Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Hej :) Ann, to dobrze ze cie wpuscili. Kurcze kolejna operacja, oby wszystko bylo ok. Ale kurde z jaka ona sila musiala go walnąć...boze. Ale i tak karnie odpowie za to. A co do jego mamy, to fakt dziwnie sie zachowuje. Wiem ze jego siostra w miare za toa byla, a z mama mialas dobre kontakty? Nie wiem, moze cie nie lubila i teraz skoro M lezy to ona chce pewnie po swojemu cos zrobic. Zreszta jak to mowia zadna matka nie lubi swojej synowej ;) Ehh trzymaj sie tam i nie ulegaj jego matce! Buziaki :* Emi, no to ja juz nie wiem. Wybacz, poprostu tak pomyslalam zeby cos ustalic, ale tu wychodzi jego charakter...Ale ze nie wierzy? Matko, ja jeszcze mysle, ze moze byc tak, jak bylo w chwili kiedy sie rozstaliscie. Ze moze cos sie z nim dzieje? Ehh...Emi, idz sie zbadaj, bo widzisz, ani sil nie masz ani nic, a jeszcze masz problemy z serduchem :( Wez dzis kolezanke i idz sie zbadac :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacyjnie;););)
Dobra dziewczyny bo ja początkująca w temacie a czytać wszytskiego nie dam rady... TEż należe do pluszaczków aczkolwiek nie badałam się w tym kierunku. MAm czarne włoski więc bardziej widoczne. Mech mam wszędzie ale taki znośny natomiast nogi i ręce to moc czarnych kłaczków które naturalnie gole. Włosy nie są sztywne i grube, raczej delikatne ale są. Czasem depilatorem pociągnę kawałek brzuszka;) Najbardziej przeszkadza mi "omszała" buzia która wygląda dziwacznie jak nałoże na nią fluid, taka brzoskwinka puchata;) No i myśle że tradycją w naszej przypadłości jest kudłatość pupci;) Czy leczycie się jakoś? Czy przeszkadza WAm to bardzo w życiu? Oglądałam kiedyś "Rozmowy w toku" ale tam chyba były szczególne przypadki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli no jak widac sie rozstalismy , on mnie znowu zostawil , tym razem bez slowa wyjasnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, a jesli znowu, za jakis czas, nie wiem dwa dni, tydzien, on zadzwoni, przyjdzie, wytlumaczy co i jak i faktycznie moze to okazac sie prawdą, to co zrobisz? Wrocicie do siebie? Wakacyjnie, witam :) Hmm musisz przede wszystkim sie zbadac, pod kątem hormonalnym i wtedy bedzie mozna mowic czy to hirsutyzm i jak ewentualnie z nim walczyc. Ja mam hirs idiopatyczny, czyli moje hormony sa w normie i poprostu taka moja uroda. Ale jak czytam co piszesz, to mysle ze u ciebie nie jest jeszcze az tak zle ;) Hmm jak masz mozliwosc, to nawet zamiast depilatora, idz do kosmetyczki na wosk, albo laser, bo zawsze wolniej by odrasatlay ;) Dziewczyny mam pytanie. Chcialam znowu zamowic telocapil, no i zapomnialam hasla i wgl No i zalozylam nowe konto, zamowilam, potwierdzialam zamowienie i tam pisze ze na poczte powinnam dostac nr, zamowienia zeby zrobic przelew, no i nie dostalam. Co ja mam zrobic? Bo poki nie dostane tego nr zamowienia to przelewu nie zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli to kurestwo zostawic kogos po tym jak bylo dobrze , i pomyslec ze z nim planowalam dziecko !!!! a podwojne kurestwo zostawic kogos bez slowa ja nawet nie wiem o co chodzi , nie wiem czy sie skontaktuje czy nie , wiem jedno to co zrobil to juz szczyt tego co moja psychika jest w stanie zniesc , koniec co do mazidel , zadzwon albo napisz maila ze nie dostalas nr zamowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia22.123
