Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Wiem POLI:) jak bylam na solar tez myslalam o oszukac przeznaczenie hahahaaaaaaaaaaaa:) jak ta laske popalilo doszczetnie...masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama się z tym męczy , ale najczęsciej jak on zaczyna jakieś swoje arie , to ona to olewa i czeka aż się uspokoi J muszę jakoś to oznajmić , hmm może ją zaproszę na parapetówkę moja siostra ma 13 lat , po wakacjach idzie do gimnazjum M zabrał już parę moich drobiazgów do naszego nowego apartamentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nigdy nie byłam w solarium , bo też się boję ze się zatrzasnę i nie wyjdę ;/ głupie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze ze mama sie tam z nim w klotnie nie wdaje... A to, dobrze ze juz duza bo gorzej gdyby byla mala i musiala tego sluchac...Wiec mowie gdzies na weekend czy cos... Cieszysz sie ze juz zaraz bedziesz mieszkac gdzie indziej co nie? :) Ahh jak ci zazdroszcze !!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, nie glupie bo skads tos ie wzielo, pewnie tez ogladalas Oszukac przeznaczenie? ;) Mi mowia wszyscy zebym szla i ze glupia jestem ze sie boje, ale ja uparta jak osioł mowie ze nie i juz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego ojca najchętniej bym rozszarpała , ale nie chce iść siedzieć za takiego człowieka Ja też się cieszę , ze tyle czasu razem będziemy spędzać, z drugiej strony wiem że zaczyna się coś poważniejszego z moim życiu jakiś lęk , obawy , sama nie wiem , ale jestem cholernie dumna ze mu powiedziałam o hirsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spokojnie! Ja pamietam jak moja ciocia wybuchla na dzidka, i mu patelnią w łeb strzeliła, albo rakietką tenisową czy pydą..trzba panowac nad sobą... No pewnie ze cos nowego sie zaczyna. W koncu wyprowadzasz sie do chlopaka, na nowe mieszkanie, to czujesz sie taka doroslejsza, bo to szybko nastąpiło i o ile sie odgadacie, to mysle ze M moze sie okazac tym wlasciwym skoro w twoim wieku juz podjeto taką decyzje :) A J, mozesz powiedzec cos..Albo, jak M ma ja jeszcze znajomych to napisac z jego profilu np. "Ahh nowe mieszkanko z..- Ania..." A ty to lajkniesz czy cos..hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M już pisał u siebie , że szuka mieszkanka dla siebie i żonki, więc raczej już wie, ale wolałabym mieć pewność Jak widzę mojego tatusia w stanie upojenia to nie umiem nad sobą panować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no to pewnie juz wie i nią telepie na samą myśl o was :D No racja ale nie denerwuj sie tak, szkoda nerwow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie, Pięknie Pięknie!!!! No zremisowaliśmy i jakie akcje...jestem z nich dumnaaaaaaaaaaaa!!!! ;) Ja idzkam spać...Nie gadajcie za duzo...:) Buziaki, dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuu jeszcze mnie emocje trzymaja :) szok :) Lui :) nooo to się obkupiłaś, kurcze normalnie Amadeo vel Szewczenko :D:D:D padnie do Twych stóp :) tylko ten żel kup, bo jak Cie zobaczy i się napali, to bez tego ani rusz :) ewentualnie ja Ci mogę kupić i wysłać haha Ann no to J zagracie na nosi :) już to czuję jak ją szlag trafia :D:D:D:D Poli :) i dobrze że nie możesz wejść do tej solaryjnej trumny :) przynajmniej skóry sobie nie będziesz niszczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy:) No wczoraj super mecz:) zwlaszcza 2 czesc..a balam sie ze przegraja;) Rudi:) kupie kupie kochana:) wiesz