Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Rudi:) wlasnie juz Cie zaczne teraz meczyc..mam pytanie?:) chce sobie zrobic paznokcie zelowe na spotkanie z moim szewczenko;) teraz nie wiem czy zrobic zelowe czy inne? znasz sie na tym? chodz troche? kiedys mialam akrylowe ale nie chce tego wiecej raz ze sztuczne pazury dwa ze odpadly szybko i mialam zniszczone plytki ..myslisz,ze zelki beda lepsze?:) w sensie mniej inwazyjne?:) JAk masz jakies pytanka z dziedziny rehabilitacji medycznej (fizjoterapii) do uslug;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie rudi nie dokończyłam tego zdania bo wcięło mi część posta. M mi właśnie proponował żebym tak gubiła kalorie jak chce schudnąć . pobobno sporo można spalić podczas seksu także dziewczynki do roboty! no Luisa rób się na bóstwo szewczenko oszaleje a ja w dzień matki farbowałam wlosy i już mam taki odrost , fuj nie wiem czy farbować , czy zostawić na 3 miechy i będę miała ombre hair :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann jak zamieszkasz z M:) to juz nie bedzie jedna faldka ale dwie a trzecia malutka;) zartuje hahaa tak jak rudi mowi,spalicie w nocy;) a jak tam pj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powolutku , ale ostatnio za bardzo się spinam , i coraz gorzej mi idzie jak jeżdżę autem , więc nie wiadomo jak to będzie. haha. ja muszę schuść jak on mi nie pomoże z ćwiczeniami i dietą to pójdę do konkurencji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann no tak bo farbowalas na braz a odrost pewnie na blond masz?:) to moze zrob sam odrost:) ale toz to niedawno bylo..szybko Ci wloski rosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann:) wiadomo im bardziej zalezy tym bardziej sie spinasz:) ja pamietam jak jezdzilam to mi sie rece slizgaly na kierownicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lui :) już myślałam że Cię jakieś bobsko wcięło ;):D:D:D nooo i my tu niby inne zawody mamy ale jednak w podobną stronę ukierunkowane, bo to wszystko się w pewien sposób łączy. A czym się różni kosmetolog od kosmetyczki? mam być szczera? bo wydaje mi się że niewiele więcej niż papierkiem i tym, że to jest wyższe wykształcenie, a kosmetyczka po studium ma średnie. Ale mam koleżanki po 2letnich szkołach, z którymi pracowałam na dokładnie takich samych warunkach, robiłyśmy to samo. Niewielka różnica jest taka że ja mogę prowadzić szkolenia, zajęcia w szkołach kosmetycznych, a one nie. Zarabiamy tyle samo. Nie czuję się ani trochę lepsza od nich, tylko dlatego że skończyłam studia. A co do żelu...znam się znam. Ja zajmuję się całą kosmetyką :) zresztą teraz kiedy nie pracuję, to tak na lewo dorabiam sobie w domu, właśnie robiąc pazurki i tym podobne rzeczy ;) jeśli mam być szczera, to jeśli chcesz te paznokcie na chwilę to bym Ci odradzała. to tak samo ingeruje w płytkę paznokcia jak akryl, po ściągnięciu będzie ona zniszczona, a odrasta później tak z 4-6 miesięcy. fajną alternatywą jest teraz manicure hybrydowy, to taki hmmm lakierożel, coś co nakłada się na naturalną płytkę , nie niszczy się jej, a kolor trzyma się 3 tygodnie :) może tego spróbuj :) ooo to następna zaszalała z kolorem, kurcze jak Cię ten Szewczenko Twój zobaczy to mu kopara opadnie...ale za to co innego się podniesie :D kurka wodna przygotowania pełną parą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi a napisz do kogo Ty podobna jakie masz wloski na dlugosc oczy itd jestem ciekawa jak wygladasz:) my tu juz kiedys sie opisywalysmy:) dawaj dawaj..:) i do kogo TWoj maz podobny?:) ma sobowtora?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze co do żelu, to fajna rzecz ale tak na dłużej, żeby je uzupełniać. Sama miałam żel na paznokciach, ale niedługie, takie do opuszka, w sumie 2 i pół roku, miesiąc temu zdjęłam i jest średnio... a Ann...kurde kicha z tym seksem , ściema jak fiks. Ja się seksiłam ile wlezie ostatnio..i co? i co? kuźwa całe kilo przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie szybko , mam już odrost na jakieś pół cm. ohydnie to wygląda. Luisa bo ty musisz iść i dokończyyć swoje dzieło , zdać egzamin kupić mercedesa i będziesz miala czym śmigać do swojego szewczenki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Rudi