Czesc Dziewczyny, ja Was czytam i czytam kurcze ale sie porobilo u niektorych eh jak jest dobrze to sie cos musi spieprzyc dlaczego? Trzymajcie sie jakos..... Wakacyjnie witaj, ja tez mam ciemne wloski tez sie nie badalam, nogi, rece gole tak samo jak Ty brzuch takze ale caly! hmmm a masz wasik albo wloski w nosie usuwasz je> Ja niestety tak....hmmm wiecie co, pisalam ze jestem szczupla prawda,i nie mam cyckow, ostatnio mialam troche wiekszy dekolt i moj facet do mnie tak, juz nie pamietam dokladnie ale ze widzi ze ja tam nie mam cyckow i to tak ze smiechem jakby;/ ja wiem ze nie mam i mowilam mu to tysiac razy, powiedzialam ze mogl ta informacje zachowac dla siebie.... wiecie tez czasem sie z tego smieje ze jestem plaska ale jakos przykro mi sie zrobilo, pozniej co chwile podciagalam sobie ta bluzke;/ ;/ przepraszam ze tutaj pisze takie pierdoly, ale nie mam z kim pogadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia22.123
emilka.34 przykro mi bardzo to straszne, ale czy Ty go widujesz czy wiesz ze u niego dobrze, moze cos sie stalo i nie masz kontaktu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia22.123 dzieki kochana :* , nie to nie o to chodzi za dlugo by pisac bo jestes z nami od niedawna i nie wiesz jakie on mi akcje fundowal , u niego na pewno ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelmama
hej wakacyjnie, wygląda na to, że nie masz poważnych problemów z owłosieniem. zresztą nie robiłaś badań, więc możliwe, że to po prostu 'taka uroda' :D nie myślałaś o laserze? można skutecznie pozbyć się problemu raz na zawsze, szalenie wygodne. zresztą poczytaj sobie tu http://www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_laserowa.html wszystko wyjaśnione pięknie ładnie, ja sie zdecydowałam i nie żałuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacyjnie;););)
Dzięki za odpowiedzi. Badań nie robiłam bo ja raczej myslę że to właśnie taka uroda niż dolegliwość hormonalna.Nie przeszkadza mi to do tego stopnia żeby latać po lekarzach których nie znoszę ;/Piersi zrobiły mi sie dopiero po porodzie bo tak też ich raczej nie było;) Na laser nie pójde bo mnie nie stać, a na wosk nie mam czasu biegać. Po depilatorze odrastają naprawdę bardzo szybko. CZy mam wąsik? nie ale mam bródkę;/ Po obu stronach na bokach brody wyrastają mi pojedyncze kłaczki które wyrywam pęsetą no chyba że zapomnę to wtedy obciach na całej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi kochana moja:( tak mi przykro mam nadzieje ilekroc tu zagladam,ze juz u Ciebie cos na lepsze sie zmienilo...nie wiem na co o czeka..ze stracisz przez niego zdrowie,,,bo nie umie sobie poradzic ze swoimi emocjami i z tym by nauczyc sie o tym rozmawiac...to podstawa w zwiazku,,,naprawde coraz czesciej mysle,czy on na Ciebie zasluguje....nie na taka milosc zaslugujesz,,,normalnie mam ochote nim potrzasnac...nakrzyczec mu,, kochana on zapewne sie odezwie...tylko czy Ty wciaz tego bedziesz chciala...kazdy ma granice wytrzymalosci.. i tak mu dawalas juz kilka razy kolejna szanse..a on kolejny raz popelnia ten sam blad:( slonko sprobuj sie ogarnac i znajdz czas na badania...jestes wartoscia sama w sobie a Twoje zdrowie powinno byc najwazniejsze dla Ciebie...jeszcze wszystko sie ulozy zobaczysz...a spisz bo pewnie masz niskie cisnienie,,,nie powinnas byc sama!!! napisz co sie dzieje jeszcze..EMi ja tez myslalam kiedys ze milosc moja wielka to poczatek i koniec swiata mojego..jak jeszcze zupelnie nie mialam problemow ze zdrowiem mam na mysli kregoslup..kochana teraz jak je