe juz polskie slowka wiec jakos dogadac sie umiemy a w razie co ja po angielsku cos tam wybelkocze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róbta co chceta;) moje zdanie sie rozni od waszego w tej kwestii i tyle nie oznacza ze juz was nie lubie hahhaa:) poza tym luisa nie planuje zamieszkania z amadeo;) jeszcze dodam ze jak zamieszkam sprawy robic nie bede trzeba mi 2 godz siedziec i golic bede siedziec i trzy a co tam..dla mnie to normalne ze nie ma co tego ruszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx dobra decyzja , naprawde, po co sie bac , to bez sensu , albo sie kocha i jest z soba na 100 % albo nie , dam przyklad ktory moze byc oblesny ale chodzi mi tylko o przyklad:) bylam kiedys chora ale to tak naprawde chora mialam taka goraczke ze nie wiedzialam co sie dzieje , bylam w toalecie robilam k..... i moj maz mnie nawet podcieral i umyl ... i to nie raz .... nie bylam w stanie zrobic tego sama bylam za slaba , wymiotowalam tez i on to sprzatal , ja kiedys po nim tez , i nie bylo mi wcale glupio jemu tez nie , tak to jest jak sie ludzie kochaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Ann, z tego co piszesz M jest dosc hmm bogaty jak mu powiesz ze chcesz dwie lazienki to pewnie ci je wybuduje :D Ale z tym mowieniem jest tak, ze jak powiesz ze sie depilujesz, no to bedac juz w zwiazku, uprawiajac seks to mu to raczej nei ebdzie przeszkadzalo i i tak wlezie do toalety bo chce skorzystac albo tez sie ogolic ;) Zreszta na to nie ma reguly, bo tez faktem jest to ze mowia przykkuwamy na to oko innych, na samym poczatku bedzie sie tego czukalo a potem juz nie..choc no mowie ciezko by bylo ukryc to ze sie depiluje np. na brzuchu czy plecach czy gdzies indziej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×