Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

eeetam Lui...ja myślę, że do soboty wydobrzejesz...a poza tym jak coś się zacznie to skup się na amadeo to o reszcie zapomnisz :) a poza tym to seks działą przeciwbólowo :) zresztą chyba akrobacji na drążku wyczyniać chyba nie będziecie, więc spokojnie, nie martw się:) chociaż...kto wie, czy się drążka nie uwiesisz :D:D:D:D ranyyy mi już się głupawa włącza :D:D:D hahaha no teraz mama może mi pomóc, bo z poprzedniej pracy musiałam odejść, bo wtedy z dnia na dzień teściówka mi powiedziała, że już z dziećmi nie zostanie więcej, a teraz jak mama już nie pracuje, to może się nimi zająć, zresztą sama to zaproponowała :)a koleżanki...jeszcze nie wiem, okaże się, ale zrobiły na mnie sympatyczne wrażenie :) noo wymęczyli mnie strasznie, ale nic dziwnego w końcu pracodawca nie bierze w ciemno pracownika, w cale się nie dziwię :) a solarium mogło Cię wtedy poparzyc, jeśli lampy były przeterminowane, albo nowe. Bo nowe wiadomo szybciej opalają i wtedy 5 min na początek to góra. No ale najważniejsze, że jesteś rozsądna w tej kwestii i nic Ci się tym razem nie stało :) a piękna musisz być na sobotę :) wiadomo :) seksik i w ogóle :) aaa ja dziś zapomniałam rano wziąć pigułki i kurcze zaczęło mi się plamienie i od razu strasznie rozbolały mnie mięśnie, bo to ostatnie pigułki przed właściwym okresem. No ale wieczorem zażyłam tę zapomnianą, zobaczę jak będzie jutro, ale te mięśnie...rany jak mnie bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to cioś mi się pomyrdało że to Ty będziesz z nim tańczyć. No ale skoro z tamtą dziewczyną coś ma się na rzeczy, to faktycznie, nie ma co, bo tylko byś znów cierpiała . a pamiętaj, faceci są jak autobusy- jak nie ten to następny... :D A Lui, Poli ma rację, nic nie kombinuj że masz okres, bo Amadeo i tak się zorientuje że coś kręcisz, lepiej, jeśli czułabyś że coś z kręgosłupem nie tak, to jak się już zacznie powiedz mu, że troszkę jesteś nie w formie i Cię pobolewa, a on już wszytko zrozumie... będzie delikatny, a Ty zapomnisz o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz tabletki anty najlepiej brac o tej samej porze,,,ale ja sama tak mam,ze nieraz wezme rano potem na drugi dzien na wieczor i juz prawie dzien roznicy..zdarza sie..a jajniki odrazu reaguja..bedziesz zyla:) Kochana a co do pracy to bosko..mam nadzieje,ze bedzie Ci tam jak u Pana Boga za piecem:) no wiem..ale z seksem trzeba sie poruszac troche itd;) a mnie nawet boli jak sie obracam i wez tu dobierz pozycje:) ale lipa..no licze na cud ze wydobrzeje do soboty,,ale jak nie to nic:) z solar masz racje byly przeterminowane lub nowe nie pamnietam juz:) Kochane do jutra:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko co ja napisalam:) 'zapomnisz:) mialo byc zapomisz:) wlasnie jak to sie pisze hahahaaaaaaaaaaaa?::) jest tu jakas polonistka?:) chyba zapomnisz od zapomNiec..nie wiem:) no macie racje powiem,ze boli..ale se pomysli,ze ciagle taka pokrecona wtedy nie bo nie chcialam bo za szybko teraz pokrecilo mnie:) matkoo zrazi sie...:) ech spadam bo do jutra tak mozna se odpisywac:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuu ale mnie popieprzylo na maksa:) chodzilo mi o slowo "PAMNETASZ'hahahahaaaaaaaaaa a nie zapomnisz:) tu nie ma watpliwosci,ze pisze sie PAMIETASZ:) bez 'n':) jej..pozno juz mozg sie lasuje,,,,:):):)paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnisz Lui :) no ale polonistki na pokładzie brak... oj nie zrazi się, tylko będzie widział, że jesteś z nim szczera, a nie kombinujesz jak koń pod górę ;) masz rację uciekamy bo w życiu nie skończymy :) buziol dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaaha Lui jesteś moim mistrzem, normalnie umieram hahahaha oj Ty zakręcona :D:D:D właśnie tak szukałam tego zapomniesz w poprzednim poście i nie znalazłam, ale se myślę...jak masz wątpliwości to Ci powiem, jak mnie się wydaje, że jest prawidłowo hahaha o matko , nie wytrzymam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:* Rudi nie zapomnisz o mnie pamietaj o mnie:) haha i juz wszystko jasne..ech :) :) napisz jutro jak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie :) a piszesz 'mnie sie wydaje' a nie winno byc mi sie wydaje bo jest wydaje mi sie:) znowu cwieka Ci wbilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no:0 tego juz nie chciala Ci wyzygiwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc nie chcialam:) dobra koniec orzekam czas na sen:) jest potrzebny mnie i Tobie lub mi i Tobie lub poprostu nAm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z "mni"e miałam ja rację. Bo na początku piszę się mnie - np mnie się wydaje, nie można powiedzieć" mi sie wydaje". Natomiast , jesli ten wyraz jest w środku- czyli wydaje mi się- to tak jest prawidłowo, nie można powiedzieć wydaje mnie się :D:D:D no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak wkleiłam, bo sama musiałam sprawdzić, czy dobrze myślę :) żebyś sobie nie myślała Lui, że chciałam się wymądrzać czy coś ;) a teraz już spadamy, bo w życiu się nie rozstaniemy :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupiaaa...ja miala bym pomyslec ze Ty sie wymadrzasz?? no weez przestan..ja lubie jak ktos ma cos madrego do powiedzenia:) nie odbieram tego jako wymadrzanie a jako rozmowe na pewnym poziomie:) lubie pogadac z kims madrym nigdy nie traktuje tego jako wymadrzanie zapamietaj Pani sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sWIruję jarząbka :D:D:D:D tego to jeszcze nie słyszałam ahahaha chyba mamy na siebie pozytywny wpływ :D czasem się dziwnie objawia, ale jednak pozytywny :) dobra KONIEC paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze next time nie musisz bibliografii do pracy slac mi hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) i bez niej masz u mnie 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo:) nie swiruj jarzabka:) idz spaciulku:) haha zdecdowanie pozytywny:) szkoda,ze tak pozno sie ujawnilas ale lepiej pozno niz wcale:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kimś mądrym... a 2 linijki wyżej pisze głupia....nie no , ja nie wiem Lui do której kapusty Cie bocian wrzucił :D:D:D co za świrek :D umrę tu kiedyś na atak śmiechu, zobaczysz, a to wszystko będzie przez Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie luisa nie zignorowalam tego co napisalas poprostu Twoj komentarz byl niemily i tyle ale mniejsza o to , dzieki dziewczyny za wsparcie wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×