stracilam blagam Boga zebym tylko miala zdrowie bo to najwazniejsze powinno byc,wiec dbaj o siebie zaden facet nie jest wart straconego zdrowia ZADEN!!! pamietaj... WITAM NOWE KOLEZANKI KUNDEL MAME i WAKACYJNIE;) POli Ale chyba dostaniesz sie do jakiegos w miare liceum?? kurcze mam nadzieje,ze te testy nie zniszcza Twojej edukacji:) jestes na to za madra:) a oceny z gimnazjum nie odzwierciedlaja naszej inteligencji wiec tym sie nie przejmuj:) w lipcu jedziesz wow juz niebawem:) mam nadzieje ze bedziesz zagladac.. Rudi A co z Toba i mezem cos lepiej? M sie odzywa? kochana ja sie mecze z choroba stad wiem,ze zdrowie najwazniejsze a reszta sie ulozy a jak nie to walic to:) ANn Mama M przesadza...jak to chce klucze..chyba Ty tam z nim zamieszkalas...a jak bys chciala tam dalej byc to co..nie rozumiem...dziwne...olej to i tak bys teraz byla u siebie...mam nadzieje,ze kolejny zabieg bedzie pomyslny usuna krwiaka,zniknie obrzek i M jest mlody wiece sie szybko zregeneruje,ale Tobie zycze kochana cierpliwosci naprawde duzo i tez zdrowka bys o sobie pamietala w tym wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa dzieki kochana :*:*:* wiesz co to juz jest brak slow , powiem Ci ze doszlam do momentu gdzie nie obchodzi mnie juz czy sie odezwie czy nie , tak sie nie da funkcjonowac, po tym co bylo ostatnio po tym co planowalismy itd on znowu wykresla mnie ze swojego zycia , jedno jest pewno to juz ostatni raz , nie pozwole juz na to by mnie tak traktowal , znam swoje bledy wyjasnilismy je , ale nie zrobilam absolutnie nic by mnie kolejny raz zostawil , jego sprawa , moja juz nie . a jak Twoj kregoslup ? jak sie czujesz ? z amadeo wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia22.123
Emilka 34 hmmm tutaj Ci kolezanka dobrze pisze ze nie warci sa zdrowia faceci, wiesz co tak mysle ze moze on sie przestraszyl tego ze macie w planach dziecko? ze sie zmieni, poza tym mowilas ze pracuje w szpitalu hmm a nie pomyslalam nigdy ze tam do czegos z kims moglo dojsc? To dupek jak nie odpisuje na smsmy takie cos jest najgorsze, mozesz mu jeszcze napisac smsa co Ty o tym myslisz jak sie z tym czujesz itd... przynajmniej bedzie Ci lzej.... ;) faceci sa dziwni oczekuja od Nas od a od siebie niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Emi,ze masz juz wyczerpany limit na ten czas na wybaczanie..ze masz serdecznie dosyc..jak sie stawiam na TWoim miejscu to tez bym tak sie czula i pewnie jak by sie odezwal i nie mial naprawde logicznego wytlumaczenia na swoje zachowanie to bym powiedziala mu niech juz mi da swiety spokoj..najgosze dla mnie to,ze jak mowilas ze wtedy tak rozmawialiscie,,,ze on Cie tak kocha,ze ma problemy z ta zazdroscia,,,ze boli go ten aniol,ze to ze tamto..ze bedzie sie staral..i co? gowno!! jakie starania z jego strony,Ty sie staralas ratowac,smsy,pobyty na dyzurach a on ni z gruszki ni z pietruszki tak sie zachowuje,,,wiesz co pomyslalam,ze moze on ma cos z glowa bo to chyba nie moze chodzic o zazdrosc..moze rzeczywiscie choruje na cos moze nie mowi Ci do konca stad ma te zmiany w zachowaniu bo tylko to by go tlumaczylo..ale mowilas ze tamto zostalo wykluczone,wiec ja juz naprawde sama nie wiem...bo jesli wciaz ta zazdrosc to poprostu bez sensu,,,nawet jesli to co cale zycie Cie bedzie karal za to bo cos mu sie przypomni,lampka zaswieci...w glowie..nie wiem,ale moim zdaniem to juz za duzo sie wycierpialas,,,kochana dlatego skup sie na sobie...naprawde zacznij myslec