co zrobilam posmarowalam sobie twarz ta chusteczka z dax cosmetiscs i ok jest opalona:) ale szkoda mi bylo wyrzucac bo byla nasaczona wiec pojechalam nia po lydkach i patrze dzis mam male smugi na nich:) no nic mam nadzieje,ze zejdzie,dzis wejde do trumny solaryjnej na 10 min:) to sie wyrowna:) Rudi a jak u Ciebie? co z z mezem? kiedy bedzie teraz? co porabiasz w weekend? milego dnia dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lui :) mam nadzieję że zdążysz to przeczytać zanim pójdziesz na solarium. Nie idź na 10 min!!! bo się poparzysz. na pierwszy raz to 5 góra 6 minut. Poważnie. za 2 dni pójdź na 7 i będzie dobre, ale nie od razu na 10 bo nabawisz się biedy i będą nici z randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mężem super póki co :) nawet nasze rozmowy przez telefon wyglądają inaczej niż do tej pory, a wraca dopiero w przyszły czwartek. a dziś- za 2 godziny mam rozmowę o pracę. Właśnie robię sobie makijaż, muszę się przygotować. Ale się denerwuję , szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ile wpisow o mnie to juz chyba kazdy zapomnial :) spoko piszcie sobie wszystkiego naj naj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, co tam u was? Emi nikt o Tobie nie zapomniał;) Luisa mam nadzieje że się nie spaliłaś i nie zatrzasnęłaś w solarium Ruduś , Poli jak mija dzień? U mnie niestety ciężko dziewczynki, tata drugi dzień z rzędu przyszedł pijany , zaczął szarpać mamę. Nie wiem czy się w końcu wyprowadzę do M , bo boje się zostawić mamę i siostrę samą z ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia22.123
czesc Dziewczyny czy ja moge do Was dolaczyc? Nie wiem czy mam hirsutyzm, ale jako naturalna szatynka moje cialo jest pokryte wloskami, moze jest tutaj jakas kosmetyczka ktora cos doradzi??? Dodam ze nie mam wlosow jak mezczyzni ale jednak mi przeszkadzaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko dziewczynki :) Luiso, Rudi ma racje na pierwszy raz az tak dlugo nie, wrecz jakies 4min,a nie wiecej...Mam nadzieje ze nie przesadzilas no i czy jak Ann powiedziala, nie zatrzasnelas sie tam..tfu tfu tfu... A kupilas to co trzeba? ;) Ann, a ja dzis znowu sie ucze, w piatek mam bal. Bawie sie w swatanie kumeplek, szkoda tylko ze sama nie moge sobie nikogo znalezc ale eee tam...Hmm..meczyk ogladam ;) Ehh, biedna ty :( Kurde to fakt, ale hmm...twoj tato za kazdym razem jak jest pijany to sie szarpie? Kurde, wiesz jak sie przeprowadzisz to bedziesz przeciez do mamy chodzic, dzwonic i pytac, a w razie co, to zawsze policje czy dzielnicowego mozna zadzwonic...cholera...;/Trzymaj sie kochana :* Emi, no co ty! Ja sie pytam, czemu ty tyle nie piszesz!? Jak tam u was? Wszystko wraca do normy, tak? Bo skoro malo piszesz to chyba jest ok? :) Rudi, a ty jak tam dzis? Jak rozmowa o prace? ;) Witam Maniusia,:) Tutaj kosmetyczką jest Rudi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia22.123
Dziekuje, kurcze chcialabym byc zadac kilka pytan pani kosmetyczce R, no wiec po pierwsze co zrobic z wlosami w nosie ;/ mam czarne widoczne widac je nie wyglada to estetycznie czasem wyrywam albo przycinam co jeszcze mozna zrobic??? a drugi taki problem to wlosy na brzuchu kilka razy je ogolilam http://imageshack.us/photo/my-images/176/p10101549up.jpg/ mam podobne to tych znajdujacych sie w linku.... ehhhh z gory dziekuje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki moje kochane muszę od tego zacząć wiadomość dnia DOSTAŁAM TĘ PRACĘ AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA normalnie jeszcze z szoku się nie otrząsnęłam :) zdeklasowałam konkurencję normalnie hehehe a wiecie ile trwała ta rozmowa? 