Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

ja wiem Luisa że ty byś nie chciała mówić amadeo o hirsie ale tak jak mówiła emilka coś się stanie , zachorujesz albo coś , włoski na twarzy odrosną , przecież facet by się przestraszyl po prostu , jeśli nie będzie wiedział o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie zarabia , żadne kokosy , ale jak mu powiem że jak chce dwie łazienki to mają być dwie łazienki i koniec :D ja ostatnio przez mojego M słucham takich ciut spokojniejszych pioseneek ,zamiast ciężkiego rapu http://www.youtube.com/watch?v=OdNoAfttJ_4 p.s teledysk był kręcony w piotrkowie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokaldnie Emi, bo no takie zaufanie i w razie czego wiedza czy cos..Bo wlasnie jakas choroba i twoj partner o tym nie wie..tobie cos sie dzieje, jedziecie do szpitala tam sie lekarz pyta czy na cos jest chora pana zona, a on, no na nic, a potem wychodzi ze to i tamto i teraz problemy...Wiec no coz to jak juz kto uwaza ja musialabym sie zastanowic zanim bym powiedziala czy na bank on mnie nie zostawi czy mnie kocha i akceptuje i wgl...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro to takie normalne to po co to robic w tajemnicy ? bo to sie akurat wyklucza :):):)dla mnie tez jest to normalne i powiedzialam wlasnie dlatego zeby moc swobodnie sie czuc w domu z kims kogo kocham , sorry ale to jest choroba czy tego chcemy czy nie :) bo "normalne" dziewczyny nie maja wloskow na brodzie , niestety to jest choroba , kazdy niech robi jak uwaza , jasne ze tak , dla mnie liczy sie swoboda wiec sie ciesze ze powiedzialam , z drugiej strony jakby mnie mial facet przez chorobe zostawic to chuj z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak to mi nie rosna Ann zeby mial sie przestraszyc;) Emi jasne...racja choroba,wsparcie,pieknie,alee kochana to ze sie bede depilowac on bedzie wiedzial..jasne to nie o to chodzi..wiem,ze nie bedzie mnie przez to mniej lub bardziej kochal ale uwazam,ze nie musze przed nim wywazac otwartych dzrzwi opowiadac szczegolow..depiluje sie i tyle,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak my tez bedziemy tak to naglasniac to oni tez niewaidomo co beda sobie wyobrazac ;) Ann ta piosenka jest taka...hmm pogodna podnoszaca na duchu, hmm taka lekka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robie tajemnicy z tego,tylko uwazam,ze nie musze opowiadac facetowi o tym gdzie sie depiluje...kobiety ktore gola zalozmy sobie normalnie standardowo nogi pachy itp myslisz ze robia to przy facetach?? wszystkie ktore znam robia to zamkniete w lazience...dla mnie to oczywiste tak samo jak to,ze facet zamyka lazienke jak sobie goli jajka kazdy ma swoja godnosc prywatnosc w zwiazku takie moje zdanie. A to kto na ile chce sie przed facetem wynurzac i opowiadac co sobie goli to juz osobnicza sprawa. Nie potepiam tego ale ja tak nie zrobie. Moje zdanie jest takie ze nie musze tego opowiadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa o moj Bozeeeeee ale czy Ty myslisz ze ja sie z tym obnosze :) poprostu mu powiedzialam ze mam taki a nie inny problem on to zaakceptowal i nie wolam go jak sie depiluje zeby mu pokazac jaka jestem owlosiona :D chodzi o luz !!! o to ze wie i jak widzi to go to nie razi o to mi caly czas chodzi nie o to by sie obnosic z tymi wloskami i je przezywac tylko o to ze wie i luz moge sie czuc swobodnie a i on sie nie szokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym mi endokrynolog powiedziala,ze wloski takie jak mam to nie jest choroba a taka uroda bo hormony sa w normie,,,wiec tutaj tez mozna by pogdybac,,gdzie sie zaczyna choroba a gdzie taka uroda. To slowa mojej lekarki. Ja oczywiscie uwazam to za patologie ale to moje zdanie a endokrynologiem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak kto woli, jak sie czuje i wgl..:) Wiec spokojnie dziewczeta, kazda zna zdanie na ten temat i moze zmienimy go czy cos...