pozytywnie a zobaczysz ze sie ulozy..wyjasni cokolwiek to dla Ciebie oznacza:* Ja czuje sie dzis lepiej wczoraj bylo zle,u mnie roznie,ale tak zle jak ostatnio dawno nie bylo..w sumie od tego pogrzebu jak mnie zlapalo to juz miesiac jak odpuszcza na dzien dwa i znowu,,,,brak mi sil na to,ale dzis czuje sie lepiej,jutro ma byc amadeo i mamy jechac na dwa dni gdzies,,,nawet nie wiem gdzie:) z jednej str sie ciesze z drugiej pelno obaw ..wiesz jakich;) tak czy inaczej bede az w sobote tutaj wiec trzymaj sie cieplo,bede o Tobie myslec:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie on nie ma z nikim romansu itd on poprostu taki jest taki charakter zawsze taki byl , co do dziecka on bardzo je chcial wiec to tez na pewno nie to , taki kurewski charakter i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa trzymaj sie kochana dzieki za slowa otuchy :*:*:* na pewno juz mu nie dam szansy na nic lepiej jakby sie juz nigdy nie odezwal nie czekam na to nie licze bo juz nie ma na co. baw sie dobrze niczym sie nie martw tez bede o Tobie myslala tylko pamietaj nie martw sie sprawami zwiazanymi z wygladem itd itd luz ! a bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze sama nie wiem , co o tym myśleć . Zrobili mu dzisiaj kolejny zabieg i po raz kolejny otworzyli czaszkę Rozmawiałam z taki straszym lekarzem w szpitalu , powiedział że nie powinno się tak szybko robić jednego zabiego po drugim. Podobno dzisiaj całkowicie usunęli krwiaka więc już jest lepiej , choć znowu nie chcą mnie wpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx a w ogole sie z nim widzialas ? moze pisalas ale jakos przelecialam wszystko moze mi umknelo rudi co u Ciebie ? jak z mezem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje kudłatki :) Poli, kurczę mam nadzieję, że te testy nie zepsują Twoich planów. TRo prawda co Lui pisze, oceny nie odzwierciedlają inteligencji człowieka, a Twojej niejedna osoba mogłaby pozazdrościć :) Ann, to dobrze, że krwiak usunięty, teraz już będzie tylko lepiej :) a matka M faktycznie dziwnie się zachowuje, może to tak w nerwach, wiesz, w końcu to jej syn, nie wyobrażam sobie co musi czuć, sama jestem jestem matką, więc troszkę ją rozumiem. Ale absolutnie jej nie tłumaczę, bo nie ma prawa Cię w ten sposób traktować. Lui :) ooo to spędzisz z Amadeo 2 dni :) rany jak fajnie :) obawy, wiadomo są, ale najważniejsze, że spędzicie ze sobą czas, mam tylko nadzieję, że nie złapie Cię ból... Emi :) jak sie troszkę lepiej poczujesz, to zrób kochana badania, bo tu nie ma żartów. Musisz dbać o zdrowie. A ten Twój mąż...nie no bark słów, jak można tak zrobić?! racja, limit wybaczania najwyraźniej się zakończył :( Dziewczynki u mnie...hmmm ...wczoraj miałam bardzo ciężki dzień, byłam wzywana do Urzędu Skarbowego w związku z byłą pracą. Oj nieprzyjemne to było. Obiecałam sobie, że nie będę kłamać i tak zrobiłam, z tym że wiem że tą prawdą zaszkodziłam bardzo mojej byłej szefowej. Ale fakt jest taki, że sobie na to zasłużyła i pora ponieść konsekwencje wykorzystywania innych. Sama się o to prosiła, ale to nie zmienia faktu, że źle mi z tym... a w pracy obecnej..dobrze. Tylko nie pamiętam, czy wam pisałam o tym że jestem jednak na pół etatu, bo obecna szefowa poroniła...ale pracuje mi się tam bardzo dobrze, mam nadzieję, że tak już zostanie :) a mężem...wyjaśniła się dużo. Miał wczoraj wyjechać za granicę...i nad tym się tak zastanawiał, przez to się nie odzywał. Ale ochrzaniłam