8 godzin!!! poszłam na 10 a wyszłam o 18 szok, zostałam tak sprawdzona, przetestowana i przemaglowana, że normalnie padam na twarz, ale musiałam się z Wami podzielić, normalnie musiałam :) :) :) ranyyyy ale czad :) chyba z wrażenia dziś nie zasnę :D Emi :) oczywiście, że nikt nie zapomniał. Piszemy jak zwykle, i chyba wszystkie zgodnie doszłyśmy do wniosku, że nie bywasz ostatniu tutaj, bo cieszysz się mężem, w końcu pisałaś ostatnio, że jest tak dobrze, więc pewnie nadrabiacie stracony czas :) Ann. wiem jak Ci ciężko, wierz mi, bo serce pęka jak widzisz jak tata krzywdzi mamę i rozumiem wątpliwości co do przeprowadzki. Ale pamiętaj- Ty też jesteś tu ważna. Należy Ci się spokój. Wiem po sobie, bo sama kiedyś bałam się odejść z domu. Ale Twoja mama i siostra sobie poradzą, a Ty jak mówi Poli, przecież będziesz do nich przychodzić. A Twoja obecność i tak niczego nie zmieni. Wiem że się troszczysz i boisz, ale pomyśl tez troszkę o sobie. Wiesz, że my Cie tu zawsze będziemy wspierać:) musisz być silna kochana. Dobrze że masz wsparcie w M :) Poli a jak u Ciebie? Jak Ci dzionek minął? w szkole już pewnie luzik, bo matmę masz z głowy;) Maniusia:) witaj po pierwsze- jakiej pani kosmetyczce...no błagam Cie..wal śmiało...Rudi a nie pani...bo się staro czuje :D:D:D heh z włoskami w nosie, to niestety nic innego niż robisz się nie da poradzić, jedynie wyrwać albo wyciąć, nie ma innego sposobu, niestety :( a te na brzuchu, to jest kilka sposobów. Możesz je golić, usunąć woskiem, albo depilatorem- wtedy efekt utrzymuje się dłużej, albo ewentualnie rozjaśnić :) Lui:) a Ty gdzie, boże normalnie boję się o Ciebie...mam nadzieję że się nie zamieniłaś w skwarka po tym solarium...daj znać bo na zawał umrę i dzieci osierocę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia witaj:) Poli:) Ty masz w piatek bal a ja w sobote randke:) Kochana nie zatrzasnelam sie zyje;):):) co Wy z Rudi tak sie trzesiecie luzik:) bylam pierwszy raz 9 min i dzis bylam 9 min i pojutrze ide na 12 :) chodze na takie co nie parzy a opala:) malo co widac mam skore dobra do opalania lUZiiik moje kochane:) RUDi:) co do solar to j.w:) JAK Rozmowa???? pisz koniecznie...supcio,ze z mezem lepiej sie rozmawia..uu ale do czwartku jeszcze tydz...zleci:) Ann przykro mi kochana:( wiem co to znaczy...moze tacie ciag alkocholowy minie...no nie mozesz sie meczyc i bac o mame..szok:( wspolczuje Ci z serca,cale zycie zatrute sobie i rodzinie przez alkochol...moze jak ojciec sie troche uspokoi sie wyprowadz kochana tez potrzebujesz spokoju...a do mamy bedziesz chodzic,,,dzwonic...nie boj sie..musisz zyc mimo to:( EMi Nic nie piszesz...ja pisalam do Ciebie nawet nie raczylas odpisac zlekcewazylas tylko wiec jak tam wolisz kochana,,, oczywiscie ze myslimy o Tobie.. Calusy wszystkim i dobrej nocy bede jutro dzis mialam ciezkii dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUDAAAA mordo TY mojaaa:) GRATULUJEEEEEE:):):) ale mam dzis tez dobry dzien ale ciezki:) Kochana co za praca i gdzie i co z dziecmi? ktos sie nimi zajmie?::) no nie osierocaj Bron Cie boze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lui :) no to mnie uspokoiłaś... mnie po tylu minutach by na 100 % poparzyło, ale pewnie Ty chodzisz tam gdzie są słabsze lampy. I dobrze :) ale to