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Emi rozumiem..dla Ciebie luz jak powiesz a dla mnie luz jak nie powiem:) serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez znam dziewczyny ktore sie wstydza depilacji i zamykaja sie w lazience , a i znam takie co nie maja zadnych tajemnic , nie wiem ja nie kumam jak mozna z kims mieszkac i sie tak czaic dla mnie nie ma czegos takiego jak intymnosc w zwiazku jesli sie prawdziwie kocha bezzzz sensuuuuu ojej no i co z tego ze se facet goli jajka to ma sie przede mna kryc ??? sama mu moge je ogolic :) nie wiem dla mnie to chore ze sie ludzie czaja jak dzikusy i juz :)chodz szanuje zdanie innych nie kumam ni w zab ale szanuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jest choroba bo jestem jasna blondynka wiec nie powinnam byc az tak owlosiona niestety , poli spoko przecie tylko gadamy :) jeden tego plus temat facetow zszedl na temat hirsa :Dahahahahahaha no w koncu gadamy na temat forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem postronna bo nie bylam w takiej sytuacji ;) :D Ale no wlasnie chodzi o to na ile my sobie nawzajem ufamy i wgl, jaki jest zwiazek. Zreszta kazdy jest inny, bo u jednego to czy tamto bedzie problemem u innego nie, wiec nie ma reguly..Kazdy ma swoje zdanie kochane :) A teraz powiedzcie co tam jutro bedzie porabiac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta nie gadac ojjjjj luisa wrocimy do tematu jak se z jakim chlopem pomieszkasz :P ale niezle pewnie namieszlaysmy naszej annnqx w glowie co ?:D tez lece jeszcze musze z mama pogadac dobranoc kochane slodkich snow :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no wlasciwie to fakt bo od dawna nie gadalo sie o hirsie :D Az dziwnieee...:D Dobranoc Luiso, yeti moje :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh no i se idziecie... Dobranoc w takim razie, ja cos sie ogarne i tez ide spac :* Kolorowych i wlochatych snow :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak z chlopem pomieszkam to bede sie depilowac w zamknietej lazience tak samo jak zawsze w domu. Srala tez bede w zamknietym kiblu itp:) a nad reszta z zyganiem itd sie zastanowie;) paaaaa ORANGUTANKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zamieszalysmy ale Ann ma swoj rozum i zrobi jak uwaza za sluszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alee jeszcze cos dopowiem ... jak juz Ann sie zdecydujesz mowic ze masz hirs to zrob to w formie zartu np stary czy jak tam mowisz do niego:) zobacz mam wloski na brzuchu o i tu i tu niby zartem zobaczysz jego reakcje..,najlepiej sie smiejac by on widzial,ze to nie jest jakas masakra dla Ciebie:) to takia moja aluzja. Ja jak bym miala to zrobic to wlasnie w taki sposob. a nie 'sluchaj musimy powaznie porozmawiac,jestem chora to cos nazywa sie hirs objawia sie tym i tym' hhaa:):):) NIE TAK;) dobrej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na bank nie tak hehe :) W formie zartu wlasnie czy cos, by pokazac ze nie ma to znaczenia dla nas tylko chcemy byc szczere wobec nich..:) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuje mu właśnie oznajmić to jakimś żartem . boże ale się dziwnie czuje. może jeszcze dzisiaj mu powiem , bo się zamęczę . Dobranoc dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa ale to co napisalas nie bylo mile :/ zycze kazdemu by byl na tyle zdrowy by nie musial liczyc na kogos gdy musi jak to ujelas srac lub rzygac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMilko to zarty przeciez i nie tyczyly sie Ciebie a mnie:) no co TY.. chyba sie nie urazilas kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem jak to jest byc chora bo ja jestem,leze bardzo czesto nie moge sie poruszac jak wiesz,,,ciagle mama mi pomaga..dla mnie to masakra. Nigdy nie umiala bym sie odnalezc w takiej sytuacji ze jestem od kogos zalezna. A ja jestem. Pisalam zartujac z tego chodz i tak moze byc.Ale co .. przeciez trzeba miec dystans do tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mu powiedziałam . a teraz lece się pouczyć , miłego wieczora dziewczynki nie kłócić mi się tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:* :) Co tu tak cichutko? Ma nadzieje ze sie nieobrazilyscie??:) Ann, i jak M zareagował? Jak mu powiedziałas? I wgl, jak to wygladało? :) Zuch dziewczynka! :) Ja tez sie ucze, na matme a wlasciwie zadania robie :( I jeszcze lekturka mi zostala :D Dzis w ogole od rana latam i zalatwiam a, w domku sama z bratem jestem, i a to obiadek, a to pranie i z psem i juz mi sie nic nie chce...;) A co tam u was?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×