go, że to nie powód, żeby się na mnie wyżywać, no bez przesady. Ale przeprosił, byliśmy na kolacji w sobotę i się pogodziliśmy. Zdecydował że nigdzie nie wyjeżdża, przynajmniej na razie, wystarczy że tak długo bywa w delegacjach. No i w niedzielę pojechał znów do pracy...ale wykończyłam się nerwowo przez niego znów. A M? rozmawialiśmy znów ostatnio. Zresztą, jak nie dogadywałam się z mężem to zaczęłam za nim strasznie tęsknić...nie żałowałam, że się rozstaliśmy, bo tak jest jednak najlepiej, ale zatęskniłam bardzo... aaaa i witam nowe koleżanki Wakacyjna :) i Kundelmama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak widziałam go , ale dzisiaj nie pozwolili mi do niego wejść . Lekarze mówią że jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam jeszcze do Was poki nie spie:) czuje sie w miare ok odpukac na tabsach p/bolowych oczywiscie ale daje rade:) Maska na glowie,nogi wygolone:) bylam tez na tej dep.brazyl. pierwszy i ostatni raz taki bol..ze tylko z gory dalam wyrwac reszta zostala:) mam fajny fryz musze to sama dokonczyc zyleta;) mialam straszne podraznienia i wogole ost raz ten bol:) popijam wlasnie zielona i mysle jak tam u Was kochane.. jak EMi sie masz? nie spisz? napisz jak sie trzymasz kochana.. ?????????????? Ann dobrze ze mial zabieg oby ostatni oby..oby wracal do zdrowia,,:* Rudi ALe ten TWoj to tez .. milczy bo nie wie co ma zrobic...ale wiecie czesto chlopidla tak maja..mysla to nie mowia..chore;) w przeciwnienstwie do nas:) Rudi nie dziwne ze zastesknilas akurat wtedy,,, Narkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :* rudi dobrze ze sie dogadaliscie z mezem ,nie miej wyrzutow sumienia co do szefowej skoro zasluzyla , w sumie czemu mialabys ja kryc , buzki :* annnqx widzisz bedzie dobrze pewnie juz jestes spokojniejsza :* luisa baw sie dobrze i beztrosko z amadeo :* u mnie nie jest dobrze , on oczywiscie milczy zadna nowosc , i tak to juz dla mnie skonczone , czuje sie zle , biore tabl uspok takie z apteki ale chyba musze brac cos silniejszego , w przyszlym tygodniu ide do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :* :) Ann, no czyli juz ma za soba kolejny zabieg i oby bylo juz wszysko ok. Mam nadzieje ze sie jakos trzymasz i badz tam przy M. :* Rudi, nie miej zalu do szefowej ani nic, zrobilas co uwazalas za sluszne i juz! Wiec sie tym nie przejmuj, w koncu to BYLA szefowa ;) Dobrze ze z mężem sie dogadalas. :) A to ze za M zatesknilas w tym wypadku, to normalne bo od meza nie dostawalas takiego wsparcia i wgl..Trzymaj sie :* Luiso, dobrej zabawy z amadeo. :* Emi, dalej nic sie nie odzywa? Kurde sytuacja sie znowu powtarza a ja tak jeszcze mysle, ze moze znowu mu cos sie stalo? Hmm..wez idz normalnie tez do lekarza na badania i wgl. A do psychiatrym po leki uspokajajace jednak? A przy twoich problemach z serduchem, o zeby nie dal za silnych...Zycze ci zdrowka kochana :* A ja juz jutro mam oficjalne zakonczenie roku i jest totalny lajcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) powiem Wam ze wczoraj moj nastroj depresja i zal siegnely dna naprawde , ale zawsze mam tak ze sie od tego gowna odbijam wiec i tym razem sie tak stalo , caly wczorajszy dzien i noc myslalam o wszystkim przerobilam temat w glowie wielokrotnie i jest mi o niebo lepiej , bledem bylo to ze do niego wrocilam to na pewno , ale z drugiej strony pewnie bym zalowala ze nie dalam sobie szansy , tak czy inaczej bylo minelo , to juz nalezy do przeszlosci , on milczy nadal ale jesli sie odezwie ja nie odpisze nie zadzwonie poprostu dla mnie to juz koniec chocby sral i blagal kiedykolwiek a pewnie tak sie nie stanie , koniec,wczoraj zlozylam pozew o rozwod , od dzis rzucam palenie zaraz jade do lekarza na badania , pozniej zaczne odpowiadac na ogloszenia w sprawie pracy ,potem spotykam sie z kolezanka , wieczorem przyjezdza mama , zostanie na weekend ze zwierzakami a ja wyjezdzam sobie odpoczac , zycie sie na tym idiocie nie konczy przeciwnie! ale sie napisalam :) co u Was? poli hurra masz wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M jest w coraz lepszym stanie, naprawde się cieszę , tym bardziej ze niedługo przeniosą go na normalną sale. Zdałam prawo jazdy, miałam nie iść na egzamin, ale instruktor mnie namówił. Emi cieszę się , że w końcu doszłaś do takich wniosków. Nie warto tracić nerw i zdrowia na człowieka który nie ma czasu na odpisanie na sms i szczerą rozmowę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, super! Bardzo sie ciesze, na twoje zmiany! Czujesz ze zyjesz! Masz racje, ze bys zalowala ze nie sprobowalas, a teraz przynajmniej wiesz. W koncu bierzesz sie za siebie, i dobrze, zdrowie jest najwazniejsze! Tylko boje sie ze jak on sie znowu odezwie to znowu bedziesz miala rozpizdzij...A poza tym, calyc zas mysle ze moze cos mu znowu jest...Ale widac, zaczynasz zycie od nowa! :* :) Ann, super ze zdalas prawko! Jak M odzyska juz przytomnosc to sie mu pochwalisz. Wgl, to dobrze ze z nim juz lepiej. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane za mile slowa :) :* poli badz pewna ze jemu nic nie jest przeciez to nie pierwszy raz gdy takie akcje odwala :) Ty jestes dobra duszyczka to myslisz sercem ale widzisz jaki on podly na pewno mu nic nie jest tzn jest ma nasrane we lbie i to zdrowo jak widac :) baw sie kochana wakacyjnie w koncu masz luz :):* annnqx super widzisz M wroci do zdrowia i bedzie wszystko dobrze :):* Ty tez masz koniec roku prawda? :) jakie macie dziewczyny plany na wakacje ? a gdzie rudi? luisa tam z amadeo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, no moze i dobra duszyczka ze mnie, bo ja zawsze staram sie jakos usprawiedliwic dane zachowanie, postawic sie w czyjejs sytuacji, zanim kogos osadze...A skoro jestes pewna ze nic mu nie jest, w takim razie, czuj sie wolna i obys byla pewna swego gdy on znowu sie odezwie ;) A no ja wlasnie, na wakacje do rodzinki jade, a ty Emi? Jakies plany czy raczej, praca i tam u siebie wylegiwanie sie na sloneczku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie nie odezwie tym razem oby naprawde !!!!! szukam pracy wiec na razie nie wyjade na dluzej na razie tylko na weekend , nie bede miala z kim zwierzakow zostawic wiec chyba wakacje takie tradycyjne odpadaja :) a Ty kochana baw sie dobrze , zycze Ci bys kogos poznala i calkowicie zapomniala o M :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Emi, dla ciebie byloby o wiele lepiej, zeby tylko powiedzial ze zyje i wgl, a nie zeby znowu ci w glowie mieszal. A pozew juz zlozylas tak? A to on teraz i tak chyba musi sie z toba skontaktowac? A no dzis robilas badania tak? I kiedy bedziesz miec wyniki? A jak rzucanie palenia? Idzie jakos? :) A Emi, ogladasz mecze? Bo wlasnie Włosi graja ;) A no moze poznam kogos ciekawego, ale to jedynie o tak sobie, bo raczej sie nie dogadam ;) Moj to D, Emi :D A co tam u reszty? Zyjecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×