ale sie usmialam:):):):) TY wiesz ze on ma naprawde co stawiac na bacznosc:) wlasnie...musze tez zel kupic o matkoo:) normalnie szook:) Ale bardzo dobrze,ze masz wyzsze wyksztalcenie,mozesz pracowac np na uczelni jako nauczyciel jak juz Ci sie znudzi praca w zawodzie..a zawod masz swietny..i tez wymaga sporo wiedzy i praktyki a przede wszystkim trzeba lubic co sie robi a to najwazniejsze:) No ja tez wlasnie popracowalam juz pare ladnych lat w zawodzie ale sie nabawilam problemow z kregoslupem i nie dlatego,ze praca ciezka,,,ale dlatego,ze mam tendencje do tego..Dlatego tez planuje wlasnie sie rozejrzec gdzies za praca na uczelni wyzszej jako nauczyciel na wydziale fizjoterapii. Jedyny minus ze mgr fizjoterapii na uczelni maja nie za duzo kasy,najlepiej bylo by zrobic doktorat ale nie stac mnie i chyba juz mi by sie nie chcialo..Kochana dzieki wielkie za rady odnoscie paznokci:) mysle,ze zrobie sobie sama manicure..kurcze ale chcialam takie ladne dluzsze ozdobione...a sama sobie nie zrobie..ale jak maja sie zniszczyc to nie ma sensu chyba masz racje:* Szkoda ze daleko mieszkasz bo wpadla bym na paznokietki;) i ploteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja i mój książe z bajki jesteśmy jedyni w swoim rodzaju :D:D:D i do nikogo podobni nie jesteśmy. Pamiętam właśnie jak opisywałyście się, fotki gwiazd wrzucałyście i tak się zastanawiałam na sobą...kurcze nikogo znanego nie przypominam...nikt normalnie nie jest taki piękny jak ja i mój superhiper mąż :D:D:D:D ranyyy głupake mam więc musicie mi to wybaczyć:D:D:D ja mam włosy rude taki odcień mega intensywny, wręcz pomarańczowy ;) a długość taką do ramion, właśnie jestem na etapie zapuszczania, bo miałam dość krótkie. półtora roku temu z dnia na dzień z ciemnych długich do połowy pleców włosów przefarbowałam na rudo i sciełam na krótkie, wygoliłam jeden bok...oj zaszalałam, ale podobało mi się, ale teraz zatęskniłam za dlugimi i od pół roku zapuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annn:) Tylko czy ja sie kiedy zbiore do tego:) moze jak Ty zdasz to mnie zmotywuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dzisiaj pana M ochrzanie że mnie okłamuje. ja ostatnio zrobiłam eksperyment z paznokciami i sama zrobiłam sobie tipsy nakleiłam i spiłowałam tak jak do pazurków żelowych , tylko zamiast żelu był lakier bezbarwny , efekt? zajebisty po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi o szoook:):):) myslalam,ze masz swoje naturalne jak ania z zielonego wzgorza:) a Ty masz swoje ciemne? a walisz sobie na pomarancz:)? niezla jestes:):):) kurde no niezla:) oryginalna:) ale z tym bokiem wygolonym:)mmm normalnie az mnie wcielo:) a oczka? wzrost dawaj wiecej :) wagi nie musisz;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann to Ty masz zadatki na kosmetyczke lub kosmetologa:) a co Cie oszukal znowu? chyba se zelki zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann to faktycznie szybko Ci się odrost zrobił, ale jeszcze nie farbuj z 2 tyg przynajmniej poczekaj:) Lui:) nooooooooo bez żelu ani rusz, bo jak Szewczenko, będzie gole strzelał? To by był dobry pomysł z wykładaniem na uczelni, w końcu w Twojej sytuacji nie ma mowy o pracy w zawodzie, Twój kręgosłup tego ie wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUDIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :):):):):):):):):):):) No z tymi golami to pojechalaaaas:) jestes boska:) ale sie usmialaaam:) mialam na mysli,ze zelki paznokcie sobie jednak zrobie,ale zel z durexa tez musi byc:) ojj musi:) no z praca musze sie przekierowac na intelekt bardziej w sumie odpowiada mi:) Rudi dawaj o sobie nie odpuszcze Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo Ann na pewno fajnie wygladalo tak naturalnie :) sama czasem tak robie jak ktoschce na krociotko, tylkoo zamiast bezbarwnego robie french Lui naturalnie to ja byłam kiedys tam dawno blondynką...:) nooo ja taka troche wariatka jestem, mialam bok wygolony i taka asymetryczna fryzurke, pozniej dogoliłam jescze tył..i miałam tak podciety wierzch ze bylo to wygolone widac. ja w ogole lubie byc taka troche inna. pazurki mam zwykle takie krwisto czerwone, ale ostatnio szaleje z