jużżżż w tą sobotę? marko jak ten czas zleciał...pewnie jesteś nieźle podekscytowana :) a czemu dzień ciężki? opowiadaj kochana a praca...w salonie kosmetycznym, więc w moim zawodzie, a z dziećmi będzie zostawać mi mama, bo miesiąc temu odeszła z pracy. Przez 3 miesiące będzie się nimi zajmować, tzn córką, bo syn chodzi do zerówki, a od września córcia już pójdzie do przedszkola więc sytuacja idealna prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratuluje pracy!!! Zmiotlas tam wszystkich! :D :) W swoim zawodzie, genialnie! ;) Od kiedy zaczynasz? DObrze ze masz co z dziecmi zrobic ;) Luiso, na tak dlugo? Matko...dobrze ze jestes cala, zdrowa i opalona! A wlasnie jak tam dzionek? Co sie dzialo? :) No to kiedy ty bedziesz sie seksic z amadeo ja bede odsypiac :D A ja jeszcze jutro i w piatek cos zaliczam i juz koniec, wiec no wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) No to trzymam kciuki za zaliczenia:) kochana zaliczysz.. a sexic moze bede sie w sobote noc ale watpie bo bol sie utrzymuje chodze ale daj spokoj ... do uprawiania seksu trza ciut sprawniejszym byc:) no chyba ze go zadowoli jak sie poprostu poloze na plecach i nogi wezme za pietnascie trzecia:):):) wtedy on zrobi swoje..ale wolalabym by tak to nie wygladalo,,,wiec pewnie mu powiem,ze mam okres czy cos wymysle:) biedny..chyba ze bedzie ok to tak wtedy:) no Poli Ty w piatek balujesz ja sobota:) Rudi:) Supeeer!!! pani kosmetolog:) jestem dumnaaa zajebiscie. Ciekawe jak kolezanki w pracy i wogole...ale Cie maglowali szoook.. mam nadzieje,ze kasa warta zachodu:) Kochana super ze Mama Ci pomoze:) super..ciesze sie. NO a solar jest lagodny tak lampy slabsze,,pomalu sie opalam:) tak wole isc 3 razy 4 makas a powoli:) niz sie zjarac na skwarke raz czy dwa:) chodz kiedys bylam na takim 10 min i sie poparzylam mialam dekolt w bablach i twarz cala czerwona i spuchnieta 2 dni:) ale juz dawno i to bylo jakies zjebane solarium chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje:) noo cieszę się strasznie, a zaczynam od...jutra :):):) tzn. na razie tak próbnie. Szok. Nie spodziewałam się kompletnie... ostatnio tak dobrze się wszystko układa...rozwiązałam sprawę z M, z mężem jest coraz lepiej, teraz praca...ranyyy boję się tylko, że ta bajka pryśnie jak bańka mydlana...obym się myliła Poli :) ale supcio :) wybawisz się na balu :) moja siostra też ma w sobotę to pewnie masz teraz ciągle próby przed tańcem pokazowym. A jak ten kolega, z którym tańczysz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oby Ci sie Rudi dobra passa trzymala:) kochana trzymam kciuki za jutro:) pewnie bedziesz rzadziej teraz:( jedyny minus;) do jutra i powodzonka raz jeszcze!!!! dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, kurcze no szkoda by to "tak" wygladalo, ale a noz bedziesz sie dobrze czula na tyle by sie dobrze bawic w łózku, albo moze mu powiedz ze masz cos z kregoslupem..bo skoro on juz wie o problemach to nie wymyslaj okresu bo sie facet zrazi ze nie chcesz z nim seksu uprawiac ;) Rudi, nie mysl tak. Spokojnie, ciesz sie zyciem a nie mysl ze moze to zniknac, bo czarne mysli przywodza czarne scenariusze w nasze zycie... A no zalicze i juz mam to wszytsko w dupie..chce ten bal i juz koniec ;) No ja tym chlopakiem nie tancze tylko on z inna partnerką, ale jakos on praiwe ze chodzi z inna wiec ja sie tam pchac nie bede :) Dobranoc dziewczynki :* Za dlugo nie siedzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×