kolorami, teraz mam akurat turkusowe. A oczy mam zielone, wzrost 166cm, a wage juz tu kiedys podawalam chyba, dzis sie wazylam i bylo 71kg...nadwage mam jeszcse ale podobno nie widac, moze to przez to ze cwicze na silowni 3 razy w tyg, a podobno miesnie waza wiecej niz tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym seksem . co on sobie myśli. znajdę sobie trenera personalnego gdzie indziej ;D Strasznie mi się pobobają rude włosy , ale ja bym się w takich chyba źle czuła. za odważny kolor jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym mam juz 30 lat i fajnie bylo by pracowac ze studentami,czlowiek odrazu mlodnieje:) Rudi a wracajac do tematu paznokci czytalam duzo o tych hybrydach powiem Ci,ze w mojej miescinie nie ma salonu gdzie to robia,wiec zelki:) zelki goraaa:)hahaha a moge np zelki usunac po 3 tyg? jak zobacze ze mi odrsata juz? myslisz ze wytrzymaja tyle?:) a wlasnie mieszkasz na mazowszu czy gdzie? bo juz nie pamiatam;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A M oszukał Ann straszliwie...powiedział jej ze podczas seksu spala sie kalorie...aja wlasnie mowilam ze ostatnio seksu mialam o ho ho i jeszcze troche a kilo mi w tym czasie przybylo...sciema po prostu hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Ann postrasz go konkurencją , a co :D:D:D:D nie ma to tamto, oszustwo wielkiej skali :D Lui:) pewnie, możesz je usunąć kiedy będziesz chcieć. Tylko! bez odrywania, podwadzania, trzeba to spiłować. A ile sie beda trzymac to juz ciezko powiedziec, nie na kazdej plytce chca sie dobrze trzymac a tez jest to kwestia wykonania i materialu z ktorego beda zrobione, al etak 3 tyg powinny wytrzymac mysle a ja jestem z południowego wschodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to jest powód do rozstania , zaraz mu nagadam , oszukaniec ale wiedział skubaniec jak mnie podejść żebym chętniej się z nim kochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Ruduś zajrze do Ciebie na jakieś zabiegi kosmetyczne pazurki itp. no jeszcze jak sobie znajdę nowego trenera , będę wychwalała że przystojny to przestanie mi tu kłamać :D uciekam dziewczynki. :) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi:) To naprawde jestes oryginalna i odwazna:) a ja myslalam,ze masz swoje rude wlosy i brazowe oczy:) haha co do tych miesni to nie do konca to tak..bo raczej chodzi o gestosc tk tluszczowej i miesniowej.Tluszcz jest tk.mniej gesta niz miesniowa stad moze sie tak wydawac:) Ale cw jak najbardziej pomagaja spalac tluszcz a budowac tk mm. Ja preferuje bieznie na silowni tylko :) ale i tak nie chodze. Ostatnio sie wyleguje:) Ann juz myslalam,ze o cos powaznego chodzilo :) weez nie starsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja zrobilam Rudi kiedys?:) sama sobie te akryle zerwalam czesc mi odpadla a czesc zerwalam:) DObranoc Ann:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANN wpadaj :) czkam kochana :) już ja Cię wypięknie że ho ho :) Lui :) pewnie tak , w końcu Ty si e na tym lepiej znasz :) ja bardzo dużo ćwiczę i mimo takiej wagi raczej wiszącego sadła nie mam, przerażaja mnie tylko nogi, bo już mi sie zrobiły takie mięśnie kurdeeeee a ja na siłce to właśnie godzinkę na bierzni jestem i godzinkę ćwiczę. I tak poniedziałek, środa i piątek po 2 godziny. Uwielbiam to po prostu jak mi tak pot spływa, śmieję się wtedy że czuję jak mi się tłuszcz topi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi i my idziemy spac co??? :) jeszcze musze isc maske zmyc z wlosow:) a tak mi sie nie chce...ale coz..jeszcze by nam sie fryzjerka przydala na forum to bysmy byly wogole piekne i gladkie:) bo z wlosami na glowie;) tez sie musze nagimnastykowac by byly w miare gladkie:) teraz mam jakas maske z jedwabiem ale jest srednia..musze kupic welli i wax co mi kiedys Ela polecala:) Kolezanka z forum co sie nie odzywa do nas:( Rudi pol wschod?? hmmmmmmmmm jakies duze miasto? czy mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lui matko kochana! bój się boga dziwczyny, zwariowałaś. az mnie sama paznokcie zabolały jak sobie wyobraziłam jak sobie ten akryl zrywasz...ałć...o klękajcie narody, jakie Ty masz pomysły :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×